У неділю, 14 липня, на стадіоні «Олімпіастадіон» відбудеться матч між збірними Іспанії та Англії у фіналі чемпіонату Європи 2024 року.

Іспанія проти Англії
13 липня в матчі 14-го туру казахстанської Прем'єр-ліги на арені «імені Кажимукана Мунайтпасова» (Шимкент) зустрінуться команди «Ордабаси» і «Туран». 

Ордабаси проти Турана
13 липня в рамках 14-го туру казахської Прем'єр-ліги на «Гані Муратбаєв Арені» (Кизилорда) поміряються між собою клуби «Кайсар» і «Єлімай». 

Кайсар проти Єлімай
12 липня в матчі 16-го туру бразильської Серії А на "Альянц Арені" (Сан-Паулу) зустрінуться команди "Палмейрас" і "Атлетіко Гояньенсе". 

Палмейрас проти Атлетіко Гояньенсе
12 липня в рамках 16-го туру бразильської Серії А на стадіоні MRV Arena (Белу-Орізонті) змагатимуться клуби «Атлетіко Мінейро» і «Сан-Паулу». 

Атлетіко Мінейро проти Сан-Паулу
12 липня в матчі 16-го туру бразильської Серії А на арені Баррадао (Сальвадор) зустрінуться команди Віторія і Ботафого. 

Віторія проти Ботафого
10 липня в рамках півфінального раунду Євро-2024 на арені Signal Iduna Park (Дортмунд) поміряються між собою збірні Нідерландів і Англії. 

Нідерланди проти Англії
У середу, 10 липня, на стадіоні Metlife Stadium відбудеться поєдинок між збірними Аргентини та Канади в рамках півфіналу Кубка Америки-2024.

Аргентина проти Канади
У вівторок, 9 липня, на стадіоні «Альянц Арена» відбудеться матч між збірними Іспанії та Франції в рамках 1/2 фіналу чемпіонату Європи 2024 року.

Іспанія проти Франції
7 липня в рамках 15-го туру бразильської Серії А на «Мінейран Арена» (Белу-Орізонті) поміряються силами клуби «Крузейро» і «Корінтіанс». 

Крузейро проти Корінтіанс
6 липня в чвертьфінальному матчі Чемпіонату Європи з футболу на Олімпійському стадіоні (Берлін) зустрінуться збірні Нідерландів і Туреччини. 

Нідерланди – Туреччина
2 липня на "Альянц Арені" (Мюнхен) у матчі 1/8 фіналу плей-офф Євро-2024 зійдуться збірні Румунії та Нідерландів. 

Румунія – Нідерланди
1 липня в рамках 1/8 фіналу Євро-2024 на арені Deutsche Bank Park (Франкфурт) зійдуться збірні Португалії та Словенії. 

Португалія – Словенія
1 липня в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу зустрінуться збірні Франції та Бельгії. Бій прийме Merkur Spiel Arena (Дюссельдорф). 

Франція – Бельгія
У суботу, 29 червня, на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» відбудеться матч 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Німеччини та Данії.

Німеччина проти Данії
У суботу, 29 червня, на «Олімпіаштадіоні» відбудеться матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2024 року між збірними Швейцарії та Італії. 

Швейцарія проти Італії
29 червня в матчі 13-го туру казахстанської Прем'єр-ліги зустрінуться команди «Ордабаси» і «Кайсар». Поєдинок прийматиме арена ім. Кажимукан Мунайтпасов» (Шимкент).

Ордабаси проти Кайсара
29 червня в рамках 13-го туру казахстанської Прем'єр-ліги на стадіоні «Астана Арена» (Астана) міряються силами команди «Астана» і «Кайрат Алмати».

Астана – Кайрат Алмати
26 червня в матчі 3-го туру чемпіонату Європи 2024 року зустрінуться збірні України та Бельгії. Матч відбудеться на «МХП Арені» (Штутгарт). 

