15 березня IBA і Нижній Новгород поборються за перемогу в етапі переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Зустріч пройде на паркеті спорткомплексу «Баскет Холл» у столиці Росії. Трибуни арени можуть вмістити до 5 тисяч уболівальників.

МВА проти Нижнього Новгорода
13 березня в спорткомплексі «Сибур Арена» в Санкт-Петербурзі відбудеться зустріч етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 між місцевим «Зенітом» і московським ЦСКА.

Зеніт проти ЦСКА
12 березня в одному з матчів етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 зійдуться «Нижній Новгород» і «Локомотив-Кубань». Поєдинок відбудеться під куполом Нагірної Арени.

Нижній Новгород - Локомотив-Кубань
12 березня УНІКС прийме IBA в рамках Етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра відбудеться в Казані на арені Баскет Холл. Місткість залу - 7000 місць.

UNICS проти MBA
26 лютого 2023 року в Казані місцевий УНІКС прийматиме пітерський «Зеніт». Гра пройде під куполом спорткомплексу «Баскет Холл». Клуби займають другий і третій рядки таблиці Єдиної ліги ВТБ 2022/23 відповідно.

УНІКС – Зеніт
Казанський УНІКС 15 лютого прийме московський ЦСКА в матчі етапу переможців Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде під куполом спортивного комплексу «Баскет Холл» у столиці Татарстану.

УНІКС – ЦСКА
«Нижній Новгород» і «Зеніт» зустрінуться 13 лютого в одному з матчів етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Бій відбудеться на майданчику спорткомплексу «Нагорний».

Нижній Новгород - Зеніт
Баскетбольний майданчик спортивного комплексу "Мегаспорт Арена" в Москві 6 лютого стане місцем з'ясування відносин між клубами ЦСКА і "Зеніт". Це матч етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23.

ЦСКА – Зеніт
В одному з матчів другого туру етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 УНІКС Казань прийме краснодарський Локомотив Кубань. Гра пройде 2 лютого на арені Баскет Холл в головному місті Татарстану.

УНІКС – Локомотив-Кубань
Першого лютого на "Сибур Арені" в Санкт-Петербурзі відбудеться баскетбольний матч між клубами "Зеніт" і "МБА". Це другий раунд етапу переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23.

Зеніт проти MBA
УНІКС зіграє 30 січня з «Нижнім Новгородом». Це перший матч команд у рамках стадії переможців Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гру прийме арена Баскет Холл у Казані.

УНІКС – Нижній Новгород
19 січня в останньому турі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23 столичні баскетболісти МБА прийматимуть гостей з Нижнього Новгорода. Зустріч відбудеться на арені "Баскет Холл" у Москві.

МВА проти Нижнього Новгорода
16 січня в центральному матчі 21-го туру Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 столичні хлопці з МБА приймуть пітерський «Зеніт» на паркеті московської арени «Баскет Холл».

МВА проти Зеніту
В одному з матчів 21-го туру Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 Самара прийматиме УНІКС. Гра відбудеться на паркеті арени Палацу спорту імені В.С.Висоцького.

Самара – УНІКС
Зеніт і Локомотив-Кубань з'ясовуватимуть свої баскетбольні стосунки на паркеті спорткомплексу "Сибур Арена" в Санкт-Петербурзі. Гра відбудеться 11 січня.

Зеніт – Локомотив-Кубань
Нижній Новгород 10 січня прийме ЦСКА в одному з матчів регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Це зустріч 20-го туру. Гра відбудеться на «Нагорній арені».

Нижній Новгород - ЦСКА
5 січня на «Баскет Холл Арені» в Краснодарі відбудеться матч 19-го туру Єдиної ліги ВТБ між «Локомотивом Кубань» і «Нижнім Новгородом». На даний момент команди йдуть з однаковою різницею в перемогах і поразках у змаганні.

Локомотив-Кубань - Нижній Новгород
Портленд не програвав Детройту вдома з 2017 року. 3 січня команди зіграють ще одну очну зустріч. Чим закінчиться двобій? Ставки та прогноз на матч дадуть відповідь на запитання.

Портленд проти Детройта
Четвертого січня казанський УНІКС побореться за перемогу з московським МВА. Це матч 19-го туру регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ сезону 2022/23.

UNICS проти MBA
23 грудня в центральному матчі 18-го туру Єдиної ліги ВТБ 2022/23 МБА прийматиме ЦСКА. Столичне дербі відбудеться на паркеті арени «Крилатське» в головному місті Росії.

