Прогноз на бій Джамал Хілл проти Джонні Уокера

Хілл і Уокер пройшли досить подібний шлях у змішаних єдиноборствах, хоча їхнє походження абсолютно різне. Обидва стали чемпіонами в регіональних лігах, потім вийшли на Danu White Challenger Series і, здобувши яскраві перемоги, потрапили до складу UFC. Тепер свати зібрали їх у співголовній події турніру UFC Fight Night 201, де визначиться головний голова першої десятки дивізіону.

Джонні, наче на каруселі, то злітає дуже високо, то різко падає вниз, видаляючи нищівні нокаути, і потрапляючи в них через власну недбалість. На цьому тлі виникає питання: хто з хлопців отримає перемогу в майбутньому протистоянні? Судячи з цитат букмекерів, бразильського фінішура вже давно зняли з рахунків, але в його випадку бути впевненим у якомусь конкретному результаті досить важко.

Джамал Хілл проти Джонні Уокера

Джамаал Хілл

Американський боєць, займає 12-й рядок рейтингової таблиці. У цьому випадку можна сказати, що Джамаал почав бійку «на днях». Його кар'єра розпочалася в 2017 році, після багатьох років у баскетболі, і наразі він провів 11 боїв і лише один раз програв досвідченому ветерану Полу Крейгу. При цьому він має статус чемпіона організації KnockOut Promotions, і гідну перемогу в серії Challenger.

Хілл вже мав справу з колишнім претендентом на титул Овінсом Сен Пре і його чемпіоном у найвищій вазі Джиммі Кулом. До речі, він також, як і його майбутній колега, мав досвід роботи у важкій вазі, але так і не набрав великої ваги, залишаючись маневреним і «компактним» важковаговиком.

Сильні сторони

Джамаал — технар і ніколи не наголошував на знищенні суперника одним ударом. Цей хлопець добре володіє руками, вміло поєднує їх з ногами, які раз у раз прагнуть влетіти в печінку суперника. Саме серійна робота на кожному ярусі дає йому можливість пройти через глухий захист бійця, що стоїть навпроти нього.

Ви не можете дати Хіллу нагороду за найкращу роботу ніг у дивізіоні, але він справді добре виконує роль другого плану, коли суперники втомлюються від його атак. Своєчасне переміщення назад, зустрічний удар з боковим зсувом і миттєвий сплеск з комбінацією — це функція, яку Джамаал використовує в багатьох боях. І навіть враховуючи свої розміри, йому вдається залишатися дуже швидким і спритним.

Майже половину своїх нечисленних виступів цей хлопець закінчився суддівськими рішеннями. І варто зазначити, що це жодним чином не вплинуло на їх якість. Тут мова йде навіть про п'ятираундові бої, де "Sweet Dreams" виглядали досить впевнено.

Слабкі сторони

Такий натяк, мабуть, найчастіше звучить з кута будь-якого бійця. І Джамаал в цей момент також часто грішить. Повністю взявши під контроль ситуацію, він готовий тримати руки на рівні пояса і серійно бомбити противника, але іноді така необережність призводила його до отриманої шкоди, якої можна було легко уникнути.

Поточна форма і готовність бійця

Хіллу 30 років, і його остання поява в октагоні датується груднем 2021 року. Рекорд 3-1 в UFC свідчить про те, що цей спортсмен на правильному шляху, і, враховуючи його час на високому рівні, можна сказати, що він тільки починає. Якщо перемога над Сен-Пре виглядає непереконливо, через вік ветерана, то юний Рут опинився на паркеті через 48 секунд, тож Джамаал росте, а від бою до бою демонструє свої досягнення із залу в клітці.


Джонні Уокер

Уродженець Ріо замикає топ-10 у напівважкій вазі. За 9 років у змішаних єдиноборствах Джонні мав досвід в абсолютній вазі, де навіть потрапив до чемпіонського бою в бразильській лізі SFC, а після переходу до 93 кг став чемпіоном в Ultimate Challenge, а потім відзначився в Бельгійський європейський промоутер Beatdown, також набуваючи там поясом.

Бойовий арсенал Уокера складається з муай-тай, що є його основною дисципліною, і BJJ (коричневий пояс). Однак, виходячи з послужного списку спортсмена, залишається констатувати той факт, що на майданчику він показує себе не з найкращого боку, приклавши більшість зусиль до покращення стійки. Хоча там грубі помилки Джонні призвели до поразок нокаутом навіть від борців.

