Домашню серію "Металург" продовжить 5 грудня матчем проти столичного ЦСКА. Головний матч дня відбудеться в Магнітогорську, на льоду місцевої «Металург Арени».

Металург – ЦСКА
30 листопада в Казані проведуть очний поєдинок представники Східної конференції «Ак Барс» і «Автомобіліст». Гра пройде на льоду казанської «Татнефть Арени».

Ак Барс проти Автомобіліста
Кризовий казанський "Ак Барс" у вівторок, 14 жовтня, зіграє з пітерським СКА. Головний матч ігрового дня в КХЛ відбудеться на льоду казанської "Татнафть Арени".

Ак Барс проти СКА
У Мінську завершиться черговий ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ. Саме там 12 листопада на льоду місцевої «Мінськ-Арени» зустрінуться дві динамівські команди – Мінська та Москва.

Динамо Мінськ – Динамо Москва
7 листопада столичні армійці зіграють домашній матч проти челябінського «Трактора» на однойменній арені.

ЦСКА – Трактор
Головний матч наступного ігрового дня в КХЛ відбудеться в Москві. У понеділок, 6 листопада, столичний «Спартак» на домашній арені «Мегаспорт» зустрічатиме гостей із Санкт-Петербурга – хокейний клуб СКА.

Спартак – СКА
У неділю, 5 листопада, столичні армійці на домашній Арені ЦСКА зустрічатимуть гостей із Тольятті – хокейний клуб “Лада”.

ЦСКА проти Лади
В останній день жовтня в Санкт-Петербурзі зіграють фаворити нинішнього чемпіонату пітерські СКА і казанський "Ак Барс". Зустріч відбудеться в Льодовому палаці Санкт-Петербурга 31 жовтня.

СКА – Ак Барс
Наступний ігровий тиждень для сочинської команди розпочнеться домашнім матчем проти московського "Динамо". Зустріч з одним із лідерів Західної конференції відбудеться 30 жовтня.

ХК Сочі проти Динамо Москва
Прямі конкуренти по Східній конференції «Авангард» і «Салават Юлаєв» проведуть стиковий поєдинок в Омську 26 жовтня. Зустріч відбудеться на льоду місцевої G-DRIVE Arena.

Авангард – Салават Юлаєв
У наступну середу, 18 жовтня, хокейний клуб "Сочі" зіграє домашній матч зі столичним "Спартаком". Матч відбудеться у Великому палаці спорту.

ХК Сочі проти Спартака
Столичне «Динамо» відкриє наступний ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ домашнім матчем проти новосибірської «Сибіру». Зустріч відбудеться 16 жовтня на льоду столичної ВТБ Арени.

Динамо Москва - Сибір
15 жовтня «Уфа-Арена» прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Хокеїстів мінського «Динамо» запросять відвідати місцевий «Салават Юлаєв».

Салават Юлаєв - Динамо Мінськ
У п'ятницю, 13 жовтня, катеринбурзький «Автомобіліст» на домашній Арені «Уралец» зустріне гостей з Челябінська — хокейний клуб «Трактор».

Автомобіліст проти Трактора
Наступний ігровий тиждень у КХЛ завершиться матчем у Нижньокамську. 8 жовтня місцевий «Нафтохімік» на льоду однойменної арени зустрічатиме гостей з Єкатеринбурга – хокейний клуб «Автомобіліст».

Нафтохімік проти Автомобіліста
Спартак завершує домашню серію матчем проти новосибірської Сибіру. Зустріч проти сибіряків відбудеться 4 жовтня і пройде на льоду столичної "Мегаспорт Арени".

 Спартак - Сибір
Хокеїсти «Ак Барса» відкриють черговий ігровий місяць регулярного чемпіонату КХЛ домашнім матчем проти хабаровського «Амура». Зустріч з представниками Далекого Сходу відбудеться 1 жовтня на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс – Амур
Столичні армійці продовжать серію домашніх матчів грою проти хокейного клубу "Сочі". Зустріч відбудеться на льоду столичної Арени ЦСКА 28 вересня.