MBA проти ЦСКА
22 грудня «Локомотив-Кубань» зіграє з «ПАРМА» в рамках 18-го туру регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Зустріч прийме арена Баскет Холл у Краснодарі.

Локомотив-Кубань – ПАРМА
У 17-му турі Єдиної ліги ВТБ 2022/23 УНІКС зіграє з Нижнім Новгородом 18 грудня. Зустріч відбудеться на паркеті арени Баскет Холл у столиці Татарстану.

УНІКС – Нижній Новгород
16 грудня московський ЦСКА прийме краснодарський "Локомотив Кубань" у 17-му турі регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде на паркеті спорткомплексу «Крилатское» в Москві.

ЦСКА – Локомотив-Кубань
У минулому сезоні "Монако" двічі програв "Барселоні". Чи вдасться каталонцям знову перемогти монегасків у матчі 14 грудня? Ставки та прогноз на матч дадуть відповідь на запитання.

Монако проти Барселони
ЦСКА та «Самара» з’ясовуватимуть баскетбольні стосунки в 16-му турі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Зустріч відбудеться 13 грудня на майданчику спорткомплексу "Крилатське" в столиці Росії.

ЦСКА – Самара
12 грудня в Москві між ІБА і «Локомотив-Кубань» зійдуться 16-й тур Єдиної ліги ВТБ. Гра відбудеться в спортивному комплексі «Крилатское» (Москва).


11 грудня 2022 року казанський УНІКС прийматиме пітерський «Зеніт». Це матч 16-го туру регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Зустріч відбудеться на паркеті арени Баскет Холл у столиці Татарстану.

УНІКС – Зеніт
УНІКС і ЦСКА битимуться 4 грудня в головному матчі 14-го туру регулярного сезону Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Він пройде на паркеті багатофункціонального спортивного комплексу «Баскет Холл» в Казані.

УНІКС – ЦСКА
У рамках 13-го туру Єдиної ліги ВТБ 2022/23 МБА зустрінеться з «Самарою» 29 листопада. Матч прийме паркет московської арени Баскет Холл. Місткість спортивного комплексу – 5000 місць.

МВА проти Самари
24 листопада на баскетбольному майданчику спорткомплексу «Сибур Арена» в Санкт-Петербурзі відбудеться матч 12-го туру Єдиної Ліги ВТБ 2022/23 між місцевим «Зенітом» і приїхало в гості «Самарою».

Зеніт – Самара
21 листопада на баскетбольному майданчику спорткомплексу «Сибур Арена» в Санкт-Петербурзі розпочнеться матч 11-го туру Єдиної ліги ВТБ 2022/23 між місцевим «Зенітом» і столичним IBA.

Зеніт проти MBA
14 листопада столичний ЦСКА, який не знає поразок у цьому сезоні, прийме «Нижній Новгород» на паркеті «Крилатське Арени» в Москві в десятому матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2022/23.

ЦСКА – Нижній Новгород
10 листопада московський ЦСКА приймає казанський УНІКС у дев'ятому матчі Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде на баскетбольному майданчику спорткомплексу «Крилатское» в Москві.

ЦСКА – УНІКС
У восьмому турі Єдиної ліги ВТБ 2022/23 7 листопада пітерський "Зеніт" прийматиме "Нижній Новгород". Зустріч відбудеться на баскетбольному майданчику спорткомплексу "Сибур Арена".

Зеніт – Нижній Новгород
У неділю, 6 листопада, в Саратові на майданчику арени «Кристал» місцеві баскетболісти клубу «Автодор» приймуть своїх колег з кубанського «Локомотива». Це восьмий матч для команд в Єдиній Лізі ВТБ 2022/23.

Автодор – Локомотив-Кубань
1 листопада в Казані місцевий УНІКС прийме саратовський «Автодор» у рамках сьомого туру регулярного чемпіонату Єдиної Ліги ВТБ. Гра пройде під склепінням арени Баскет-Холл.

УНІКС – Автодор
1 листопада 2022 року відбудеться центральний матч чергового туру Єдиної ліги ВТБ, в якому пітерський «Зеніт» прийме московський ЦСКА. Зіграють переможець минулого сезону та його віце-чемпіон. Гра пройде на паркеті спорткомплексу "Сибур Арена" в Санкт-Петербурзі.

