УНІКС 10 лютого зіграє вдома з «Єнісеєм». Спільним матчем команди відкриють етап переможців Єдиної Ліги ВТБ 2023/24. Зустріч відбудеться на паркеті казанської арени Баскет Холл.

УНІКС – Енісей
У рамках поєдинку основного раунду Єдиної ліги ВТБ 2023/24 «Енісей» прийматиме в Красноярську пітерський «Зеніт». Воно відбудеться на баскетбольному майданчику спорткомплексу «Арена Північ».

"Єнісей" - "Зеніт"
Іспанський "Реал" зіграє 25 січня з грецьким "Олімпіакосом" у рамках регулярного сезону Євроліги 2023/24. Команди з’ясовуватимуть стосунки на арені «Візник Центр». Нагадаємо, команди зіграли у фіналі минулого сезону турніру.

Реал Мадрид проти Олімпіакоса
24 січня в рамках регулярного сезону Єдиної ліги ВТБ сезону-2023/24 ЦСКА і Парі НН зіграють очний матч. Гра відбудеться в Москві. Його прийматиме спортивний комплекс «Мегаспорт Арена».

ЦСКА – Парі НН
Столичний МБА 23 січня проведе домашній матч проти казанського УНІКСа в рамках основного етапу Єдиної Ліги ВТБ сезону 2023/24. Бій відбудеться на паркеті арени «Крилатське».

MBA проти UNICS
Баскетболісти ПАРІ НН 19 січня приймуть «Локомотив-Кубань» у матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2023/24. Бій відбудеться на паркеті «Нагорний арени» в Нижньому Новгороді.

ПАРІ НН – Локомотив-Кубань
Грецький Олімпіакос 18 січня прийме ізраїльський Маккабі в одному з матчів 22-го туру регулярного чемпіонату баскетбольної Євроліги 2023/24. Команди з’ясовуватимуть стосунки на баскетбольному майданчику арени «Дружба і мир» у місті Пірей.

Олімпіакос проти Маккабі
ЦСКА і «Руна» зустрінуться 18 січня в матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ сезону-2023/24. Московське дербі відбудеться на паркеті стадіону "Мегаспорт Арена".

ЦСКА – Руна
Реал зіграє в Мадриді з Валенсією 11 січня в рамках 21-го туру баскетбольної Євроліги сезону 2023/24. Іспанське дербі відбудеться на паркеті арени «Візник Центр».

Реал Мадрид проти Валенсії
10 січня в одному з матчів Єдиної Ліги ВТБ сезону 2023/24 МБА в Москві прийме ніжинський ПАРІ НН. Гра відбудеться під куполом арени Крилатське.

MBA проти PARI NN
У рамках 21-го туру баскетбольної Євроліги-2023/24 "Барселона" 10 січня зіграє вдома з "Олімпіакосом". Бій відбудеться на паркеті арени Palau Blaugrana в головному місті Каталонії.

Барселона – Олімпіакос
У рамках регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2023/24 УНІКС і Самара зустрінуться 24 грудня. Гра пройде під куполом арени Баскет Холл в Казані.

УНІКС – Самара
18 грудня в Єкатеринбурзі відбудеться баскетбольний матч між місцевим Уралмашем і УНІКСом, який приїхав до нього в гості з Казані. Це матч-відповідь першого туру Єдиної ліги ВТБ 2023/24. Гра проходитиме на паркеті спортивного комплексу ДИВС «Уралочка». Зал може вмістити 5000 глядачів.

Уралмаш проти УНІКС
17 грудня столичний МБА прийматиме пітерський «Зеніт» в одному з матчів регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ 2023/24. Бій відбудеться на паркеті спорткомплексу «Крилатское» в Москві.

МВА проти Зеніту
Барселона прийматиме Фенербахче 8 грудня на баскетбольному майданчику спортивного комплексу Palau Blaugrana в столиці Каталонії. Гра відбудеться в рамках 13-го туру регулярного сезону Євроліги 2023/24.

Барселона проти Фенербахче
7 грудня в рамках регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ 2023/24 «Самара» відвідає «Зеніт». Поєдинок відбудеться в спорткомплексі "Сибур Арена" в Санкт-Петербурзі.