ЦСКА проти ХК Сочі
Ярославська «Арена-2000» «Локомотив» наступної середи прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. 27 вересня місцевий «Локомотив» зустріне на домашньому льоду гостей з Єкатеринбурга — хокейний клуб «Автомобіліст».

Локомотив проти Автомобіліста
У вівторок, 26 вересня, мінське «Динамо» вдома зіграє з одним із фаворитів чемпіонату казанським «Ак Барсом». Гра відбудеться на льоду Мінськ-Арени.

Динамо Мінськ – Ак Барс
Черговий ігровий тиждень у КХЛ завершується знаковим протистоянням «Ак Барс» – «Салават Юлаєв». Друге в цьому сезоні «Грін-дербі» пройде в Казані, на льоду місцевої «Татнефть Арени». Зустріч відбудеться 24 вересня.

Ак Барс – Салават Юлаєв
У суботу, 23 вересня, в Череповці відбудеться черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. В гості до місцевої «Северсталі» приїдуть лідери чемпіонату, хокеїсти магнітогорського «Металурга».

Северсталь - Металург
Представники Східної конференції Салават Юлаєв і Автомобіліст проведуть стиковий матч в Уфі 22 вересня в рамках регулярного чемпіонату КХЛ. Гра пройде на льоду «Уфа Арени».

Салават Юлаєв - Автомобіліст
Аутсайдер Західної конференції підмосковний «Вітязь» 14 вересня на домашній арені прийме столичний «Спартак».

Витязь – Спартак
Несподіваний лідер Західної конференції ніжинський "Торпедо" 12 вересня проведе домашній матч проти представників Далекого Сходу - хокейного клубу "Адмірал" з Владивостока.

Торпедо проти Адмірала
Підмосковний "Витязь" завершує триматчеву серію домашніх ігор зустріччю з представником Далекого Сходу - "Адміралом". Гра пройде в Балашихі 6 вересня.

Витязь проти Адмірала
В єдиному матчі, запланованому на 5 вересня, зустрінуться столичні армійці та магнітогорський "Металург". Зустріч відбудеться на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА – Металург
Другий ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ «Автомобіліст» розпочне домашнім матчем проти уфимського «Салавата Юлаєва». Зустріч відбудеться 4 вересня на льоду єкатеринбурзької «Уралець Арени».

Автомобіліст проти Салавата Юлаєва
Центральний матч першого ігрового тижня регулярного чемпіонату КХЛ відбудеться 2 вересня в Москві. Саме там, на льоду столичної ВТБ Арени, амбітне «Динамо» прийматиме гостей із Санкт-Петербурга – хокейний клуб СКА.

Динамо Москва – СКА
Традиційно офіційний хокейний сезон в Росії стартує матчем за Кубок відкриття. Цього разу право відкрити сезон здобули столичні армійці та казанський «Ак Барс». Перша гра регулярного чемпіонату відбудеться 1 вересня на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА – Ак Барс
У неділю, 28 травня, відбудеться фінальний матч Чемпіонату світу з хокею. Фінський Тампере стане місцем проведення фінального матчу між Канадою та Німеччиною.

Канада проти Німеччини
Друга півфінальна пара зіграє свій матч 27 травня у фінському Тампере. На лід арени Tampere Dec вийдуть збірні США та Німеччини.

США проти Німеччини
Фінський Тампере стане місцем проведення першого півфіналу Чемпіонату світу з хокею 2023 року. На лід арени Tampere Dec вийдуть хокеїсти збірних Канади та Латвії. Зустріч відбудеться 27 травня.

Канада проти Латвії
Ключовий матч, з точки зору розподілу підсумкових місць, відбудеться 23 травня в Тампере. На лід місцевої арени "Тампере Дек" вийдуть хокеїсти збірних Швеції та США.

Швеція проти США
Вже перший ігровий день Чемпіонату світу з хокею дарує вболівальникам гру двох фаворитів чемпіонату. Господарі турніру збірна Фінляндії 12 травня зіграють зі збірною США. Зустріч відбудеться на льоду арени Tampere Dec.

