Реєстрація в останній версії програми 1xbet

Щоб почати робити ставки в букмекерській програмі 1xbet, необхідно зареєструватися. Це обов’язкова умова, оскільки без облікового запису неможливо зробити ставку та поповнити рахунок. Офіс надає велику кількість можливостей для створення облікового запису в додатку, щоб кожен користувач міг знайти найбільш підходяще для нього рішення. Крім того, за певних обставин гравець, який зареєстрував новий обліковий запис 1xbet, зможе отримати ряд переваг у вигляді бонусів на ігровий рахунок.

Як зареєструватися в додатку 1xbet

Існує кілька основних способів, які надають можливість зареєструватися в додатку 1xbet, але всі вони зводяться до того, що вам потрібно:
 • заповнити анкету з персональними даними;
 • надати контактні дані;
 • підтвердити створення облікового запису.
Але простої реєстрації в додатку 1xbet все одно недостатньо для отримання бонусу. Для цього також потрібно внести депозит і зробити ставку за особливими правилами. Інформація про це є на офіційному сайті відомства.

1 клік

Один з найпростіших способів - зареєструватися на 1xbet в 1 клік. Це необхідно тим новачкам, які не хочуть витрачати зайвий час, оскільки їм терміново потрібно зробити ставку на цікаву для них подію. Таким чином, їм потрібно:
 1. Відкрийте програму.
 2. Натисніть на кнопку «Реєстрація», яка розташована у верхньому правому куті.
 3. Виберіть опцію «В один клік».
 4. Виберіть свою країну зі списку.
 5. Виберіть валюту поповнення балансу.
 6. Введіть промокод (дає додаткові бонуси).
 7. Натисніть «Зареєструватися». Після цього система самостійно згенерує ім’я користувача та пароль, щоб гравець міг швидко зробити ставку. Це найшвидший спосіб реєстрації в 1xbet. Але для того, щоб згодом отримати доступ до свого облікового запису, бажано зберегти ці дані. Сама система запропонує один із способів (це може бути електронна пошта, зображення або просто файл).
Реєстрація в додатку 1xbet

Електронною поштою

Цей спосіб реєстрації на 1 xbet apk набагато довший за попередній. Якщо користувач вибере його, то йому потрібно буде ввести:
 • країна та регіон проживання;
 • валюта;
 • електронна адреса;
 • номер телефону;
 • ПІБ за паспортом;
 • пароль;
 • промокод.
Перевага такого типу реєстрації в додатку 1xbet нового ігрового облікового запису полягає в тому, що після її завершення користувачеві більше не потрібно буде вводити будь-які дані. Крім того, гравець самостійно придумує пароль, тому ймовірність його забути стрімко зменшується. Важливо вказати робочий e-mail, оскільки на нього будуть надсилатися листи з повідомленнями.

Реєстрація в додатку 1xbet

Інші методи

На додаток до цих двох основних методів є інші, які дозволяють пройти швидку реєстрацію 1xbet apk. Одним з таких є створення облікового запису через соціальні мережі. Це спрощений варіант, оскільки він не передбачає самостійного введення персональних даних, а використання інформації зі свого профілю. Для цього потрібно вибрати відповідну соціальну мережу або месенджер.

Це дуже зручний спосіб реєстрації в додатку 1xbet , оскільки він практично не вимагає від користувача зусиль. Однак варто відзначити, що в цьому випадку процес створення облікового запису не буде завершено повністю, оскільки в особистому кабінеті необхідно заповнити ще деякі дані, які неможливо отримати з профілю соціальної мережі.

Інший спосіб - зареєструватися в 1xbet за номером. Відрізняється більшою безпекою персональних даних, оскільки вимагає підтвердження дій на смартфоні. При виборі цього пункту користувачеві необхідно ввести номер телефону (але без міжнародного префікса), вибрати відповідну валюту для ставок і пройти захист від спаму. Після цього на телефон прийде SMS-повідомлення з кодом для підтвердження створення облікового запису. Його необхідно ввести в поле, що з’явилося, після чого процес реєстрації в 1xbet по телефону можна вважати завершеним.

Реєстрація в додатку 1xbet

Перевірка на 1xbet

Перевірка здійснюється на вимогу букмекерської контори. Але в особистому кабінеті обов’язково потрібно заповнити дані про себе, які будуть відповідати дійсності.

Реєстрація в додатку 1xbet

Висновок

Після реєстрації користувач отримує повний доступ до функцій програми. Тепер він може робити ставки, змінювати дані профілю, переглядати особисту статистику тощо. Крім того, після реєстрації на сайті йому більше не потрібно створювати новий обліковий запис.

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0