Зеніт – Самара
6 грудня в Пермі зустрінуться «ПАРМА» і «Локомотив-Кубань». Гра відбудеться в рамках другого туру регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ. Поєдинок відбудеться під куполом арени СК «Молот».

ПАРМА – Локомотив-Кубань
На баскетбольному майданчику «Арени дружби та миру» у місті Пірей 5 грудня відбудеться матч між місцевим «Олімпіакосом» та мадридським «Реалом», які з’ясують стосунки в 12-му турі Євроліги 2023/24.

Олімпіакос - Реал Мадрид
2 грудня «Локомотив-Кубань» у Краснодарі прийматиме казанський УНІКС у матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ сезону-2023/24. Зустріч відбудеться на паркеті спорткомплексу «Баскет Холл».

Локомотив-Кубань – УНІКС
27 листопада московська «Руна» зіграє з пітерським «Зенітом» у новому дербі двох столиць Єдиної ліги ВТБ. Зустріч відбудеться на баскетбольному майданчику Палацу спорту "Динамо" в головному місті Росії.

Руна проти Зеніту
22 листопада "Локомотив-Кубань" прийме столичну "Руну" в Краснодарі. Гра пройде на паркеті арени "Баскет Холл".

Локомотив-Кубань – Руна
Руна та ЦСКА з'ясовуватимуть баскетбольні стосунки 18 листопада в матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ сезону-2023/24. Московське дербі пройде на паркеті палацу спорту «Динамо» в Крилатському.

Руна проти ЦСКА
Парі НН і МБА визначать найсильнішого 17 листопада 2023 року в одному з матчів регулярного сезону Єдиної Ліги ВТБ 2023/24. Гру прийме баскетбольний майданчик «Нагорної Арени» в Нижньому Новгороді.

Парі NN проти MBA
16 листопада 2023 року мадридський «Реал» зустрінеться з «Монако». Він відбудеться під аркою «Візник Центр». Це центральний матч дев'ятого туру баскетбольної Євроліги-2023/24.

Реал Мадрид проти Монако
Панатінаїкос і Жальгіріс зустрінуться 15 листопада у восьмому турі регулярного чемпіонату Євроліги сезону 2023/24. Матч відбудеться на баскетбольному майданчику Олімпійського критого холу в Афінах.

Панатінаїкос – Жальгіріс
Валенсія зіграє з Реалом 14 листопада 2023 року. Це матч першого туру регулярного сезону Євроліги 2023/24. Бій відбудеться під куполом арени Font de Sant Luis.

Валенсія – Реал Мадрид
У матчі основного раунду Єдиної ліги ВТБ 2023/24 УНІКС і «Руна» зустрінуться 9 листопада. Бій пройде на паркеті казанської арени Баскет Холл.

УНІКС проти Руни
4 листопада на паркеті МТЦ Арени в Краснодарі відбудеться матч регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ 2023/24, в якому міряють сили «Локомотив-Кубань» і «Парі НН».

Локомотив-Кубань – Парі НН
23 жовтня МБА та Руна з’ясують свої баскетбольні стосунки у столичному дербі, яке відбудеться в рамках регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2023/24. Гра відбудеться на стадіоні "Крилатське Арена" в Москві.

MBA проти Runa
19 жовтня казанський УНІКС прийме єкатеринбурзький «Уралмаш». Це матч регулярного чемпіонату Ліги ВТБ 2023/24. Гра відбудеться під куполом арени Baskel Hall.

УНІКС – Уралмаш
17 жовтня пітерський «Зеніт» прийматиме столичний IBA в рамках регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2023/24. Матч відбудеться на паркеті спорткомплексу "Сибур Арена".

Зеніт проти MBA
У другому турі нового сезону баскетбольної Євроліги зустрінуться «Олімпіакос» і «Барселона». Матч відбудеться 13 жовтня на паркеті «Арени дружби і миру» в місті Пірей.

Олімпіакос проти Барселони
Матч між клубами "Анадолу Ефес" і "Реал", який відбудеться 12 жовтня, відкриє програму другого туру баскетбольної Євроліги-2023/24. Зустріч відбудеться на паркеті стамбульської арени Sinan Erdem House.