Зеніт проти ЦСКА
27 жовтня в Москві на баскетбольному майданчику спорткомплексу "Крилатское" відбудеться матч між столичним ЦСКА і красноярським "Єнісеєм". Команди визначать найсильнішого в регулярному сезоні Єдиної Ліги ВТБ сезону 2022/23.

ЦСКА – Єнісей
Нижній Новгород і Локомотив Кубань зіграють 27 жовтня в рамках регулярного сезону Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Зустріч відбудеться на баскетбольному майданчику культурно-розважального комплексу «Нагорний» у Нижньому Новгороді. Трибуни арени можуть вмістити до 5600 глядачів.

Нижній Новгород - Локомотив-Кубань
УНІКС 23 жовтня прийме «Локомотив-Кубань» в рамках регулярного сезону Єдиної Ліги ВТБ 2022/23. Гра пройде на паркеті казанської арени Баскет Холл.

УНІКС – Локомотив-Кубань


18 жовтня УСК «Молот» у Пермі стане місцем протистояння баскетбольних клубів «ПАРМА» та «Локомотив-Кубань». Це друга домашня гра для «Пермі» в Єдиній Лізі ВТБ 2022/23. У першому було встановлено рекорд відвідуваності сезону серед усіх учасників змагань.

ПАРМА – Локомотив-Кубань
17 жовтня Єдина Ліга ВТБ 2022/23 прийме столичне дербі. MBA прийме іменитий ЦСКА, який є новачком змагань. Гра відбудеться на стадіоні "Крилатське Арена" в Москві.

ЦСКА проти MBA
13 жовтня «Локомотив-Кубань» на паркеті «Баскет Холл Арени» в Краснодарі прийме ЦСКА. Матч пройде в рамках регулярного сезону Єдиної Ліги ВТБ 2022/23.

Локомотив Кубань - ЦСКА
Арена «Баскет Холл» в Казані стане місцем зустрічі місцевого УНІКСа і красноярського «Єнісею». Гра відбудеться 9 жовтня 2022 року.

УНІКС – Єнісей
На баскетбольному майданчику арени УСК «Молот» у Пермі 8 жовтня відбудеться матч Єдиної ліги ВТБ сезону 2022/23 між місцевою ПАРМОю та пітерським «Зенітом».

ПАРМА – Зеніт
3 жовтня «Самара» прийме московський ЦСКА у стартовому матчі Єдиної ліги ВТБ 2022/23. Гру прийматиме баскетбольний паркет Льодового палацу спорту імені Висоцького. Це справжнє свято для всього міста.

Самара – ЦСКА
2 жовтня пітерський «Зеніт» і казанський УНІКС очним поєдинком стартують у новому сезоні Єдиної ліги ВТБ сезону 2022/23. Гра пройде в Санкт-Петербурзі на баскетбольному паркеті спорткомплексу "Сибур Арена".

Зеніт – УНІКС
Прогноз і ставка на Монако – АСВЕЛ, статистика, коефіцієнти. 20 червня. Чи виграють господарі в третьому матчі серії?

Монако проти АСВЕЛ
Прогноз і ставка на Лариса – Промітеас, статистика, коефіцієнти. 21 червня. Чи зможуть господарі виступити успішно?

Лариса проти Промітея
Фінальна серія Єдиної Ліги ВТБ підкидає найцікавіші матчі, кожен з яких стає справжньою окрасою поточного розіграшу змагань. На даний момент рахунок 3-3, тож володар головного призу буде визначений у майбутньому матчі.

ЦСКА проти Зеніта
ЦСКА лідирував з дуже комфортною форою і виглядав безперечним фаворитом протистояння. Але спочатку він помилився вдома, а потім багато втратив на виїзді. Тому емоційний стан баскетболістів однозначно залишає бажати кращого, без нервозності та хвилювання вони навряд чи зможуть вийти на паркет. «Зеніту» вже вдалося досягти значних успіхів, оскільки вони зберегли майже мертву серію та втримали свій шанс виграти титул з останніх сил. Тим більше, що клуб, безперечно, в кращому становищі, оскільки зміг переломити ситуацію в найскладніший момент. Тепер він може трохи розслабитися, адже навіть у разі остаточної поразки заслуговує на визнання та підтримку для гідної боротьби.

Фінальна серія Єдиної ліги ВТБ наближається до логічного завершення, обидві команди докладають максимум зусиль і намагаються продемонструвати оптимальний рівень гри. Очевидна перевага на боці московського ЦСКА, який здобув три перемоги і веде серію - 3-1.