Україна проти Бельгії
26 червня в матчі 3-го туру чемпіонату Європи 2024 року зустрінуться збірні Чехії та Туреччини. Бій прийме арена Volkparkstadion (Гамбург). 

Чехія проти Туреччини
У понеділок, 24 червня, на Red Bull Arena відбудеться матч між збірними Хорватії та Італії в рамках третього туру Євро-2024.

Хорватія проти Італії
У понеділок, 24 червня, на Merkur Spire Arena відбудеться матч між збірними Албанії та Іспанії в рамках третього туру чемпіонату Європи 2024 року.

Албанія проти Іспанії
У неділю, 23 червня, на стадіоні Gottlieb Daimler Stadium відбудеться матч між збірними Шотландії та Угорщини в рамках третього туру Євро-2024.

Шотландія проти Угорщини
У неділю, 23 червня, на стадіоні «Вальдштадіон» відбудеться матч між збірними Швейцарії та Німеччини в рамках третього туру Євро-2024.

Швейцарія проти Німеччини
22 червня в матчі 2-го туру чемпіонату Європи 2024 року зустрінуться збірні Туреччини та Португалії. Поєдинок прийме арена «Сігнал Ідуна Парк» (Дортмунд).

Туреччина проти Португалії
21 червня в рамках 2-го туру Чемпіонату Європи 2024 року на арені Олімпійського стадіону (Берлін) змагатимуться збірні Польщі та Австрії.

Польща проти Австрії
У четвер, 20 червня, на стадіоні «Дойче Банк Парк» відбудеться матч між збірними Данії та Англії в рамках другого туру чемпіонату Європи 2024 року.

Данія проти Англії
У четвер, 20 червня, на «Альянц Арені» відбудеться матч між командами Словенії та Сербії в рамках другого туру Євро-2024.

Словенія проти Сербії
20 червня в матчі 10-го туру бразильської Серії А зустрінуться команди Інтернасьонал і Корінтіанс. Поєдинок прийме Jose Pinheiro Board Arena (Порту-Алегрі).

Інтернасьйон проти Корінтіанс.
20 червня в рамках 10-го туру бразильської Серії А на арені «Олімпіко Нілтон Сантос» (Ріо-де-Жанейро) зійдуться команди «Ботафого» і «Атлетіко Паранаенсе».

Ботафого проти Атлетіко Паранаенсе
У середу, 19 червня, на стадіоні RheinEnergie відбудеться матч між збірними Шотландії та Швейцарії в рамках другого туру Євро-2024

Шотландія проти Швейцарії
16 червня в рамках 11-го туру казахстанської Прем'єр-ліги на стадіоні «Астана Арена» (Астана) зійдуться «Астана» і «Ордабаси».

Астана – Ордабаси
15 червня в матчі 11-го туру казахстанської Прем'єр-ліги на арені імені Гані Муратбаєва (Кизилорда) зустрінуться команди «Кайсар» і «Туран».

Кайсар проти Турана
15 червня в рамках 11-го туру казахської Прем'єр-ліги на стадіоні «Центральний» (Костанай) зійдуться команди «Тобол» і «Кайрат» Алмати.

Тобол - Кайрат
15 червня в матчі 5-го туру аргентинської професійної ліги зустрінуться команди «Бока Хуніорс» і «Велес Сарсфілд». Поєдинок прийме «Бомбонера Арена» (Буенос-Айрес).

Бока Хуніорс – Велес Сарсфілд
14 червня в рамках 8-го туру бразильської Серії А на арені «Маракана» (Ріо-де-Жанейро) зійдуться команди «Фламенго» і «Греміо».

Фламенго проти Греміо
У неділю, 16 червня, на стадіоні Gottlieb Daimler Stadium відбудеться матч між командами Словенії та Данії в рамках 1-го туру Євро-2024.

Словенія проти Данії
У неділю, 16 червня, на стадіоні Veltins Arena відбудеться матч між збірними Сербії та Англії в рамках першого туру Євро-2024.

