Учасники групи А, збірні Австрії та Швейцарії, проведуть стиковий матч 12 травня. Зустріч відбудеться в Празі, на льоду місцевої O2 Arena.

Австрія проти Швейцарії
Фінальна серія Кубка Гагаріна на два матчі переноситься до Ярославля. У понеділок, 22 квітня, на лід «Арени-2000 Локомотив» вийдуть хокеїсти місцевого «Локомотива» та магнітогорського «Металурга». Наразі рахунок у серії 2:0 на користь «Металурга».

Локомотив – Металург
Кубкове протистояння між «Автомобілістом» і «Металургом» переміщується в Єкатеринбург. Продовження півфінальної серії чекає на вболівальників 7 квітня, коли команди вийдуть на лід на арені «Уралець». На даний момент рахунок серії 1-1.

Автомобіліст проти Металурга
Чвертьфінальне протистояння «Спартак» – «Металург» знову повертається до Москви. У суботу, 30 березня, команди вийдуть на лід столичної арени «Мегаспорт». Наразі рахунок у серії 3-2 на користь «Металурга».

Спартак – Металург
У вівторок, 26 березня, на льоду столичної арени "Мегаспорт" відбудеться четвертий матч другого раунду плей-офф Кубка Гагаріна між "Спартаком" і "Металургом". Наразі рахунок у серії 2-1 на користь «Металурга».

Спартак – Металург
Четвертий матч другого раунду Кубка Гагаріна між «Автомобілістом» і СКА відбудеться 23 березня. Матч відбудеться на єкатеринбурзькій «Уралець Арені». Наразі рахунок у серії 3:0 на користь «Автомобіліста».

Автомобіліст проти СКА
Чвертьфінальна серія Кубка Гагаріна між "Локомотивом" і "Авангардом" переміщається на дві гри в Ярославль. Саме там, на льоду місцевої Арени-2000 «Локомотив», 20 березня відбудеться третій матч цього протистояння. Наразі рахунок у серії 2:0 на користь «Локомотива».

Локомотив - Авангард
Другий матч чвертьфінальної серії між "Металургом" і "Спартаком" знову відбудеться в Магнітогорську. Гра відбудеться у вівторок, 19 березня, на льоду магнітогорської арени «Металург». Наразі рахунок у серії 1-0 на користь «Металурга».

Металург – Спартак
18 березня на любителів хокею чекає продовження кубкового протистояння «Авангард» — «Локомотив». Друга зустріч серії знову пройде в Омську, на льоду місцевої G-Drive Arena. Наразі рахунок у серії 1-0 на користь «Локомотива».

Авангард – Локомотив
Перший матч чвертьфінальної серії між столичним "Динамо" і челябінським "Трактором" відбудеться 16 березня в Москві. Місцем проведення гри є столична ВТБ Арена.

Динамо Москва – Трактор
Кубкове протистояння між Амуром і Металургом дійшло до шостого матчу. Цього разу команди зіграють 11 березня в Хабаровську, на льоду місцевої Platinum Arena. Наразі рахунок у серії 3-2 на користь «Металурга».

Амур - Металург
П'ятий матч кубкової серії "Металург" - "Амур" знову пройде в Магнітогорську. Гра відбудеться 9 березня на льоду магнітогорської арени "Металург". Після чотирьох зіграних матчів у серії рівність – 2:2.

Металург - Амур
5 березня на хабаровській «Платинум Арені» відбудеться третій матч кубкової серії між місцевим «Амуром» і магнітогорським «Металургом». Рахунок серії рівний – 1:1.

Амур - Металург
Кубкова серія ЦСКА – Локомотив переїжджає до Москви на два матчі. 4 березня на льоду столичної Арени ЦСКА відбудеться третій матч першого раунду плей-офф Кубка Гагаріна. Наразі рахунок у серії 1-1.

ЦСКА – Локомотив
3 березня на омській G-Drive Arena відбудеться другий матч кубкового протистояння між місцевим «Авангардом» і тольяттинською «Ладою». Наразі рахунок у серії 1-0 на користь «Авангарду».