Фінляндія проти США
Вирішальний матч фінальної серії Кубка Гагаріна відбудеться 29 квітня в Казані. На лід місцевої «Татнефть Арени» вийдуть хокеїсти «Ак Барса» і ЦСКА. Наразі рахунок у серії рівний – 3:3.

Ак Барс – ЦСКА
Фінальна серія Кубка Гагаріна між ЦСКА і "Ак Барсом" затягнулася до шостого матчу. Мабуть, остання гра в цій серії відбудеться 27 квітня в Москві, на льоду «Арени ЦСКА». На даний момент ЦСКА веде в серії з рахунком 3-2.

ЦСКА – Ак Барс
Фінал Кубка Гагаріна сезону-2022/23 стартує 17 квітня матчем у Казані. На лід місцевої «Татнєфть Арени» вийдуть хокеїсти двох найкращих команд поточного сезону - «Ак Барса» і ЦСКА.

Ак Барс – ЦСКА
У понеділок, 3 квітня, відбудеться другий матч півфінальної серії між казанським «Ак Барсом» і омським «Авангардом». Гра знову пройде в Казані, на льоду місцевої «Татнефть Арени». На даний момент рахунок у серії 1-0 на користь «Ак Барса».

Ак Барс – Авангард
Кубкове протистояння між ярославським "Локомотивом" і московським ЦСКА затягується. Шостий матч чвертьфінальної серії відбудеться 27 березня в Ярославлі на льоду місцевої Арени 2000 "Локомотив". Рахунок у серії – 2:3.

Локомотив – ЦСКА
23 березня на любителів хокею чекає продовження кубкового протистояння «Локомотив» - ЦСКА. Четверта гра серії знову відбудеться в Ярославлі, на льоду місцевої «Арени - 2000 Локомотив». На даний момент рахунок у серії 2-1 на користь ЦСКА.

Локомотив – ЦСКА
У середу, 23 березня, в Нижньому Новгороді відбудеться четвертий матч чвертьфінальної серії Кубка Гагаріна між місцевим «Торпедо» і пітерським СКА. Рахунок у серії – 3:0 на користь СКА.

Торпедо проти СКА
Ярославська "Арена 2000 - Локомотив" 21 березня стане місцем проведення чергового матчу чвертьфінальної серії Кубка Гагаріна між місцевим "Локомотивом" і московським ЦСКА. Наразі армійці лідирують у серії з рахунком 2:0.

Локомотив – ЦСКА
Чвертьфінальна серія між Торпедо і СКА переноситься в Нижній Новгород. Третій матч серії відбудеться 20 березня на льоду ніжинського спорткомплексу «Нагорний». На даний момент рахунок у серії 2:0 на користь СКА.

Торпедо проти СКА
Третій сезон поспіль доля зводить ЦСКА та «Локомотив» у плей-офф. Другий матч поточної чвертьфінальної серії пройде в Москві 19 березня на льоду місцевої ЦСКА Арени. Рахунок у серії – 1:0 на користь ЦСКА.

ЦСКА – Локомотив
Чвертьфінальне протистояння «Ак Барс» – «Адмірал» стартує 16 березня грою в Казані. Перша зустріч серії відбудеться на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс проти Адмірала
Два представники Уралу в КХЛ «Автомобіліст» і «Металург» довели свою кубкову серію до максимально можливого. Вирішальний, сьомий матч серії пройде 14 березня в Єкатеринбурзі на льоду місцевої «Уралець Арени». На даний момент рахунок у серії 3-3.

Автомобіліст проти Металурга
Протистояння двох представників Татарстану продовжиться 3 березня матчем у Казані. Другий матч першого раунду плей-офф Кубка Гагаріна між «Ак Барсом» і «Нафтохіміком» знову пройде на льоду казанської «Татнефть Арени». Рахунок у серії – 1:0 на користь «Нафтохіміка».

Ак Барс – Нафтохімік
Омська "Арена G-Drive" 2 березня стане місцем проведення першого матчу 1/8 фіналу Кубка Гагаріна між місцевим "Авангардом" і новосибірською "Сибір'ю".