ЦСКА проти Зеніта
«Солдати» демонструють, що не відчувають особливого опору всередині Ліги, вони занадто сильно перевершують усіх суперників у швидкості прийняття рішень, використанні своїх шансів та індивідуальної майстерності. До домашньої зустрічі вони підходять з максимально комфортною перевагою, тому не повинні відчувати особливого морального тиску. Команда намагатиметься вирішити всі питання вже в майбутньому матчі, щоб не затягувати боротьбу за титул, не витрачати зайві сили та емоції. «Зеніт» віддає останні сили на паркет і діє з великим бажанням, але і цього недостатньо для остаточної перемоги. Повністю «свої» матчі закрити неможливо, дурні помилки провалюються в найважливіший момент. Тому емоційний стан баскетболістів відверто залишає бажати кращого.
«Зеніт» і ЦСКА продовжують запекло різати у фінальній серії Єдиної ліги ВТБ. Після трьох матчів московський “ЦСКА” веде з рахунком 2-1, виглядає максимально переконливо.

Зеніт проти ЦСКА
«Зеніт» як і раніше в положенні наздоганяє, тому що провалив у двох стартових матчах. Але остання перемога дозволила мені трохи повірити, що є реальні шанси врятувати ситуацію. Команда повністю запанувала на домашньому паркеті і стала нагадувати про кращі часи. Вивести вдалий результат на потік буде неймовірно важко, але іншого виходу петербурзький клуб вже не має, він ризикує випустити серію. Московський ЦСКА виглядає значно впевненіше за суперника і діє з величезною перевагою. Третій матч він дозволив собі віддати на експерименти тренерського штабу, а під його завісою на паркеті були абсолютно нестандартні зв’язки баскетболістів. Але тепер настав час серйозно і дисципліновано вступати в боротьбу, тому що ще одна осічка може перевернути хід останньої серії на 180 градусів. 27 травня суперники зустрінуться на паркеті "Сибур Арени" в Санкт-Петербурзі в четвертому матчі серії.
Серія за третє місце в Єдиній лізі ВТБ радує запеклими матчами, а також сюжетними поворотами. Поки що лідирує УНІКС, який веде в зустрічах з рахунком 2-1. Йому залишився лише один бій, щоб відправити його в свою скарбничку.

Локомотив Кубань – УНІКС
«Локомотив-Кубань» повернувся у рідні стіни з великим оптимізмом. Він сподівався виграти обидва матчі та виграти бронзові медалі, щоб досягти своєї мети. Але команда встигла спіткнутися, що дуже впливає на можливість забрати втішний приз. Краснодарці розриваються між бажанням увійти в трійку лідерів і якомога швидше піти у відпустку. УНІКС продовжує тягнути за рахунок індивідуальної майстерності своїх виконавців. Баскетболісти діють досить фрагментарно, їм відверто не вистачає взаєморозуміння та злагодженості. Казанці розраховують нарешті провести останній бій у серії, щоб порадувати своїх уболівальників і відправитися у відпустку. 26 травня відбудеться четверта зустріч, в якій суперники зустрінуться на паркеті арени Баскет Хол у Краснодарі.
Фінальна серія Єдиної Ліги ВТБ стрімко наближається до свого логічного завершення. ЦСКА веде в матчах 2:0, виглядає просто чудово. Він намагатиметься спокійно довести справи до заповітного титулу, дуже хоче в найскладніших умовах виграти головний приз змагань. Це буде найкращим підтвердженням ефективної роботи керівництва, а також відмінного стану композиції.

Зеніт проти ЦСКА
Але «Зеніт» виглядає відверто слабким і безпорадним, навряд чи знайде в собі сили переломити ситуацію. Звісно, ​​у нього два матчі поспіль на домашньому паркеті, що дозволяє розраховувати на повернення. Але оборона поки що відверто дає збій, не може стримати атаку суперника. 25 травня суперники зустрінуться на паркеті "Сибур Арени" в Санкт-Петербурзі в третьому матчі серії.
Серія за третє місце в Єдиній лізі ВТБ стрімко розвивається і радує несподіваними поворотами, «Локомотив-Кубань» та УНІКС залишаються на рівні – 1:1. Тепер одна з команд зможе вийти вперед.