Авангард проти Лади
Другий матч першого раунду плей-офф Кубка Гагаріна між «Салаватом Юлаєвим» і «Трактором» відбудеться 2 березня. Суперники знову зіграють в Уфі, на льоду місцевої «Уфа-Арени». Наразі рахунок у серії 1-0 на користь «Трактора».

Салават Юлаєв – Трактор
Два представники Східної конференції «Ак Барс» і «Амур» зіграють стиковий матч у Казані 24 лютого. Зустріч відбудеться на льоду казанської «Татнефть Арени».

Ак Барс – Амур
21 лютого казанський «Ак Барс» зіграє домашній матч проти ярославського «Локомотива» в черговому матчі регулярного чемпіонату КХЛ. Зустріч відбудеться на льоду казанської Татнефть Арени наступної середи.

Ак Барс – Локомотив
Центральний матч наступного ігрового дня регулярного чемпіонату КХЛ відбудеться в Омську. У вівторок, 20 лютого, на лід G-Drive Arena вийдуть хокеїсти місцевого «Авангарду» та єкатеринбурзького «Автомобіліста».

Авангард проти Автомобіліста
19 лютого московське "Динамо" зіграє домашній матч проти одного з лідерів Східної конференції уфімського "Салавата Юлаєва". Зустріч відбудеться на льоду ВТБ Арени.

Динамо Москва – Салават Юлаєв
Матчем у Санкт-Петербурзі завершиться наступний ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ. У неділю, 18 лютого, на лід новітньої СКА Арени вийдуть хокеїсти місцевого СКА та ніжинського «Торпедо».

СКА – Торпедо НН
17 лютого на столичній «Мегаспорт Арені» відбудеться черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ між «Спартаком» і казанським «Ак Барсом».

Спартак – Ак Барс
Найновіша СКА Арена прийме наступний матч регулярного чемпіонату КХЛ 13 лютого. Пітерський СКА, який претендує на чемпіонство, зіграє на домашньому льоду з новачком Ліги тольяттінською «Ладою».

СКА проти Лади
У понеділок, 12 лютого, в календарі регулярного чемпіонату КХЛ запланований один матч. На лід Ярославль Арени - 2000 Локомотив вийдуть хокеїсти місцевого "Локомотива" і столичного "Спартака".

Локомотив – Спартак
У столиці Башкирії пройде шоста в цьому році очна зустріч «Салавата Юлаєва» і «Ак Барса». У суботу, 10 лютого, головні суперники вийдуть на лід «Уфа-Арени».

Салават Юлаєв – Ак Барс
Нижньогородське «Торпедо» 9 лютого зіграє домашній матч проти ХК «Сочі». Зустріч відбудеться на льоду ніжинського КРК «Нагорний».

Торпедо НН проти ХК Сочі
Столиця Татарстану 8 лютого прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Казанський «Ак Барс» на льоду місцевої «Татнефть Арени» зустріне гостей з Челябінська – хокейний клуб «Трактор».

Ак Барс проти Трактора
За волею календаря, вдруге за останні три дні між собою зіграють «Нафтохімік» і «Лада». Гра знову пройде в Нижньокамську 30 січня на льоду місцевої «Нафтохім Арени».

Нафтохімік - Лада
Прямі конкуренти по Східній конференції «Автомобіліст» і «Ак Барс» проведуть очний поєдинок в Єкатеринбурзі 24 січня.

Автомобіліст проти Ак Барса
23 січня череповецький льодовий палац прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Місцева «Северсталь» на домашньому льоду прийматиме одного з лідерів Східної конференції омський «Авангард».

Северсталь проти Авангарда
Магнітогорський Металург продовжить виїзну серію виїзним матчем у Нижньому Новгороді. Зустріч із місцевим «Торпедо» відбудеться 16 січня.

Торпедо НН – Металург
15 січня єкатеринбурзька «Уралець Арена» прийматиме учасників чергового матчу регулярного чемпіонату КХЛ. Місцевий «Автомобіліст» зіграє зі столичним ЦСКА.