Авангард проти Сибіру
Останній ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ для столичних армійців стартує домашнім матчем проти ніжинського «Торпедо». Зустріч команд лідируючої групи Західної конференції відбудеться 20 лютого в Москві, на льоду Арени ЦСКА.

ЦСКА проти Торпедо
Ярославська «Арена 2000 Локомотив» 18 лютого стане місцем зустрічі прямих конкурентів у Західній конференції. Місцевий «Локомотив» прийме на домашній лід столичний ЦСКА.

Локомотив – ЦСКА
Головна льодова арена Санкт-Петербурга 16 лютого стане місцем проведення чергового матчу регулярного чемпіонату КХЛ. Місцевий СКА прийматиме гостей з Новосибірська – хокейний клуб «Сибір».

СКА проти Сибіру
У вівторок, 14 лютого, ніжинський «Торпедо» зіграє черговий домашній матч регулярного чемпіонату КХЛ. Суперником автозаводців стане новосибірська Сибір, один з лідерів Східної конференції.

Торпедо проти Сибіру
Черговий ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ завершується найстарішим столичним дербі, в якому віч-на-віч зійдуться хокеїсти «Динамо» та ЦСКА. Зустріч непримиренних суперників відбудеться 12 лютого на льоду столичної ВТБ Арени.

Динамо Москва – ЦСКА
Насичена програма наступного ігрового дня в КХЛ 9 лютого починається з матчу в Омську. Новітня G-Drive Arena стане місцем зустрічі місцевого «Авангарду» та московського ЦСКА.

Авангард – ЦСКА
Відчайдушно тримаючись за місце у кубковій вісімці Хабаровськ Амур 7 лютого очікує надскладний виїзд до Ярославля. Гра з місцевим «Локомотивом» відбудеться на льоду «Арени 2000 Локомотив».

Локомотив – Амур
Наступний ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ завершиться для «Витязя» домашнім поєдинком проти нижньокамського «Нафтохіміка». Зустріч відбудеться 5 лютого в Балашихі.

Витязь – Нафтохімік
Центральний матч наступного ігрового дня в КХЛ відбудеться 3 лютого в Санкт-Петербурзі. Кращою командою чемпіонату став пітерський СКА, на домашній арені приймуть гості з Казані - хокейний клуб "Ак Барс".


В останній день січня «Северсталь» в рамках розіграшу регулярного чемпіонату КХЛ проведе домашній матч проти магнітогорського «Металурга». Гра пройде в Череповці.

Северсталь - Металург
На льоду столичної Арени ЦСКА 27 січня відбудеться черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Господарі, хокеїсти московського ЦСКА, приймуть гостей з Хабаровська - хокейний клуб "Амур".

ЦСКА – Амур
Ярославський «Локомотив» в рамках регулярного чемпіонату КХЛ 24 січня проведе домашній матч з «Витязем». Зустріч з командою Московської області відбудеться на льоду ярославської Арени 2000 «Локомотив».

Локомотив - Витязь
У п'ятницю, 20 січня, казанська "Татнефть Арена" прийме черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Місцевий "Ак Барс" на льоду домашньої арени прийме одного з лідерів Східної конференції - омський "Авангард".

Ак Барс – Авангард
Прямі конкуренти по Західній конференції - московський ЦСКА і пітерський СКА 17 січня проведуть очний матч у Москві. Зустріч відбудеться на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА проти СКА
Казанський "Ак Барс" 14 січня проведе домашній матч регулярного чемпіонату КХЛ проти новосибірської "Сибірі". Зустріч із прямим конкурентом у Східній конференції пройде на льоду Татнефть Арени.

Ак Барс проти Сибіру
Аварійний «Автомобіліст» 10 січня проведе домашній матч проти московського ЦСКА. Зустріч відбудеться на льоду єкатеринбурзької арени «Уралець».

Автомобіліст проти ЦСКА
Омська «G-Drive Arena» 8 січня стане місцем проведення ключового поєдинку в плані боротьби за перше місце в Східній конференції. Місцевий «Авангард», який набрав обертів, прийме на домашньому льоду катастрофічний єкатеринбурзький «Автомобіліст».