Локомотив Кубань – УНІКС
«Локомотив-Кубань» стартував не дуже переконливо, у першому матчі виглядав дуже слабко. Але потім проявив характер і повернувся до боротьби за бронзові медалі. Баскетболісти показали, що не стали менш мотивованими, у них з'явилося бажання довести свою цінність на тлі топового суперника. УНІКС занадто засмучений провалом у півфіналі, тому зараз практично не виходить. Помітно, що багато виконавців подумки вже пішли у відпустку. Швидше за все, на дорозі повертатися до бою буде неймовірно важко. 24 травня суперники зустрінуться на паркеті арени Баскет Хол у Краснодарі.
Барселона вважалася головним претендентом на чемпіонство в Євролізі, особливо ця впевненість виникла після дуже успішного регулярного чемпіонату. Але півфінал показав, що команда не готова боротися за головний приз змагань, і змушена буде задовольнятися лише боротьбою за бронзові нагороди. Настрій у таборі Blue Granet залишає бажати кращого, адже такого провалу у «Фіналі чотирьох» ніхто не очікував. Буде складно зібратися і дати якісний матч у відповідь.

Барселона проти Олімпіакос
«Олімпіакос» багато в чому несподівано прорвався поки що, спочатку їх зовсім не чекали в таких серйозних розборках. Але команда змогла продемонструвати характер і включитися по максимуму в потрібний момент. У неї є хороша можливість завоювати медалі в сезоні, який спочатку здавався невдалим. Тому команда обов’язково спробує скористатися цією можливістю. 21 травня суперники зіткнуться між собою на паркеті Старк Арени в Белграді.
Ось-ось стартує фінальна серія Єдиної ліги ВТБ, яка обіцяє бути фантастичною за напругою пристрастей та емоціями. ЦСКА однозначно підходить до протистояння в статусі фаворита, має чудові шанси відправити ще один титул у свою скарбничку. Команда майже не помітила втрат ключових гравців, чудово попрацювавши на трансферному ринку. Тож тепер вона має витримати в плані фізичного стану.

ЦСКА проти Зеніта
«Зеніт» багато років намагається вставити палиці в колеса грізного суперника. Але поки команда не може нічого протиставити супернику. Він розраховує, що цей сезон нарешті дозволить йому виграти головний приз змагань. 20 травня суперники зіграють перший матч серії, який пройде на паркеті «Крилатське Арени» в Москві.
Незабаром розпочнеться боротьба за бронзові нагороди Єдиної ліги ВТБ, яка буде малою втіхою для цих клубів. УНІКС програв три матчі поспіль і після дуже вдалого матчу відмовився від серії з «Зенітом». Після такого ляпаса оговтатися і досягти позитивного результату буде дуже важко. Звісно, команда намагатиметься здобути хоча б третє місце в нинішньому розіграші, але вийти з нинішньої кризи буде неймовірно важко.

УНІКС – Локомотив-Кубань
«Локомотив-Кубань» перед початком етапу плей-офф не виглядав фаворитом, тож «вигорів» цілком очікувано. Але в серії проти ЦСКА команда показала бажання перемогти, характер і волю. Тому «Краснодар» значно піднявся в очах фахівців і простих вболівальників. 19 травня суперники зустрінуться на паркеті арени Баскет Хол у Казані.
УНІКС і «Зеніт» видають запальну півфінальну серію, в якій петербурзький клуб поки лідирує – 2-1. Казанці дуже добре зіграли на виїзді і повернулися додому з реальною можливістю закрити серію. Але поки вона розвивається зовсім по-іншому, команда дозволила суперниці вийти вперед, а вона сама опинилася на межі прірви. Тепер будь-яка помилка може стати фатальною.

УНІКС – Зеніт
До виїзної серії «Зеніт» підготувався максимально відповідально. Він показав характер і зламав опір суперника в третьому матчі. Тепер можна діяти з позиції сили, десь дозволяти собі ризиковані дії, які можуть привести до остаточного тріумфу. 13 травня суперники знову зустрінуться на паркеті арени Баскет Хол у Казані.
Напруга в півфінальній серії Єдиної Ліги ВТБ значно зростає, ніхто не хоче вибувати за крок від жаданого фінального протистояння. Локомотив Кубань провів один матч проти ЦСКА і програє в серії з рахунком 1-2. Жителі півдня демонструють характер і волю до перемоги, не хочуть їхати у відпустку завчасно. Вони максимально активно й агресивно рухалися в рідних стінах, почали чудово використовувати удари з поля. Команда наочно продемонструвала, що при бажанні вона здатна заплутати суперника, перешкодити диханню високим тиском.