Анадолу Ефес - Реал Мадрид
У рамках регулярного сезону Єдиної ліги ВТБ 2023/24 «Локомотив-Кубань» 5 жовтня прийме «ПАРМУ». Він пройде під куполом арени Баскет Холл у Краснодарі.

Локомотив-Кубань – ПАРМА
2 жовтня «Зеніт» і «Уралмаш» розпочнуть спільний матч у новому сезоні Єдиної баскетбольної ліги ВТБ. Зустріч відбудеться в Санкт-Петербурзі. Його прийматиме спорткомплекс «Сибур Арена».

Зеніт - Уралмаш
1 жовтня «Руна» зіграє з «Автодором» у регулярному чемпіонаті Єдиної Ліги ВТБ 2023/24. Це стартовий матч для команд у сезоні. У цьому матчі Руна дебютує на турнірі. Гра відбудеться на паркеті спорткомплексу "Динамо" в Москві.

Руна проти Автодору
МБА та Фенербахче 21 вересня відкриють Суперкубок Єдиної Ліги ВТБ 2023 очним матчем. Гра відбудеться на баскетбольному майданчику спорткомплексу ВТБ Арена в столиці Росії.

MBA проти Фенербахче
23-й чемпіонат світу з баскетболу завершиться 10 вересня матчем між Німеччиною та Сербією. У цьому матчі визначиться переможець турніру. Гра відбудеться на арені Mall of Asia у філіппінському місті Пасай.

Німеччина проти Сербії
8 вересня розпочнеться зустріч у півфіналі 23-го чемпіонату світу між збірними США та Німеччини. Гра відбудеться на паркеті спортивного комплексу «Молл оф Азія Арена» (Пасай).

США проти Німеччини
6 вересня на паркеті спортивної бази Mall of Asia Arena в місті Пасай відбудеться чвертьфінальний матч чемпіонату світу з баскетболу, де за путівку в 1/2 змагатимуться канадці та словенці.

Канада проти Словенії
5 вересня стартує чвертьфінальна зустріч чемпіонату планети з баскетболу, в якій з'ясовуватимуть відносини збірні Італії та США. Бій відбудеться на арені Mall of Asia в Пасаї.

Італія проти США
5 вересня баскетбольні збірні Литви та Сербії зустрінуться в очній боротьбі в чвертьфіналі 23-го Чемпіонату світу з баскетболу. Його прийматиме паркет критого спортивного комплексу «Молл оф Азія Арена» в місті Пасай.

Литва проти Сербії
В одному з матчів групового етапу ЧС-23 з баскетболу Іспанія третього вересня зіграє з Канадою. Зустріч пройде під куполом спортивного комплексу Indonesia Arena в місті Джакарта.

Іспанія проти Канади
Литва та Чорногорія зіграють матч 29 серпня в рамках останнього раунду відбіркового етапу ЧС-23. Він відбудеться на території Mall of Asia Arena (Пасай).

Литва проти Чорногорії
Австралія та Німеччина зустрінуться 27 серпня у другому турі групового етапу Чемпіонату світу з футболу. Його прийматиме паркет стадіону «Окінава Арена».

Австралія проти Німеччини
26 серпня збірні Китаю та Сербії зіграють свій перший матч на чемпіонаті світу з баскетболу 2023 року. Битва команд відбудеться в рамках попереднього етапу в групі B. Зустріч прийме арена Smart Araneta Coliseum в Манілі.

Китай проти Сербії
Канада та Франція розпочнуть свій шлях на ЧС-2023 очним матчем 25 серпня. Зустріч відбудеться на паркеті спортивного комплексу «Індонезія Арена» у місті Джакарта.

Канада проти Франції
"Мілуокі Бакс" зустрінеться з "Маямі Хіт" 14 липня в Літній лізі НБА. Зустріч відбудеться на баскетбольному майданчику спорткомплексу Cox Pavilion.

Мілуокі Бакс проти Маямі Хіт
Денвер Наггетс і Атланта Гокс зіграють 10 липня в рамках передсезонного турніру НБА в Лас-Вегасі.

Денвер Наггетс проти Атланта Гокс
"Денвер Наггетс" зіграє з "Маямі Хіт" 13 червня в п'ятій грі фіналу НБА 2022/23. Поєдинок відбудеться в спорткомплексі «Бал Арена». Наггетси ведуть у серії з рахунком 3:1.