Сербія проти Англії
У суботу, 15 червня, на стадіоні Rhein Energie відбудеться матч між збірними Угорщини та Швейцарії в рамках 1-го туру чемпіонату Європи 2024 року.

Угорщина проти Швейцарії
У суботу, 15 червня, на стадіоні «Олімпіаштадіон» відбудеться матч між збірними Іспанії та Хорватії в рамках першого туру Євро-2024

Іспанія проти Хорватії
У суботу, 15 червня, на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» відбудеться матч між збірними Італії та Албанії в рамках першого туру чемпіонату Європи 2024 року.

Італія проти Албанії
У п'ятницю, 14 червня, на «Альянц Арені» відбудеться матч між збірними Німеччини та Шотландії в рамках першого туру Євро-2024

Німеччина проти Шотландії
16 червня в рамках регулярного сезону MLS на арені «Субару Парк» (Честер) зійдуться команди «Філадельфія Юніон» і «Інтер Маямі».

Філадельфія Юніон проти Інтер Маямі
16 червня в матчі регулярного сезону MLS на стадіоні Exploria (Орландо) зустрінуться команди Orlando City і Los Angeles FC.

Орландо Сіті проти Лос-Анджелес ФК
16 червня в матчі регулярного чемпіонату MLS зійдуться команди Монреаль і Реал Солт-Лейк. Поєдинок прийме «Сапуто Арена» (Монреаль).

Монреаль проти Реал Солт Лейк
16 червня в матчі 12-го туру Вищої ліги Білорусі на арені «Юність» (м. Мозир) зустрінуться команди «Славія» Мозир і Мінськ.

Славія Мозир – Мінськ
15 червня в матчі 12-го туру Вищої ліги Білорусі зустрінуться команди «Слуцьк» і «Динамо» Мінськ. Матч прийматиме Міський стадіон (Слуцьк).

Слуцьк – Динамо Мінськ
18 червня в матчі 1-го туру Євро-2024 на арені «Сігнал Ідуна Парк» (Дортмунд) зустрінуться збірні Туреччини та Грузії.

Туреччина проти Грузії
18 червня в матчі 1-го туру чемпіонату Європи 2024 року зустрінуться збірні Португалії та Чехії. Поєдинок прийме Red Bull Arena (Лейпциг).

Португалія проти Чехії
17 червня в рамках 1 туру Євро-2024 на арені Deutsche Bank Park (Франкфурт) поміряються між собою збірні Бельгії та Словаччини.

Бельгія проти Словаччини
17 червня в матчі 1-го туру Євро-2024 на "Альянц Арені" (Мюнхен) зустрінуться збірні Румунії та України.

Румунія проти України
17 червня в матчі 1-го туру чемпіонату Європи 2024 року зустрінуться збірні Австрії та Франції. Бій прийме Merkur Spiel Arena (Дюссельдорф).

Австрія проти Франції
16 червня в рамках 1-го туру Євро-2024 на арені Volkparkstadion (Гамбург) поміряються між собою збірні Польщі та Нідерландів.

Польща проти Нідерландів
2 червня в матчі 11-го туру Вищої ліги Білорусі на стадіоні «Центральний» (Гомель) зустрінуться команди «Гомель» і «Вітебськ».

Гомель – Вітебськ
2 червня в матчі регулярного чемпіонату MLS на арені Audi Field (Вашингтон) зустрінуться команди DC United і Toronto.

Дісі Юнайтед – Торонто
1 червня в матчі заключного раунду плей-офф РПЛ зустрінуться команди «Арсенал Тула» і «Нижній Новгород». Матч прийме «Арсенал Арена» (Тула). Результат першої зустрічі – 2:1.

Арсенал Тула – Нижній Новгород
1 червня в матчі заключного раунду плей-офф РПЛ на арені «Кристал» (Жигулівськ) зустрінуться команди «Акрон» Тольятті і «Урал». Результат першої зустрічі – 2:0.

