Локомотив Кубань – ЦСКА. Чи зможуть господарі продовжити серію хоча б на матч?

Першу півфінальну пару в Єдиній лізі ВТБ інтрига і боротьба особливо не радують. Локомотив-Кубань перебуває у складному становищі, поступається в серії з ЦСКА з рахунком 0-2 у матчах. Наступна помилка може бути фатальною, повністю перекреслити всі шанси врятувати ситуацію. Тому краснодарському клубу пора підключити приховані резерви, якщо він не хоче достроково покинути боротьбу за титул.

У московської «армії» все в повному порядку. Команда від матчу до матчу набирає обертів і виглядає все могутніше. Вона розраховує спокійно завершити поточне протистояння, щоб мати більше часу на підготовку до фінального «боса». 10 травня суперники зіткнуться між собою в третьому матчі серії.

Наші експертні прогнози та аналіз матчу Локомотив Кубань – ЦСКА

Локомотив- Кубань

«Локомотив-Кубань» виглядає дуже цікаво, але, відверто кажучи, від нього мало користі. Він програє в серії і ризикує нарешті пролетіти далі фіналу в наступному матчі. Тренерський штаб намагався виправити помилки першої гри, але в підсумку загнав себе в ще більш серйозний глухий кут. Вийти з цього вже неможливо, це треба об’єктивно розуміти. Але є шанс голосно грюкнути дверима перед рідною аудиторією. Команда точно не хотіла б покинути турнір з «кермом» у такій цікавій серії.

Тим більше, що перший поєдинок дав досить серйозний привід для оптимізму. Команда повинна забути про захист власних володінь і сильно спиратися на кільце суперника, щоб заплутати його власною діяльністю. Інертна гра може лише остаточно добити «залізничників».

ЦСКА

ЦСКА не дозволяє собі оступитися під час плей-офф. Команда виглядає просто чудово, розумно використовує свої можливості. Вона виглядає набагато сильніше і впевненіше своїх конкурентів. Саме тому навіть на виїзді домінування «армійців» не викликає сумнівів. Вони намагатимуться з перших хвилин перехопити ініціативу, спокійно довести справу до фіналу змагань.

Лідери по ходу поточної серії показують себе просто чудово. У московського клубу відразу кілька найкращих баскетболістів, вирішальні моменти завдяки індивідуальній майстерності. Вони із задоволенням проявляють ініціативу, не соромляться приймати нестандартні рішення. Крім того, у «солдатів» неймовірно потужна лавка, люди з якої виходять і дійсно підвищують гру, показують солідний баскетбол.

Локомотив Кубань – ЦСКА

Історія протистояння

Зараз історія цього суперництва налічує 38 стикових поєдинків. ЦСКА домінує і продовжує нарощувати свою перевагу. Московський клуб зумів 29 разів переграти суперника, не підпускає його і не дає скоротити відставання, а лише робить його більш вражаючим. Але «Локомотив-Кубань» завмер на позначці дев’яти перемог, ніяк не може зрушити з цієї «мертвої точки». Останній поєдинок відбувся 7 травня і завершився впевненою перемогою «армійців» з рахунком 86:72.

Коефіцієнти від завантаження 1xbet

Удома «Локомотив» Кубань не виглядає фаворитом, але дають йому більше шансів на остаточну перемогу, ніж на виїзді. Зробити ставку на можливу перемогу господарів паркету дається з коефіцієнтом 2,84. ЦСКА продовжує вважатися явним фаворитом, але з невеликим зростанням котирувань. Гостям пропонують зробити ставку на потенційну перемогу з коефіцієнтом 1,48. Базовий тотал матчу склав 169,5 очка. Ви можете зробити ставку на його проникнення з коефіцієнтом 1,85, а зворотний варіант оцінюється в 1,95. Встановіть додаток 1xbet appі зробіть ставку на фаворита!

Прогноз підсумків гри

ЦСКА ближче до кінця серії йде на свою користь. Помітно, як впевнено команда тримає нитки гри у власних руках. Вона спокійно володіє ініціативою і грамотно розпоряджається своїми можливостями. Лідери розгорнулися на максимум і не дають суперникам дихати вільно. Підсилення також виявилося дуже якісним, нові баскетболісти швидко вписуються в тактичні схеми і приносять велику користь. «Локомотив-Кубань» практично змирився з тим, що півфінальний етап стане гарним завершенням нинішнього жеребкування змагань. Вона спробує щось протиставити своєму супернику, але навряд чи впорається з цим завданням. Прогнозуємо, що остаточна перемога залишиться за гостями з форою (-5,5) очок.

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0