ЦСКА проти Нижнього Новгорода. Чи можна зупинити «солдатів», які набрали обертів?

Єдина ліга ВТБ стала головним виходом для шанувальників російського баскетболу. Після відсторонення від Євроліги команди кинулися вирішувати свої проблеми в цьому турнірі. Особливо намагається ЦСКА, що потрапив у складні обставини. Команду дійсно вигнали з головного клубного турніру Старого Світу, що було серйозним ударом по моральному духу. Крім того, масово покинули загін легіонери, які своїми діями принесли велику користь.

Нижній Новгород впав, що з кожним днем б’є по команді все відчутніше. Вона програла п'ять матчів поспіль і перебуває в жахливому емоційному стані. Баскетболісти буквально перестали вірити у власні сили. 28 березня суперники зустрінуться на паркеті стадіону «Крилатське» у Москві.

Наші експертні прогнози та аналіз матчу ЦСКА – Нижній Новгород

ЦСКА

ЦСКА виграв шість матчів поспіль і виглядає просто чудово. Він продовжує набирати обертів, вибиваючи перемоги і знищуючи суперників. Примітно, що команда легко випустила практично всіх провідних легіонерів. Вона не тримала в складі баскетболістів, які вирішили покинути клуб, виявляла впевненість у власних резервах. І хоча вони дійсно не підводять, вони чудово працюють. Особливо це стосується тих молодих росіян, яких раніше активно використовував тренерський штаб. Набутий досвід приносить свої плоди, виявляється, гідно замінює ключових гравців. Зазначимо, що в ході переможної серії «солдати» зустрілися з досить складними суперниками.

Нижній Новгород

Нижній Новгород програв п'ять матчів поспіль і виглядає безпорадним. Він не може прийти до тями. На початку серії не здавалося, що проблеми клубу можуть стати настільки системними. Але колектив почав буквально розвалюватися, руйнуватися. Особливо це помітно в діях лідерів, які перестали проявляти будь-яке бажання, вони виглядають досить інертними. Тому найближчим часом команда навряд чи зможе кардинально покращити ситуацію. Проблема в тому, що суперники наступають їм на п’яти. Навряд чи команда пропустить сьоме місце в турнірній таблиці. А от битва з одним із лідерів змагань і головними фаворитами в першому турі навряд чи обіцяє нічого хорошого.

ЦСКА проти Нижнього Новгорода

Історія протистояння

Для ілюстрації статистики слід навести результати останніх п’яти матчів. Очевидна перевага на боці ЦСКА, який виявився сильнішим у чотири рази. І лише в одній зустрічі перемога все ж дісталася скарбниці Нижнього Новгорода. Останній очний бій відбувся в жовтні 2021 року на паркеті стадіону «Нагорний» у Нижньому Новгороді. Гості протягом усієї зустрічі володіли ініціативою та контролювали ситуацію. Вони відправили у свою скарбничку перемогу з рахунком 92:72.

Прогноз підсумків гри

ЦСКА анітрохи не зашкодив ситуації, а лише зробив клуб сильнішим. Крім того, серйозну лояльність проявив тренерський штаб, який має намір разом з підопічними боротися за перемогу в турнірі. Команда розраховує обігнати всіх суперників у фінальній прямій змагань. Більше того, під руку потрапив Нижній Новгород, який останнім часом зазнає тотального колапсу на всіх фронтах. Він відчуває великі ігрові труднощі, занадто часто робить помилки. Тому московський клуб навряд чи виникне особливих проблем. Прогнозуємо, що «солдатики» будуть сильнішими з форою (-16,5) балів. Встановіть додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0