Денвер Наггетс проти Маямі Хіт
8 червня на Kaseyya Center Arena відбудеться третій матч фінальної серії НБА 2022/23 між «Маямі Хіт» і «Денвер Наггетс». Рахунок у протистоянні між командами – 1:1.

Маямі Хіт проти Денвер Наггетс
«Денвер Наггетс» і «Маямі Хіт» зіграють свій другий матч у фіналі НБА 2022/23 5 червня. Воно відбудеться на паркеті спортивного комплексу Ball Arena.

Денвер Наггетс проти Маямі Хіт
2 червня «Денвер Наггетс» і «Маямі Хіт» зіграють свій перший матч у фіналі НБА 2022/23. Зустріч прийматиме паркет спорткомплексу «Бал Арена».

Денвер Наггетс проти Маямі Хіт
Монако і Барселона 21 травня зустрінуться в суперечці за третє місце в Євролізі 2022/23. Гра відбудеться на арені «Жальгіріс» у Каунасі (Литва).

Монако проти Барселони
Грецький Олімпіакос зіграє з Монако 19 травня в рамках Фіналу чотирьох Євроліги 2022/23. Гра відбудеться на паркеті Жальгіріс Арени в Каунасі (Литва).

Олімпіакос проти Монако
19 травня каталонська Барселона і мадридський Реал зустрінуться у фіналі чотирьох Євроліги нинішнього скликання. Гра пройде в Каунасі (Литва). Її прийме паркет спорткомплексу «Жальгіріс».

Барселона проти Реал Мадрид
УНІКС 16 травня на паркеті арени Баскет Холл у столиці Татарстану прийме «Локомотив Кубань». Це п’ята гра протистояння клубів у фіналі Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Рахунок у поточній серії – 3:1 на користь казанців.

УНІКС – Локомотив-Кубань
На баскетбольному майданчику спортивного комплексу «Мегаспорт Арена» в Москві 15 травня відбудеться п'ятий матч між ЦСКА і «Зенітом», які розбирають справи в боротьбі за третю сходинку п'єдесталу Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Рахунок у серії – 3:1 на користь столичних.

ЦСКА – Зеніт
«Локомотив-Кубань» і УНІКС 13 травня вчетверте зустрінуться в рамках фіналу Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде в Краснодарі. Її прийматиме арена Баскет Холл.

Локомотив Кубань – УНІКС
11 травня відбудеться третій матч фінальної серії Єдиної ліги ВТБ 2022/23, в якому «Локомотив Кубань» та УНІКС розведуть лад. Гра пройде в Краснодарі. Її прийматиме арена Баскет Холл. Серія перейшла на південь Росії з рахунком 1:1.

Локомотив Кубань – УНІКС
Зеніт і ЦСКА 10 травня втретє зустрінуться, щоб розібратися в боротьбі за бронзу Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Рахунок у серії до чотирьох перемог – 1:1. Гра пройде в Санкт-Петербурзі. Її прийматиме спорткомплекс «Сибур Арена».

Зеніт проти ЦСКА
У другому фінальному матчі Єдиної ліги ВТБ 2022/23 УНІКС зіграє з «Локомотивом Кубань» 8 травня. Гра пройде на паркеті казанської арени Баскет Холл. Перша зустріч серії залишилася за "локомотивами".

УНІКС – Локомотив-Кубань
УНІКС і «Локомотив Кубань» 6 травня розпочнуть боротьбу за титул в Єдиній Лізі ВТБ 2022/23. Гра пройде в Казані на арені «Баскет Холл».

УНІКС – Локомотив-Кубань
5 травня на паркеті спорткомплексу «Мегаспорт Арена» в російській столиці відбудеться перший матч серії за бронзові медалі Єдиної ліги ВТБ 2022/23 між московським ЦСКА і пітерським «Зенітом».

ЦСКА – Зеніт
Арена "Баскет Холл" в Казані прийме сьомий матч півфінальної серії між місцевим УНІКСом і пітерським "Зенітом". Гра відбудеться другого травня. Рахунок у серії до чотирьох перемог – 3:3.

УНІКС – Зеніт
ЦСКА прийме «Локомотив-Кубань» у перший день останнього місяця весни у вирішальному матчі півфінальної серії Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде на баскетбольному майданчику багатофункціонального спортивного комплексу «Мегаспорт Арена» в Москві.

