ЦСКА проти Зеніта. Чи стануть «солдати» чемпіонами Єдиної ліги ВТБ?

Фінальна серія Єдиної ліги ВТБ наближається до логічного завершення, обидві команди докладають максимум зусиль і намагаються продемонструвати оптимальний рівень гри. Очевидна перевага на боці московського ЦСКА, який здобув три перемоги і веде серію - 3-1.

«Солдати» демонструють, що не відчувають особливого опору всередині Ліги, вони занадто сильно перевершують усіх суперників у швидкості прийняття рішень, використанні своїх шансів та індивідуальної майстерності. До домашньої зустрічі вони підходять з максимально комфортною перевагою, тому не повинні відчувати особливого морального тиску. Команда намагатиметься вирішити всі питання вже в майбутньому матчі, щоб не затягувати боротьбу за титул, не витрачати зайві сили та емоції. «Зеніт» віддає останні сили на паркет і діє з великим бажанням, але і цього недостатньо для остаточної перемоги. Повністю «свої» матчі закрити неможливо, дурні помилки провалюються в найважливіший момент. Тому емоційний стан баскетболістів відверто залишає бажати кращого.

Наші експертні прогнози та аналіз матчу ЦСКА – Зеніт

ЦСКА

ЦСКА виглядає просто чудово і дуже переконливим фіналом доводить своє домінування в Росії. Зараз у команди є фора у дві перемоги, які, з точки зору досвіду та майстерності, просто не варто марнувати. Московський «ЦСКА» грамотно підбирає тактику та стратегію гри практично на кожен матч. У потрібний момент підключається і індивідуальна майстерність виконавців, які знімають яскраві моменти.

Фінальний «гудок» в останньому матчі може нарешті покласти край надіям петербурзького клубу, але розслаблятися ще рано. Команда, безумовно, хоче покласти гарний кінець перед своєю аудиторією. Крім того, бажанням покращитися горить Олексій Швед, який у попередньому матчі зробив найдурніший п’ятий фол і ледь не підвів своїх партнерів. Тепер він хоче продемонструвати, що це був просто нещасний випадок.

Зеніт

Зеніт щойно пережив емоційний сплеск і став виглядати переконливо. Але згодом послідувала дуже образлива поразка, яка могла остаточно його добити. Дуже боляче поступатися перед рідною аудиторією, а це саме так. Спочатку команда відскочила на останніх секундах основного часу, а потім врятувала перший овертайм. Але друга п'ять хвилин таки пішла в скарбничку суперника. Пітерський клуб за мить до фінальної сирени вів рахунок, але дозволив здійснити переможний кидок.

Оправитися від цього буде практично неможливо. При цьому баскетболісти точно опинилися на межі прірви. Тепер їх потрібно включити на максимум, оскільки будь-яка наступна осічка буде фатальною. Поранений звір подвійно небезпечний, тому можна не сумніватися, що гравці віддадуть останні сили та емоції.

ЦСКА проти Зеніта

Історія протистояння

В історії цього суперництва велика перевага на боці ЦСКА, який виявився сильнішим у 25 разів. У решті дев'яти зустрічей перемога дісталася скарбниці "Зеніту". Останній очний бій відбувся 27 травня на паркеті "Сибур Арени" в Санкт-Петербурзі. За результатами другого овертайму московський «ЦСКА» виявився сильнішим з рахунком 111:110. А найкращим гравцем зустрічі був визнаний Клайберн, який набрав 33 очки і зробив п'ять результативних передач.

Коефіцієнти від завантаження 1xbet

На домашньому майданчику ЦСКА виглядає явним фаворитом цього протистояння, оскільки може виграти титул у наступному матчі. Пропонується зробити ставку на остаточну перемогу господарів з коефіцієнтом 1,36. Але «Зеніт» після болісної невдачі в поганому емоційному стані. Можна поставити гостей на потенційну перемогу за 3,42. Базовий тотал матчу був встановлений на рівні 159,5 очка. І його проникнення, і зворотний варіант оцінюються коефіцієнтом 1,83. Встановіть додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз підсумків гри

ЦСКА одним кидком ледь не відправив серію в свою скарбничку. Тепер супернику буде практично неможливо повністю повернутися до боротьби за головний приз змагань. «Зеніт» неодмінно спробує повернутися, тому що не хочуть відпускати серію. Але зробити це після такого удару буде неймовірно важко. Робимо заклад, що господарі будуть сильнішими з форою (-6,5) очок.

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0