Локомотив Кубань – ЦСКА
«Солдатики» поки що контролюють ситуацію, і останній матч, у такому разі, зіграють на домашньому паркеті. Але команда навряд чи захоче діяти на нерви собі і вболівальникам. Він чудово розуміє, що серію потрібно закривати в майбутньому матчі. Це збереже більше сил і емоцій перед фінальним боєм. 12 травня суперники знову зіткнуться між собою на паркеті арени Баскет Хол у Краснодарі.
УНІКС і Зеніт мають дивовижну півфінальну серію Єдиної ліги ВТБ, яка наразі має нічию 1-1. Особливо намагається проявити себе казанський клуб, який до початку сезону навряд чи вважався одним з головних фаворитів змагань. Але спочатку провів дуже якісний регулярний чемпіонат, а потім закріпив це першим раундом плей-офф. Тепер команда обов’язково спробує пробитися до фіналу змагань, що вже матиме величезний успіх.

УНІКС – Зеніт
Першу півфінальну пару в Єдиній лізі ВТБ інтрига і боротьба особливо не радують. Локомотив-Кубань перебуває у складному становищі, поступається в серії з ЦСКА з рахунком 0-2 у матчах. Наступна помилка може бути фатальною, повністю перекреслити всі шанси врятувати ситуацію. Тому краснодарському клубу пора підключити приховані резерви, якщо він не хоче достроково покинути боротьбу за титул.

Локомотив Кубань – ЦСКА
У московської «армії» все в повному порядку. Команда від матчу до матчу набирає обертів і виглядає все могутніше. Вона розраховує спокійно завершити поточне протистояння, щоб мати більше часу на підготовку до фінального «боса». 10 травня суперники зіткнуться між собою в третьому матчі серії.
Розпочинається друге півфінальне протистояння в рамках Єдиної Ліги ВТБ. Зеніт провів дуже якісне регулярне жеребкування змагань. Він замахнувся на перше місце, але втратив всю свою перевагу прямо на фініші. Саме з цієї причини команда підійшла до етапу плей-офф максимально розлюченою, зарядженою на бій. Крім того, видалення з Євроліги могло дуже серйозно розвантажити календар, зберегло велику кількість сил і емоцій.


УНІКС у цьому сезоні переграв майже всіх гігантів, а в матчах з аутсайдерами оступився. Тому третє місце в турнірній таблиці стало цілком закономірним результатом. При цьому команда дуже добре виступає на виїзді, що може стати козирем у вирішальних боях. 6 травня суперники зустрінуться на паркеті "Сибур Арени" в Санкт-Петербурзі.
Розпочинається півфінальний етап Єдиної Ліги ВТБ, який порадує вас найцікавішими протистояннями. У першому матчі ЦСКА – Локомотив-Кубань. Московські «солдати» виграли регулярний чемпіонат, тож до останнього моменту будуть мати перевагу домашнього майданчика. У стартовому раунді плей-офф вони буквально знищили нижньогородці, дозволили зав'язати бій лише в одній зустрічі. Команда почувається просто чудово, додає і прогресує.

ЦСКА – Локомотив-Кубань
«Залізничники» також отримали досить простий посів. Вони завершили серію сухою з PARMA, не залишивши шансів супернику. Відчувалося, як впевнено баскетболісти контролюють ситуацію протягом усіх трьох поєдинків. 5 травня у стартовому матчі серії зустрінуться ЦСКА та «Локомотив Кубань».
Чвертьфінальний етап Єдиної Ліги ВТБ стрімко наближається до свого логічного завершення. ЦСКА лідирує в серії з Нижнім Новгородом з рахунком 2-0.

Нижній Новгород проти ЦСКА
Нижній Новгород отримав найсильнішого суперника, тому намагається вижити в таких умовах. З кожним матчем він виглядає сміливішим і цікавішим, намагається вставити спиці в колеса суперника. Складається відчуття, що домашні трибуни можуть нарешті повернути довгоочікувану перемогу. ЦСКА поки не виглядає особливо зібраним, тому що дозволяє собі діяти невимушено, а в деяких моментах навіть імпозантно. Армійці відчувають, що у них все ще є колосальний запас міцності. Але команда точно не хоче затягувати цю серію і проводити додаткові матчі. 27 квітня суперники зустрінуться на паркеті Нижнього Новгорода «Нагірний».
Нарешті жеребкування Єдиної Ліги ВТБ виходить на фінішну пряму, ось-ось розпочнеться етап плей-офф. ЦСКА традиційно вважається головним фаворитом змагань. Команда не була стабільною протягом регулярного сезону, але в кінці набрала обертів і завершила її на першому місці в турнірній таблиці. Московські «солдати» без особливих проблем спробують пройти у наступний етап турніру.