ЦСКА – Локомотив Кубань
25 квітня на стадіоні "Мегаспорт Арена" в Москві відбудеться п'ятий матч півфінальної серії Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 між ЦСКА і "Локомотивом Кубань". Рахунок у серії – 2:2.

ЦСКА – Локомотив-Кубань
23 квітня в Санкт-Петербурзі відбудеться четвертий півфінальний матч між Зенітом і УНІКСом. Поки що гості ведуть з рахунком 2:1 у серії, але остання зустріч у парі залишилася з "синьо-біло-синіми". Майбутній матч відбудеться в спорткомплексі "Сибур Арена".

Зеніт – УНІКС
21 квітня петербурзький «Зеніт» і казанський УНІКС втретє зустрінуться, щоб з’ясувати спортивні стосунки в півфіналі Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Його прийматиме спорткомплекс «Сибур Арена». Рахунок у серії – 2:0 на користь баскетболістів з Татарстану.

Зеніт – УНІКС
20 квітня в Краснодарі «Локомотив-Кубань» прийме московський ЦСКА в третьому півфінальному матчі Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Гра відбудеться на арені Баскет Холл. Рахунок у серії – 1:1.

Локомотив Кубань - ЦСКА Москва
18 квітня в Казані відбудеться друга півфінальна зустріч Єдиної ліги ВТБ 2022/23 між місцевим УНІКСом і пітерським "Зенітом". Її прийматиме арена Баскет Холл. Рахунок у серії до чотирьох перемог – 1:0 на користь збірної з Татарстану.

УНІКС – Зеніт
Арена "Баскет-Холл" у столиці Татарстану 16 квітня прийме перший півфінальний матч між місцевим УНІКСом і "Зенітом" з Санкт-Петербурга.

УНІКС – Зеніт
Московський ЦСКА 15 квітня прийме «Локомотив Кубань» у першому матчі півфінальної серії Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде в Москві на майданчику спортивного комплексу «Мегаспорт Арена».

ЦСКА – Локомотив-Кубань
6 квітня ПАРМА та УНІКС зіграють третій матч у чвертьфіналі Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Рахунок у серії до трьох перемог - 2:0 на користь казанців. Гра пройде в Пермі на баскетбольному майданчику арени УСК «Молот».

ПАРМА – УНІКС
6 квітня МБА зіграє з «Зенітом» у третьому матчі 1/4 фіналу Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Рахунок у серії – 1:1. Гру прийме столична арена «Баскет Холл».

МВА проти Зеніту
5 квітня в Краснодарі місцевий «Локомотив-Кубань» прийме «Нижній Новгород» у третьому матчі чвертьфінальної стадії Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Гра відбудеться під склепінням арени «Баскет Холл». Рахунок у серії – 2:0 на користь «залізничників».

Локомотив-Кубань - Нижній Новгород
5 квітня «Автодор» і ЦСКА зустрінуться в третьому матчі чвертьфінальної стадії Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Серія переходить до Саратова з рахунком 2:0 на користь москвичів. Гра відбудеться на паркеті спорткомплексу «Кристал». Осічка в цій зустрічі стане крахом для господарів паркету.

Автодор Саратов – ЦСКА Москва
Петербурзький «Зеніт» прийме MBA на паркеті спорткомплексу «Сибур Арена». Гра відбудеться 1 квітня. Це стартова зустріч команд у чвертьфінальній серії до трьох позитивних результатів.

Зеніт проти MBA
31 березня стартує чвертьфінальна серія Єдиної ліги ВТБ 2022/23 між «Нижнім Новгородом» і «Локомотивом Кубань». Матч прийме спорткомплекс «Нагорний» у Нижньому Новгороді. Зал може вмістити трохи більше 5500 глядачів.

Нижній Новгород - Локомотив-Кубань
26 березня «Зеніт» зіграє з УНІКСом у Санкт-Петербурзі. Це заключний матч для команд етапу переможців Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Прикладом гри є спортивний комплекс «Сибур Арена».

Зеніт – УНІКС
25 березня Нижній Новгород прийматиме IBA в рамках фінального раунду етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Зустріч відбудеться на паркеті Нагірної Арени.