Акрон проти Уралу
1 червня в матчі 11-го туру Вищої ліги Білорусі на арені «Динамо» (Мінськ) зустрінуться команди «Динамо» Мінськ і «Арсенал Дзержинськ».

Динамо Мінськ – Арсенал Дзержинськ
30 травня в рамках регулярного чемпіонату MLS на Shell Energy Arena (Х'юстон) зійдуться команди Х'юстон Динамо і Колорадо Репідс.

Х'юстон Динамо проти Колорадо Репідс
30 травня в матчі регулярного сезону MLS на Red Bull Arena (Harrison) зустрінуться команди New York Red Bulls і Charlotte.

Нью-Йорк Ред Буллз проти Шарлотт
26 травня в матчі 38-го туру іспанської Прімери на "Рамон Санчес Пісхуан Арена" (Севілья) зустрінуться команди "Севілья" і "Барселона".

Севілья проти Барселони
25 травня в матчі 38-го туру іспанської Ла Ліги зустрінуться команди «Реал» і «Бетіс». Матч прийме "Сантьяго Бернабеу Арена" (Мадрид).

Реал Мадрид – Бетіс
25 травня в рамках 38-го туру іспанської Ла Ліги на арені Кампо де Вальекас (Мадрид) зійдуться команди Райо Вальєкано і Атлетік.

Райо Вальєкано проти Атлетика
1 червня у фінальному матчі Ліги чемпіонів на стадіоні Уемблі (Лондон) зустрінуться команди Боруссія Дортмунд і Реал Мадрид.

Боруссія Дортмунд – Реал Мадрид
У четвер, 23 травня, на стадіоні Prince Faisal bin Fahd в Ер-Ріяді відбудеться матч між командами «Аль-Ріяд» і «Аль-Наср» в рамках 33-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Аль-Ріяд – Аль-Наср
У суботу, 25 травня, на стадіоні Уемблі відбудеться матч Кубка Англії між Манчестер Сіті та Манчестер Юнайтед.

Манчестер Сіті проти Манчестер Юнайтед
19 травня в матчі 34-го туру французької Ліги 1 на арені Луї II (Монако) зустрінуться команди «Монако» і «Нанта».

Монако проти Нанта
19 травня в рамках 37-го туру італійської Серії А на «Олімпіко Арені» (Рим) поміряються між собою команди «Рома» і «Дженоа».

Рома проти Дженоа
19 травня в рамках 37-го туру італійської Серії А на арені "Джузеппе Меацца" (Сан-Сіро) (Мілан) зустрінуться "Інтер" і "Лаціо".

Інтер проти Лаціо
У неділю, 19 травня, на стадіоні "Етіхад" відбудеться матч "Манчестер Сіті" - "Вест Хем" в рамках 38-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті – Вест Гем
У суботу, 18 травня, на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» відбудеться матч 34-го туру німецької Бундесліги між «Боруссією» Дортмунд і «Дармштадтом».

Борусія D – Дармштадт
У суботу, 18 травня, на стадіоні «Дойче Банк Парк» відбудеться матч між «Айнтрахтом» і «РБ Лейпциг» в рамках 34-го туру німецької Бундесліги.

Айнтрахт проти РБ Лейпциг
15 травня в матчі 36-го туру іспанської Прімери на арені «Колізеум» (Хетафе) зустрінуться команди «Хетафе» і «Атлетіко».

Хетафе проти Атлетіко
15 травня в рамках фіналу Кубка України на арені «Авангард» (Рівне) зійдуться команди «Ворскла» та донецький «Шахтар».

Ворскла - Шахтар Донецьк
14 травня у фінальному матчі Кубка Росії (Шлях регіонів) зустрінуться команди «Балтика» і «Спартак» Москва. Матч прийме стадіон «Арена Ростек» (Калінінград).