Авангард проти Автомобіліста
У п'ятницю, 6 січня, "Салават Юлаєв" проведе домашній матч проти одноосібного лідера чемпіонату - пітерського СКА. Центральна зустріч ігрового дня пройде на льоду «Уфа-Арени».

Салават Юлаєв – СКА
Сусіди по турнірній таблиці Східної конференції новосибірська Сибір і омський Авангард 5 січня визначать найсильнішого в очному протистоянні. Гра пройде в Новосибірську, на льоду місцевої «Сибір Арени».

Сибір проти Авангарду
Вашингтон 1 січня спробує повернутися до серії перемог і обіграти Монреаль на домашньому льоду. Чи допоможе підтримка вболівальників столичним здобути два очки?

Вашингтон проти Монреаля
Столичні армійці завершать календарний рік домашнім матчем проти ярославського «Локомотива». Зустріч із залізничниками відбудеться 30 грудня на льоду столичної Арени ЦСКА.

ЦСКА – Локомотив
У понеділок, 26 грудня, уфімський «Салават Юлаєв» на домашньому льоду прийме лідера Східної конференції єкатеринбурзький «Автомобіліст».

Салават Юлаєв - Автомобіліст
Нижньогородське Торпедо завершить серію домашніх ігор поєдинком з нижньокамським Нафтохіміком. Зустріч відбудеться 24 грудня на льоду Нагірного КРЦ.

Торпедо Нижній Новгород – Нафтохімік
У п'ятницю, 23 грудня, на льоду Ярославської Арени 2000 "Локомотив" відбудеться центральний матч дня. Місцеві московський "Локомотив" і московський ЦСКА в очній суперечці зіграють проміжну другу позицію в турнірній таблиці Західної конференції.

Локомотив – ЦСКА
Третє "армійське дербі" поточного сезону цього разу пройде в Санкт-Петербурзі. Саме там, у Льодовому палаці, 21 грудня зіграють бій лідери Західної конференції СКА та ЦСКА.

СКА проти ЦСКА
Після півторатижневої паузи регулярний чемпіонат КХЛ відновиться 19 грудня матчем у Єкатеринбурзі, де місцевий «Автомобіліст» прийме «Адмірал» із Владивостока.

Автомобіліст проти Адмірала
Казанський "Ак Барс" завершує черговий ігровий тиждень домашнім поєдинком зі столичним "Динамо". Гра відбудеться 4 грудня на льоду місцевої «Ак Барс Арени».

Ак Барс – Динамо Москва
Магнітогорська "Арена Металург" 2 грудня стане місцем проведення центрального матчу наступного ігрового дня в КХЛ. Місцевий «Металург» на домашньому льоду прийматиме чинного володаря Кубка Гагаріна московський ЦСКА.

Металург – ЦСКА


В останній осінній день «Ак Барс», прийшовши до тями, зіграє з новосибірською «Сибір’ю». Гра прямих конкурентів у Східній конференції пройде в Казані, на льоду місцевої «Татнефть Арени».

Ак Барс – Сибір
У понеділок, 28 листопада, на льоду столичної Арени ЦСКА відбудеться черговий матч регулярного чемпіонату КХЛ. Чинний володар Кубка Гагаріна - ЦСКА вдома прийматиме підмосковний "Витязь".

ЦСКА – Витязь
У важкій ситуації Салават Юлаєв 25 листопада проведе домашній матч проти лідера Східної конференції - єкатеринбурзького Автомобіліста. Зустріч відбудеться на льоду «Уфа Арени».

Салават Юлаєв - Автомобіліст
Друге армійське дербі цього сезону цього разу пройде в Санкт-Петербурзі. У вівторок, 22 листопада, у петербурзькому Льодовому палаці відбудеться матч між лідерами Західної конференції – місцевим СКА та московським ЦСКА.

СКА проти ЦСКА
У неділю, 20 листопада, підмосковний "Витязь" зіграє з найкращою командою минулого сезону - столичним ЦСКА. Гра пройде на домашній арені «Витязя» в Балашихі.