ЦСКА проти Нижнього Новгорода
«Нижегородці» під завісою регулярного сезону значно ускладнюють їхнє становище. Тепер вам доведеться боротися з найсильнішим суперником із самого початку плей-офф, що стане чудовим випробуванням на силу та витривалість. 22 квітня суперники зіткнуться між собою на паркеті «Мегаспорт Арени» в Москві.
Чергове жеребкування Єдиної ліги ВТБ майже завершилося, але деякі команди залишаються мотивованими на турнір. «Локомотив-Кубань» набрав обертів лише до кінця цього етапу змагань, проваливши його старт. Але переломний момент з масовим відходом легіонерів тільки позитивно вплинув на нього. Команда стала максимально стабільно і впевнено перемагати, грамотно провела тривалий календарний період.

Локомотив-Кубань проти Нижнього Новгорода
Нижній Новгород намагається вийти в плей-офф у найкращому настрої та кондиції. Він виграв два матчі поспіль і не збирається зупинятися на досягнутому. Команда обов’язково спробує скористатися шансом продовжити успішну серію. 12 квітня суперники зіткнуться між собою в очній зустрічі.
Єдина ліга ВТБ стала головним виходом для шанувальників російського баскетболу. Після відсторонення від Євроліги команди кинулися вирішувати свої проблеми в цьому турнірі. Особливо намагається ЦСКА, що потрапив у складні обставини. Команду дійсно вигнали з головного клубного турніру Старого Світу, що було серйозним ударом по моральному духу. Крім того, масово покинули загін легіонери, які своїми діями принесли велику користь.

ЦСКА проти Нижнього Новгорода
Нижній Новгород впав, що з кожним днем ​​б’є по команді все відчутніше. Вона програла п'ять матчів поспіль і перебуває в жахливому емоційному стані. Баскетболісти буквально перестали вірити у власні сили. 28 березня суперники зустрінуться на паркеті стадіону «Крилатське» у Москві.
Оскільки Єдина ліга ВТБ наближається до плей-офф, команди розширюють свої межі, борючись за вихід у наступний раунд змагань. Не найкращий стан справ в Астані, яка займає лише дев'яте місце в турнірній таблиці. Тому вона може швидко піти у дострокову відпустку, якщо не виправить ситуацію на фініші регулярного чемпіонату. Складається відчуття, що команда повністю зосереджена на чемпіонаті Казахстану.

Астана проти Зеніта
Зеніт бореться за титул, намагаючись піднятися вище. Він добре усвідомлює, що в плей-офф перевага домашнього майданчика може зіграти вирішальну роль. Тому команда вийде на паркет на межі мотивації, не зіграє з суперником у роздачі. 27 березня команди зустрінуться між собою на паркеті арени Велодром «Сар’ярка» в Нур-Султані.
Єдина ліга ВТБ продовжує кидати запеклі протистояння, хоча етап плей-офф ще не розпочався. «Локомотив-Кубань» проводить сезон не найкращим чином, занадто часто спотикається. Але останнім часом він став дуже активним і виграв два матчі поспіль. Клуб розраховує, що зможе вибити перевагу домашнього майданчика хоча б у стартовому раунді плей-офф.

Локомотив Кубань – УНІКС
Але УНІКС довгий час обходився без поразок, але все ж зробив прикру осічку. І це може бути фатальним, адже команда пропустила перший рядок у турнірній таблиці. Тепер він перестав залежати тільки від себе, змушений сподіватися на осічку від ЦСКА. 27 березня суперники зіткнуться між собою на паркеті Баскет-холу в Краснодарі.
До фінішу виходить черговий жеребкування Єдиної Ліги ВТБ, учасники починають розподіляти місця до початку плей-офф. «Нижній Новгород» програв у шести з восьми останніх матчів і опинився у затяжній ігровій кризі. Він уже опустився на сьому позицію в турнірній таблиці змагань, але добре усвідомлює, що неодмінно потрапить у наступний етап. Головною проблемою команди була слабка лінія атаки, яка набрала лише 872 очки в 11 зустрічах.