Автомобіліст проти ЦСКА
Столична «Мегаспорт Арена» 12 січня стане місцем проведення головного матчу наступного ігрового дня в КХЛ. Нещодавній лідер Західної конференції московський "Спартак" на домашньому льоду прийме набраний пітерський СКА.

Спартак – СКА
У середу, 10 січня, в ігровому розкладі регулярного чемпіонату КХЛ заплановано три матчі. Один з них пройде в Балашихі, де місцевий «Витязь» прийматиме гостей з Санкт-Петербурга – хокейний клуб СКА.

Витязь проти СКА
Сусіди по турнірній таблиці ЦСКА і «Торпедо» зіграють стиковий матч 9 січня. Зустріч прямих конкурентів по Західній конференції відбудеться на льоду столичної «Арени ЦСКА» наступного вівторка.

ЦСКА – Торпедо НН
Центральний матч недільного ігрового дня в КХЛ відбудеться в Санкт-Петербурзі. 7 січня в Льодовому палаці відбудеться зустріч місцевого СКА з найкращою командою Східної конференції – магнітогорським «Металургом».

СКА – Металург
У суботу, 6 січня, на омській «Джі Драйв Арені» відбудеться черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. В гості до місцевого «Авангарду» приїде сміливий новачок Ліги – тольяттинська «Лада».

Авангард проти Лади
Ярославський "Локомотив" завершить календарний рік домашнім матчем проти столичного "Динамо". Гра відбудеться 30 грудня на льоду Арени 2000 "Локомотив".

Локомотив - Динамо Москва
Нижньогородське «Торпедо» завершить календарний рік грою проти ярославського «Локомотива». Зустріч відбудеться 28 грудня в Нижньому Новгороді, на льоду бази відпочинку "Нагорний".

Торпедо НН – Локомотив
Четверта зустріч двох армійців у нинішньому чемпіонаті відбудеться в Москві, 27 грудня, на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА проти СКА
26 грудня ніжинський КРК Нагорний прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Місцеве «Торпедо» спробує дати бій лідеру чемпіонату – московському «Спартаку».

Торпедо НН – Спартак
"Металург" виходить із двотижневої відпустки домашньою грою проти хабаровського "Амура". Гра відбудеться на льоду магнітогорської "Металург Арени" 22 грудня.

Металург - Амур
Третя зустріч двох армійців у нинішньому чемпіонаті відбудеться 21 грудня в Санкт-Петербурзі.

СКА проти ЦСКА
19 грудня матчем в Омську стартує друга частина регулярного чемпіонату КХЛ. Саме там, на льоду місцевої G-Drive Arena, зустрінуться представники Східної конференції – омський «Авангард» і казанський «Ак Барс».

Авангард – Ак Барс
Домашню серію "Металург" продовжить 5 грудня матчем проти столичного ЦСКА. Головний матч дня відбудеться в Магнітогорську, на льоду місцевої «Металург Арени».

Металург – ЦСКА
30 листопада в Казані проведуть очний поєдинок представники Східної конференції «Ак Барс» і «Автомобіліст». Гра пройде на льоду казанської «Татнефть Арени».

Ак Барс проти Автомобіліста
Кризовий казанський "Ак Барс" у вівторок, 14 жовтня, зіграє з пітерським СКА. Головний матч ігрового дня в КХЛ відбудеться на льоду казанської "Татнафть Арени".

Ак Барс проти СКА
У Мінську завершиться черговий ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ. Саме там 12 листопада на льоду місцевої «Мінськ-Арени» зустрінуться дві динамівські команди – Мінська та Москва.

Динамо Мінськ – Динамо Москва
7 листопада столичні армійці зіграють домашній матч проти челябінського «Трактора» на однойменній арені.

ЦСКА – Трактор
Головний матч наступного ігрового дня в КХЛ відбудеться в Москві. У понеділок, 6 листопада, столичний «Спартак» на домашній арені «Мегаспорт» зустрічатиме гостей із Санкт-Петербурга – хокейний клуб СКА.

Спартак – СКА
У неділю, 5 листопада, столичні армійці на домашній Арені ЦСКА зустрічатимуть гостей із Тольятті – хокейний клуб “Лада”.