Нижній Новгород vs MBA
22 березня в московському спортивному комплексі «Мегаспорт Арена» відбудеться матч між місцевим ЦСКА і «Нижнім Новгородом», який приїде до нього в гості в рамках етапу переможців Єдиної ліги ВТВ 2022/23.

ЦСКА – Нижній Новгород
15 березня IBA і Нижній Новгород поборються за перемогу в етапі переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Зустріч пройде на паркеті спорткомплексу «Баскет Холл» у столиці Росії. Трибуни арени можуть вмістити до 5 тисяч уболівальників.

МВА проти Нижнього Новгорода
13 березня в спорткомплексі «Сибур Арена» в Санкт-Петербурзі відбудеться зустріч етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 між місцевим «Зенітом» і московським ЦСКА.

Зеніт проти ЦСКА
12 березня в одному з матчів етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 зійдуться «Нижній Новгород» і «Локомотив-Кубань». Поєдинок відбудеться під куполом Нагірної Арени.

Нижній Новгород - Локомотив-Кубань
12 березня УНІКС прийме IBA в рамках Етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра відбудеться в Казані на арені Баскет Холл. Місткість залу - 7000 місць.

UNICS проти MBA
26 лютого 2023 року в Казані місцевий УНІКС прийматиме пітерський «Зеніт». Гра пройде під куполом спорткомплексу «Баскет Холл». Клуби займають другий і третій рядки таблиці Єдиної ліги ВТБ 2022/23 відповідно.

УНІКС – Зеніт
Казанський УНІКС 15 лютого прийме московський ЦСКА в матчі етапу переможців Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде під куполом спортивного комплексу «Баскет Холл» у столиці Татарстану.

УНІКС – ЦСКА
«Нижній Новгород» і «Зеніт» зустрінуться 13 лютого в одному з матчів етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Бій відбудеться на майданчику спорткомплексу «Нагорний».

Нижній Новгород - Зеніт
Баскетбольний майданчик спортивного комплексу "Мегаспорт Арена" в Москві 6 лютого стане місцем з'ясування відносин між клубами ЦСКА і "Зеніт". Це матч етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23.

ЦСКА – Зеніт
В одному з матчів другого туру етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 УНІКС Казань прийме краснодарський Локомотив Кубань. Гра пройде 2 лютого на арені Баскет Холл в головному місті Татарстану.

УНІКС – Локомотив-Кубань
Першого лютого на "Сибур Арені" в Санкт-Петербурзі відбудеться баскетбольний матч між клубами "Зеніт" і "МБА". Це другий раунд етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23.

Зеніт проти MBA
УНІКС зіграє 30 січня з «Нижнім Новгородом». Це перший матч команд у рамках стадії переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гру прийме арена Баскет Холл у Казані.

УНІКС – Нижній Новгород
19 січня в останньому турі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23 столичні баскетболісти МБА прийматимуть гостей з Нижнього Новгорода. Зустріч відбудеться на арені "Баскет Холл" у Москві.

МВА проти Нижнього Новгорода
16 січня в центральному матчі 21-го туру Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 столичні хлопці з МБА приймуть пітерський «Зеніт» на паркеті московської арени «Баскет Холл».

МВА проти Зеніту
В одному з матчів 21-го туру Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 Самара прийматиме УНІКС. Гра відбудеться на паркеті арени Палацу спорту імені В.С.Висоцького.

Самара – УНІКС
Зеніт і Локомотив-Кубань з'ясовуватимуть свої баскетбольні стосунки на паркеті спорткомплексу "Сибур Арена" в Санкт-Петербурзі. Гра відбудеться 11 січня.

Зеніт – Локомотив-Кубань
Нижній Новгород 10 січня прийме ЦСКА в одному з матчів регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Це зустріч 20-го туру. Гра відбудеться на «Нагорній арені».

Нижній Новгород - ЦСКА
5 січня на «Баскет Холл Арені» в Краснодарі відбудеться матч 19-го туру Єдиної ліги ВТБ між «Локомотивом Кубань» і «Нижнім Новгородом». На даний момент команди йдуть з однаковою різницею в перемогах і поразках у змаганні.

Локомотив-Кубань - Нижній Новгород

Інтерв'ю

Голосуйте