Балтика - Спартак
13 травня в матчі 36-го туру італійської Серії А на арені «Артеміо Франкі» (Флоренція) зустрінуться команди «Фіорентина» і «Монца».

Фіорентина – Монца
12 травня в рамках регулярного чемпіонату MLS на арені «Сапуто» (Монреаль) зійдуться команди «Монреаль» та «Інтер Маямі».

Монреаль проти Інтер Маямі
У суботу, 11 травня, на стадіоні "Аль-Шабаб" в Ер-Ріяді відбудеться матч між командами "Аль-Шабаб" і "Аль-Ахлі" в рамках 31-го туру Ліги Саудівської Аравії.
 
Аль-Шабаб проти Аль-Ахлі
11 травня в матчі 35-го туру іспанської Ла Ліги на арені Сан Мамес (Більбао) зустрінуться команди Атлетік і Осасуна.

Атлетик проти Осасуни
25 квітня в матчі 21-го туру російської Прем'єр-ліги на стадіоні "Єкатеринбург Арена" (Єкатеринбург) зустрінуться "Урал" і "Ростов".

Урал проти Ростова
24 квітня в матчі 21-го туру російської Прем'єр-ліги зустрінуться команди "Зеніт" і "Рубін". Матч прийме стадіон «Газпром Арена» (Санкт-Петербург).

Зеніт – Рубін
22 квітня в матчі 33-го туру італійської Серії А на «Олімпіко Арені» (Рим) зустрінуться команди «Рома» і «Болонья».

Рома проти Болоньї
21 квітня в рамках 32-го туру іспанської Прімери на арені Мендізорроца (Віторія-Гастейс) поміряються силами «Алавес» і «Атлетіко».

Алавес проти Атлетіко
21 квітня в рамках 30-го туру першої ліги Франції на арені «Парк де Пренс» (Париж) зійдуться команди «ПСЖ» і «Ліон».

ПСЖ проти Ліона
20 квітня в матчі 32-го туру іспанської Прімери на стадіоні «Монтівіллі Сіті» (Жирона) зустрінуться «Жирона» і «Кадіс».

Жирона – Кадіс
20 квітня в рамках 5-го туру Вищої ліги Білорусі на арені «Юність» (Мозир) поміряються силами «Славія» (Мозир) і «Динамо» (Брест).

Славія Мозир – Динамо Брест
У п'ятницю, 19 квітня, на стадіоні King Abdullah в Джидді відбудеться матч між командами "Аль-Ахлі" і "Аль-Хіляль" в рамках 28-го туру Ліги Саудівської Аравії.

Аль-Ахлі проти Аль-Хілаля
У п'ятницю, 19 квітня, на арені "Мсул Парк" в Ер-Ріяді відбудеться матч між командами "Аль-Наср" і "Аль-Фейха" в рамках 28-го туру Ліги Саудівської Аравії.

Аль-Наср проти Аль-Фейха
У четвер, 18 квітня, на стадіоні Sükrü Saracoglu відбудеться матч-відповідь між «Фенербахче» і «Олімпіакосом» в рамках 1/4 фіналу Ліги конференцій (результат першого матчу – 2:3).

Фенербахче проти Олімпіакоса
У четвер, 18 квітня, на стадіоні "Атлеті Адзуррі д'Італія" відбудеться матч-відповідь "Аталанта" - "Ліверпуль" в рамках 1/4 фіналу Ліги Європи (результат першого матчу - 3:0).

Аталанта – Ліверпуль
У середу, 17 квітня, на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" відбудеться матч-відповідь "Манчестер Сіті" - "Реал" у рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів (результат першого матчу - 3:3).

Манчестер Сіті – Реал Мадрид
17 квітня в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зійдуться "Баварія" і "Арсенал". Матч прийме «Альянц Арена» (Мюнхен). Результат першого матчу – 2:2.

Баварія – Арсенал

Інтерв'ю

Голосуйте