ЦСКА проти Лади
В останній день жовтня в Санкт-Петербурзі зіграють фаворити нинішнього чемпіонату пітерські СКА і казанський "Ак Барс". Зустріч відбудеться в Льодовому палаці Санкт-Петербурга 31 жовтня.

СКА – Ак Барс
Наступний ігровий тиждень для сочинської команди розпочнеться домашнім матчем проти московського "Динамо". Зустріч з одним із лідерів Західної конференції відбудеться 30 жовтня.

ХК Сочі проти Динамо Москва
Прямі конкуренти по Східній конференції «Авангард» і «Салават Юлаєв» проведуть стиковий поєдинок в Омську 26 жовтня. Зустріч відбудеться на льоду місцевої G-DRIVE Arena.

Авангард – Салават Юлаєв
У наступну середу, 18 жовтня, хокейний клуб "Сочі" зіграє домашній матч зі столичним "Спартаком". Матч відбудеться у Великому палаці спорту.

ХК Сочі проти Спартака
Столичне «Динамо» відкриє наступний ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ домашнім матчем проти новосибірської «Сибіру». Зустріч відбудеться 16 жовтня на льоду столичної ВТБ Арени.

Динамо Москва - Сибір
15 жовтня «Уфа-Арена» прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Хокеїстів мінського «Динамо» запросять відвідати місцевий «Салават Юлаєв».

Салават Юлаєв - Динамо Мінськ
У п'ятницю, 13 жовтня, катеринбурзький «Автомобіліст» на домашній Арені «Уралец» зустріне гостей з Челябінська — хокейний клуб «Трактор».

Автомобіліст проти Трактора
Наступний ігровий тиждень у КХЛ завершиться матчем у Нижньокамську. 8 жовтня місцевий «Нафтохімік» на льоду однойменної арени зустрічатиме гостей з Єкатеринбурга – хокейний клуб «Автомобіліст».

Нафтохімік проти Автомобіліста
Спартак завершує домашню серію матчем проти новосибірської Сибіру. Зустріч проти сибіряків відбудеться 4 жовтня і пройде на льоду столичної "Мегаспорт Арени".

 Спартак - Сибір
Хокеїсти «Ак Барса» відкриють черговий ігровий місяць регулярного чемпіонату КХЛ домашнім матчем проти хабаровського «Амура». Зустріч з представниками Далекого Сходу відбудеться 1 жовтня на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс – Амур
Столичні армійці продовжать серію домашніх матчів грою проти хокейного клубу "Сочі". Зустріч відбудеться на льоду столичної Арени ЦСКА 28 вересня.

ЦСКА проти ХК Сочі
Ярославська «Арена-2000» «Локомотив» наступної середи прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. 27 вересня місцевий «Локомотив» зустріне на домашньому льоду гостей з Єкатеринбурга — хокейний клуб «Автомобіліст».

Локомотив проти Автомобіліста
У вівторок, 26 вересня, мінське «Динамо» вдома зіграє з одним із фаворитів чемпіонату казанським «Ак Барсом». Гра відбудеться на льоду Мінськ-Арени.

Динамо Мінськ – Ак Барс
Черговий ігровий тиждень у КХЛ завершується знаковим протистоянням «Ак Барс» – «Салават Юлаєв». Друге в цьому сезоні «Грін-дербі» пройде в Казані, на льоду місцевої «Татнефть Арени». Зустріч відбудеться 24 вересня.

Ак Барс – Салават Юлаєв
У суботу, 23 вересня, в Череповці відбудеться черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. В гості до місцевої «Северсталі» приїдуть лідери чемпіонату, хокеїсти магнітогорського «Металурга».

Северсталь - Металург
Представники Східної конференції Салават Юлаєв і Автомобіліст проведуть стиковий матч в Уфі 22 вересня в рамках регулярного чемпіонату КХЛ. Гра пройде на льоду «Уфа Арени».

Салават Юлаєв - Автомобіліст
Аутсайдер Західної конференції підмосковний «Вітязь» 14 вересня на домашній арені прийме столичний «Спартак».