Сильні сторони

Неможливо охарактеризувати, в якому стилі б'ється бразилець. Він постійно тягне суперника, обманює фальшивими ривками, що нагадують стартовий рух удару, і махає руками, повністю збиваючи звичайний хід бою. І це, безсумнівно, великий плюс, адже робота з таким суперником – серйозна проблема для будь-якого спортсмена.

Недарма певну частину своєї кар'єри Уокер присвятив виступам у важкій вазі. Він дуже великий, має довгі кінцівки і коротке тіло, завдяки чому може миттєво змінювати дистанцію в бою. А його природна міцність дозволяє не тільки злітати коліном вгору, а й з півкілометрової відстані укласти побратими на підлогу.

Слабкі сторони

Вибуховий стиль роботи і багато рухів по октагону позбавляють великих хлопців енергії, і Джонні не став винятком. Він сам є заручником власної манери ведення бою і час від часу йому вистачає 1-го раунду, щоб він виснажив.

Бразилець добре показав себе в епізодах, де міг йти вперед, і не відчував тиску противника. Але коли з ним починають працювати, позбавляючи простору для маневрів і нанесення ударів, тоді виявляються всі недоліки Уокера. Довгі руки стають перешкодою в мертвій обороні, а плутанина через пропущені удари змушує його помилятися ще більше, відступаючи в безглуздій спробі вразити ціль, будучи шокованим.

Поточна форма і готовність бійця

Джонні лише 29 років, востаннє він бився в жовтні минулого року, де програв у п'яти раундовій війні Тьяго Сантосу. До цього у спортсмена була перемога над Райаном Спанном, але Корі Андерсон і Микита Крилов також виявилися для бразильця непереборним бар'єром, до того ж кожен у незвичному для себе аспекті - борець Корі нокаутував його, а барабанщик Крилов лежав на землі. Складається відчуття, що Уокер не може стати на той самий шлях і знайти себе. Невідомо, чи це психічні проблеми, чи невміння злагоджено працювати з колективом і слухати його, але говорити про те, що з цим хлопцем уже кінець, поки рано.

Порівняльний аналіз

Як і раніше, починаючи з антропометрії, зазначимо, що Уокер виглядає кращим у цій парі, оскільки він не тільки на 7 см випереджає противника за розмахом рук, але й завдяки можливості швидко змінювати відстань він може створити розрив у сантиметрів від цього, велика проблема. На перших хвилинах випадковість Джонні працює чудово, і він неодноразово зміг добивати своїх опонентів на старті, порушуючи шаблони розвідки та читання реакції суперника, за допомогою унікального підходу до підготовки атак. Проте з певною періодичністю його власні фішки починають грати проти нього, і такий технар, як Джамаал, безперечно зможе підтримувати безпечну дистанцію для себе, поки довговий бразилець не зіграє достатньо.

У трибуні вони однаково небезпечні один для одного, адже затяжна серія Хілла не дасть Уокеру спокійно чекати в засідці, а його нокаутуючий удар трохи зменшить запал американця на старті. Щодо партера, то він до нього не прийде, тому що вони обидва вміють працювати зверху, але ніхто не хоче бути на спині, тому варто чекати спроб перекидання тільки в тому випадку, якщо хтось багато пропускає і плаває. . Тож виходить, що холодний розрахунок, повільність і грамотний план гри зіграють ключову роль у цій сутичці, а Джонні, як відомо, нічим із перерахованого не славиться.

Прогноз на бій Джамаал Хілл проти Джонні Уокера

Ко-головна подія передостаннього лютневого турніру майже рівна за віком, але на дуже різних етапах їхньої кар'єри. У той час як Уокер вже потрапив у біду, побився з багатьма вершинами та показав найкраще на даний момент, Хілл лише наближається до цих позицій, і його пік форми ще попереду. Враховуючи минулий досвід Джонні, у нього завжди були проблеми з такими хлопцями, як Джамаал. Його акуратна робота, висока активність, вміння повільно знемагати суперників ударами по тілу, небажання йти на бездумні обміни можуть призвести до того, що бразильець буде розбитий на відстані, або навіть впасти в кінці зустрічі, знову ж таки не розрахувавши свою силу для раундів. Немає сумніву, що він має той нокаутний удар, який має свою вагу в кожному бою. Також непередбачувані коліна та лікті, що виходять з різних положень, можуть закінчитися будь-коли, але між випадковістю та закономірністю я повинен вибрати останнє, тому перемога Джамаала Хілла більш вірогідна, ніж «лакіпанч» Уокера. Встановіть Додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: перемога Джамаала Хілла

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0