Нижній Новгород – УНІКС
УНІКС продовжує здобувати перемоги та домінувати, виглядаючи майже бездоганно. Крім того, представники клубу повідомили, що ключові іноземні гравці не збираються залишати Казань. Команда має чудову можливість не тільки завершити попередній етап на першому місці, а й поборотися за омріяний титул. 14 березня суперники зіткнуться між собою на місці стадіону «Нагірний» у Нижньому Новгороді.
Російським клубам заборонили брати участь у Євролізі, тому вони звернули увагу на Єдину лігу ВТБ. Там продовжує шуміти «Автодор», що заслужено вважається одним із головних відкриттів нинішнього розіграшу змагань. Команда встигла піднести кілька гучних сенсацій, виглядає чудово і постійно доповнює. Вона розраховує спочатку пробитися в плей-офф з високого місця, а потім поборотися за головний приз змагань.

«Автодор» проти ЦСКА
ЦСКА перебуває у дуже складній ситуації, змушений постійно думати, як виправити нинішню ситуацію. По-перше, команда може відверто розсипатися після вилучення з Євроліги. По-друге, багато легіонерів вже виявили бажання покинути команду. 7 березня суперники зустрінуться на паркеті «Крісталл Арени» в Саратові.
У регулярному жеребкуванні Євроліги відбудеться цікавий тур, в якому заплановано багато топових подій. «Зеніт» програв два матчі поспіль, поступився «Олімпіакосу» і втратив потенційну перевагу домашнього майданчика у першому раунді плей-офф. Але вдома у команди непогано – сім перемог і чотири поразки. На фініші важливо діяти акуратно, щоб все-таки пробитися в ТОП-4. Цей фактор може стати визначальним на наступному етапі змагань.


«Барселона» виграла чотири ігри поспіль і перебуває у чудовій емоційній формі. Вона вийшла на перше місце в турнірній таблиці, розділивши лідерство з Реалом. Команда однозначно хоче бути переможцем у регулярному чемпіонаті. 25 лютого суперники зустрінуться на паркеті "Сибур Арени" в Санкт-Петербурзі.
У нинішньому регулярному розіграші Євроліги залишається все менше матчів, тож з кожним туром ситуація все більше загострюється. «Баварія» все ще знаходиться поза зоною плей-офф, але наблизилася до неї. Вона дала вдалу серію матчів, що позитивно вплинуло на емоційний стан баскетболістів. Однією з головних переваг німецької команди є здатність добре виступати вдома (вісім перемог і чотири поразки).


ЦСКА почав занадто часто спотикатися, відчуваючи серйозні ігрові труднощі. І це при тому, що команда практично забезпечила собі вихід у наступний етап змагань, але навряд чи може розраховувати на перевагу домашнього майданчика. Саме з цієї причини команди вийдуть на паркет на межі мотивації. 24 лютого суперники зіткнуться між собою в очному протистоянні.
Монако і УНІКС зустрінуться 22 лютого, щоб вирішити свої баскетбольні відносини в рамках перенесеного 20-го туру Євроліги 2021/22 на паркеті Salle Gaston Medesen.


Євроліга стрімко наближається до фінального туру регулярного чемпіонату, командам доводиться вичавлювати з себе останній сік, щоб досягти оптимального результату. Альба ледь не розпрощався з надією потрапити в плей-офф змагань. Вона займає 15-е місце в турнірній таблиці з 7 перемогами та 16 поразками. Саме з цієї причини команда здалася і програвала майже в кожному матчі.


«Зеніт», навпаки, проводить дуже вдалий сезон і розраховує на вихід у «Фінал чотирьох». На даний момент він займає четверте місце в турнірній таблиці, виглядає дуже переконливо. Правда, останнім часом команда стала занадто часто спотикатися. 10 лютого відбудеться очне протистояння цих суперників.

26 тур Євроліги готує для любителів баскетболу відразу кілька гучних вивісок. Маккабі Тель-Авів дав серію з трьох перемог поспіль, але все одно оступився. Команда майже іронічно пролітає повз плей-офф змагань, що може стати серйозним ударом. Велика проблема – відсутність взаєморозуміння між гравцями, на паркеті відбуваються відкриті конфлікти.


ЦСКА стабільно відіграється у представників нижньої частини турнірної таблиці. "ЦСКА" просто чудово навчився забирати свої очки, в деяких матчах це робить в економному режимі. Але певною проблемою може бути те, що команда погано виступає на виїзді.
7 лютого московський ЦСКА прийматиме казанський УНІКС на паркеті арени Баскет Хол на Крилатській у матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ 2021/22.


Інтерв'ю

Голосуйте