Витязь – Спартак
Несподіваний лідер Західної конференції ніжинський "Торпедо" 12 вересня проведе домашній матч проти представників Далекого Сходу - хокейного клубу "Адмірал" з Владивостока.

Торпедо проти Адмірала
Підмосковний "Витязь" завершує триматчеву серію домашніх ігор зустріччю з представником Далекого Сходу - "Адміралом". Гра пройде в Балашихі 6 вересня.

Витязь проти Адмірала
В єдиному матчі, запланованому на 5 вересня, зустрінуться столичні армійці та магнітогорський "Металург". Зустріч відбудеться на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА – Металург
Другий ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ «Автомобіліст» розпочне домашнім матчем проти уфимського «Салавата Юлаєва». Зустріч відбудеться 4 вересня на льоду єкатеринбурзької «Уралець Арени».

Автомобіліст проти Салавата Юлаєва
Центральний матч першого ігрового тижня регулярного чемпіонату КХЛ відбудеться 2 вересня в Москві. Саме там, на льоду столичної ВТБ Арени, амбітне «Динамо» прийматиме гостей із Санкт-Петербурга – хокейний клуб СКА.

Динамо Москва – СКА
Традиційно офіційний хокейний сезон в Росії стартує матчем за Кубок відкриття. Цього разу право відкрити сезон здобули столичні армійці та казанський «Ак Барс». Перша гра регулярного чемпіонату відбудеться 1 вересня на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА – Ак Барс
У неділю, 28 травня, відбудеться фінальний матч Чемпіонату світу з хокею. Фінський Тампере стане місцем проведення фінального матчу між Канадою та Німеччиною.

Канада проти Німеччини
Друга півфінальна пара зіграє свій матч 27 травня у фінському Тампере. На лід арени Tampere Dec вийдуть збірні США та Німеччини.

США проти Німеччини
Фінський Тампере стане місцем проведення першого півфіналу Чемпіонату світу з хокею 2023 року. На лід арени Tampere Dec вийдуть хокеїсти збірних Канади та Латвії. Зустріч відбудеться 27 травня.

Канада проти Латвії
Ключовий матч, з точки зору розподілу підсумкових місць, відбудеться 23 травня в Тампере. На лід місцевої арени "Тампере Дек" вийдуть хокеїсти збірних Швеції та США.

Швеція проти США
Вже перший ігровий день Чемпіонату світу з хокею дарує вболівальникам гру двох фаворитів чемпіонату. Господарі турніру збірна Фінляндії 12 травня зіграють зі збірною США. Зустріч відбудеться на льоду арени Tampere Dec.

Фінляндія проти США
Вирішальний матч фінальної серії Кубка Гагаріна відбудеться 29 квітня в Казані. На лід місцевої «Татнефть Арени» вийдуть хокеїсти «Ак Барса» і ЦСКА. Наразі рахунок у серії рівний – 3:3.

Ак Барс – ЦСКА
Фінальна серія Кубка Гагаріна між ЦСКА і "Ак Барсом" затягнулася до шостого матчу. Мабуть, остання гра в цій серії відбудеться 27 квітня в Москві, на льоду «Арени ЦСКА». На даний момент ЦСКА веде в серії з рахунком 3-2.

ЦСКА – Ак Барс
Фінал Кубка Гагаріна сезону-2022/23 стартує 17 квітня матчем у Казані. На лід місцевої «Татнєфть Арени» вийдуть хокеїсти двох найкращих команд поточного сезону - «Ак Барса» і ЦСКА.

Ак Барс – ЦСКА
У понеділок, 3 квітня, відбудеться другий матч півфінальної серії між казанським «Ак Барсом» і омським «Авангардом». Гра знову пройде в Казані, на льоду місцевої «Татнефть Арени». На даний момент рахунок у серії 1-0 на користь «Ак Барса».

Ак Барс – Авангард
Кубкове протистояння між ярославським "Локомотивом" і московським ЦСКА затягується. Шостий матч чвертьфінальної серії відбудеться 27 березня в Ярославлі на льоду місцевої Арени 2000 "Локомотив". Рахунок у серії – 2:3.