Витязь – ЦСКА
Третій очний матч поточного чемпіонату між «Спартаком» і ЦСКА відбудеться 18 листопада в Москві, на льоду «Мегаспорт Арени».

Спартак – ЦСКА
Казанський "Ак Барс", який перебуває в горі, 17 листопада вдома прийме пітерський СКА. Зустріч з одноосібним лідером чемпіонату відбудеться на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс проти СКА
Чинні володарі Кубка Гагаріна - столичні армійці 15 листопада прийматимуть владивостоцький "Адмірал". Гра пройде на домашній арені столичного клубу.

ЦСКА проти Адмірала
14 листопада на столичній «ВТБ Арені» відбудеться найстаріше вітчизняне хокейне дербі – «Динамо» – «Спартак». Господарями буде «Динамо».

Динамо Москва – Спартак
"Витязь" завершує виїзну серію матчем в Астані 8 листопада. Зустріч із «Барисом» відбудеться на льоду місцевої «Барис-Арени».

Борис проти Витязя
Ярославський "Локомотив" 3 листопада проведе домашній матч проти магнітогорського "Металурга". Зустріч з лідером Східної конференції відбудеться на льоду ярославської Арени 2000 "Локомотив".

Локомотив – Металург
Казань Татнефть Арена 1 листопада стане місцем проведення головного матчу наступного ігрового тижня в КХЛ. Місцевий «Ак Барс», який провів провальний сезон, спробує відкупитися перед своїми вболівальниками в грі з московським ЦСКА.

Ак Барс – ЦСКА
Пітерський СКА, який впевнено лідирує в чемпіонаті, наступної п'ятниці зіграє в Москві проти місцевого "Динамо". Зустріч фаворитів Західної конференції пройде на льоду столичної ВТБ Арени 28 жовтня.

Динамо Москва – СКА
21 жовтня столичний ЦСКА, який набрав пристойний темп, перевірить найкращу команду Східної конференції – «Автомобіліст» з Єкатеринбурга. Зустріч відбудеться на домашній арені армійців.

ЦСКА проти Автомобіліста
Два гранди Східної конференції - "Металург" і "Авангард" 17 жовтня проведуть другий очний поєдинок цього сезону. Зустріч відбудеться в Магнітогорську, на льоду місцевої "Металург Арени".

Металург – Авангард
Новосибірська Сибір 11 жовтня проведе черговий домашній матч регулярного чемпіонату КХЛ. Суперником сибіряків буде «Адмірал» із Владивостока. Гра пройде на льоду "Сибір Арени".

Сибір проти Адмірала
Одноосібний лідер регулярного чемпіонату - СКА, 7 жовтня зіграє вдома з підмосковним "Витязем". Гра пройде в Льодовому палаці в Санкт-Петербурзі.

СКА – Витязь
6 жовтня нижньокамська льодова арена «Нафтохімік» стане місцем проведення чергового матчу регулярного чемпіонату КХЛ. Місцевий Нафтохімік, який провалив старт сезону, прийматиме одного з лідерів чемпіонату – столичне Динамо.

Нафтохімік – Динамо Москва
Казанський «Ак Барс» і «Автомобіліст» з Єкатеринбурга 4 жовтня в очному поєдинку поборються за проміжне перше місце на Сході. Гра пройде на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс проти Автомобіліста
Наступний ігровий тиждень регулярного чемпіонату КХЛ розпочнеться протистоянням двох армійських команд – столичного ЦСКА та пітерського СКА. Гра відбудеться 3 жовтня в Москві, на льоду "Арени ЦСКА".

ЦСКА проти СКА
Казанський «Ак Барс» відкриє другий місяць регулярного чемпіонату КХЛ домашнім матчем проти хабаровського «Амура». Зустріч відбудеться 1 жовтня на льоду казанської Татнефть Арени.

Ак Барс – Амур
У четвер, 29 вересня, столична «Арена ЦСКА» стане місцем проведення чергового матчу регулярного чемпіонату КХЛ. Хокеїсти з Новосибірського Сибіру відвідають московський ЦСКА.

ЦСКА проти Сибіру

Інтерв'ю

Голосуйте