УНІКС – Зеніт. Хто зможе вийти вперед у півфіналі Єдиної Ліги ВТБ?

УНІКС і Зеніт мають дивовижну півфінальну серію Єдиної ліги ВТБ, яка наразі має нічию 1-1. Особливо намагається проявити себе казанський клуб, який до початку сезону навряд чи вважався одним з головних фаворитів змагань. Але спочатку провів дуже якісний регулярний чемпіонат, а потім закріпив це першим раундом плей-офф. Тепер команда обов’язково спробує пробитися до фіналу змагань, що вже матиме величезний успіх.

Команда з Санкт-Петербурга грає дуже організовано і дисципліновано. Результат - один з найкращих показників надійності в лізі. А на виїзді «Зеніт» намагатиметься підняти захист до абсолюту, щоб не допустити вольностей суперника біля свого кільця. Суперники зустрінуться один з одним 11 травня на паркеті арени Баскет Хол у Казані.

Наші експертні прогнози та аналіз матчу УНІКС – Зеніт

УНІКС

УНІКС дуже добре виступив на виїзді. На його позиції навіть одна виїзна перемога стає фактором Х, який може повністю переломити ситуацію. Тепер за два «домашні завдання» можна закрити протистояння на свою користь. Але потрібно розуміти, що кількість помилок потрібно звести до мінімуму. Поки команда діє занадто розмашисто, вона дозволяє собі ризиковані ходи та нестандартні рішення. Саме вони підбили підсумки другої зустрічі, де можна було практично винести вирок супернику.

Тепер серія починається заново, але з перевагою домашнього майданчика казанського клубу. Головним завданням буде перемога в майбутній зустрічі. Це повністю переведе емоційну перевагу на стороні УНІКСа. Команда знову спробує розраховувати на дальні удари, які є дуже грізною зброєю в руках казанських лідерів.

Зеніт

Зеніт навряд чи може похвалитися ідеальним емоційним станом після домашніх матчів. І все-таки абсолютно катастрофічний перший матч навряд чи можна вважати перевагою. Але досвідчений тренер повинен якісно підготувати склад до гостьових баталій. Зараз дуже важливо знайти саму оборонну манеру, яка допоможе повністю усунути сильні сторони суперника.

Ще один важливий момент – виконання власних кидків. Під час попередніх зустрічей відсоток був досить низьким, над чим, безперечно, варто попрацювати. Швидше за все, одним з визначальних факторів буде гра на відбір. Саме вона дозволить знайти додаткові можливості для кидків з-під кільця.

УНІКС – Зеніт

Історія протистояння

До цього моменту команди зустрічалися один з одним 28 разів у різних турнірах та товариських матчах. Невелика перевага на боці УНІКСа, який виявився сильнішим у 15 разів. А у «Зеніта» 13 перемог, команда продовжує переслідування. Останній поєдинок суперників відбувся 8 травня. Вони зустрілися на паркеті "Сибур Арени" в Санкт-Петербурзі. А власники майданчика довели справу до перемоги з рахунком 76:67.

Коефіцієнти від завантаження 1xbet

На домашньому паркеті та й після виїзної перемоги УНІКС вважається фаворитом протистояння. Пропонується зробити ставку на потенційну перемогу господарів з коефіцієнтом 1,54. Але «Зеніт» підходить до майбутньої зустрічі в статусі темного коня. І роблять ставку на можливу перемогу гостей з коефіцієнтом 2,635. Базовий тотал матчу був встановлений на рівні 152,5 очка. Ви можете зробити ставку на його проникнення з коефіцієнтом 1,89. А зворотний варіант оцінюється в 1,93. Встановіть додаток 1xbet appі зробіть ставку на фаворита!

Прогноз підсумків гри

УНІКС дуже відповідально підійшов до виїзних матчів і зміг продемонструвати дуже якісний баскетбол. Він виграв один бій, що може стати визначальним фактором у цій півфінальній серії. Тому команда буде намагатися спокійно підібрати обидва домашні матчі та пробитися у фінал змагань. Зараз казанському клубу дуже важливо працювати над оборонними діями. Зеніт після катастрофічного першого матчу все ж повернувся в серію. Але тепер вам точно потрібно хоча б раз виграти на виїзді. Будь-яке інше вирівнювання означатиме відхід, якого команда не хоче допустити. Тому в кожному матчі вона буде виходити на межу мотивації. Прогнозую, що суперники будуть діяти дуже обережно і не зірвуть підсумок 152,5 бала.

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0