Локомотив – ЦСКА
23 березня на любителів хокею чекає продовження кубкового протистояння «Локомотив» - ЦСКА. Четверта гра серії знову відбудеться в Ярославлі, на льоду місцевої «Арени - 2000 Локомотив». На даний момент рахунок у серії 2-1 на користь ЦСКА.

Локомотив – ЦСКА
У середу, 23 березня, в Нижньому Новгороді відбудеться четвертий матч чвертьфінальної серії Кубка Гагаріна між місцевим «Торпедо» і пітерським СКА. Рахунок у серії – 3:0 на користь СКА.

Торпедо проти СКА
Ярославська "Арена 2000 - Локомотив" 21 березня стане місцем проведення чергового матчу чвертьфінальної серії Кубка Гагаріна між місцевим "Локомотивом" і московським ЦСКА. Наразі армійці лідирують у серії з рахунком 2:0.

Локомотив – ЦСКА
Чвертьфінальна серія між Торпедо і СКА переноситься в Нижній Новгород. Третій матч серії відбудеться 20 березня на льоду ніжинського спорткомплексу «Нагорний». На даний момент рахунок у серії 2:0 на користь СКА.

Торпедо проти СКА
Третій сезон поспіль доля зводить ЦСКА та «Локомотив» у плей-офф. Другий матч поточної чвертьфінальної серії пройде в Москві 19 березня на льоду місцевої ЦСКА Арени. Рахунок у серії – 1:0 на користь ЦСКА.

ЦСКА – Локомотив
Чвертьфінальне протистояння «Ак Барс» – «Адмірал» стартує 16 березня грою в Казані. Перша зустріч серії відбудеться на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс проти Адмірала
Два представники Уралу в КХЛ «Автомобіліст» і «Металург» довели свою кубкову серію до максимально можливого. Вирішальний, сьомий матч серії пройде 14 березня в Єкатеринбурзі на льоду місцевої «Уралець Арени». На даний момент рахунок у серії 3-3.

Автомобіліст проти Металурга
Протистояння двох представників Татарстану продовжиться 3 березня матчем у Казані. Другий матч першого раунду плей-офф Кубка Гагаріна між «Ак Барсом» і «Нафтохіміком» знову пройде на льоду казанської «Татнефть Арени». Рахунок у серії – 1:0 на користь «Нафтохіміка».

Ак Барс – Нафтохімік
Омська "Арена G-Drive" 2 березня стане місцем проведення першого матчу 1/8 фіналу Кубка Гагаріна між місцевим "Авангардом" і новосибірською "Сибір'ю".

Авангард проти Сибіру
Останній ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ для столичних армійців стартує домашнім матчем проти ніжинського «Торпедо». Зустріч команд лідируючої групи Західної конференції відбудеться 20 лютого в Москві, на льоду Арени ЦСКА.

ЦСКА проти Торпедо
Ярославська «Арена 2000 Локомотив» 18 лютого стане місцем зустрічі прямих конкурентів у Західній конференції. Місцевий «Локомотив» прийме на домашній лід столичний ЦСКА.

Локомотив – ЦСКА
Головна льодова арена Санкт-Петербурга 16 лютого стане місцем проведення чергового матчу регулярного чемпіонату КХЛ. Місцевий СКА прийматиме гостей з Новосибірська – хокейний клуб «Сибір».

СКА проти Сибіру
У вівторок, 14 лютого, ніжинський «Торпедо» зіграє черговий домашній матч регулярного чемпіонату КХЛ. Суперником автозаводців стане новосибірська Сибір, один з лідерів Східної конференції.

Торпедо проти Сибіру
Черговий ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ завершується найстарішим столичним дербі, в якому віч-на-віч зійдуться хокеїсти «Динамо» та ЦСКА. Зустріч непримиренних суперників відбудеться 12 лютого на льоду столичної ВТБ Арени.

Динамо Москва – ЦСКА
Насичена програма наступного ігрового дня в КХЛ 9 лютого починається з матчу в Омську. Новітня G-Drive Arena стане місцем зустрічі місцевого «Авангарду» та московського ЦСКА.

Авангард – ЦСКА

Інтерв'ю

Голосуйте