Прогноз на бій Наріман Аббасов - Маріф Піраєв

Суперництво між поп-ММА і професійними змішаними єдиноборствами набирає обертів, і це при тому, що ці сфери пов'язані. Свого часу Маріф Піраєв підкорив вершини міксфайту, але пізніше вирішив перейти в поп-сегмент, де здобув небувалу популярність. Проте його завжди тягнули великі голи, тому його повернення до профі не забарилося.

Піранья обрала гідного суперника - чемпіона AMC Fight Nights у легкій вазі Нарімана Аббасова. Він робить все можливе, щоб потрапити в UFC, але поки що йому доведеться залагодити конфлікт з одним з головних героїв YouTube-промоушн. На Fight Nights 112 спортсмени зустрінуться в клітці, щоб знайти найкращого легковаговика на всьому пострадянському просторі. А у кого з них більше шансів на перемогу – розберемося в нашому детальному прогнозі.

Наріман Аббасов проти Маріфа Піраєва

Наріман Аббасов

Усі знають цього азербайджанського бійця як чемпіона AMC Fight Nights у легкій вазі. Однак, крім цих регалій, у нього є й інші: титул чемпіона світу з ММА (WMMF), володар Кубка Азербайджану зі змішаного бою та чемпіон Євразії. На його рахунку низка перемог у великих міжнародних та місцевих турнірах, а також 30 професійних боїв у різноманітних акціях ММА.

Аббасов проїхав через багатьох іменитих вітчизняних спортсменів, від Олександра Бутенка до Куата Хамітова і Шаміля Завурова. Наріман давно забув, що таке поразка, і тепер він один з найкращих легковаговиків серед тих, хто виступає в країнах СНД. При цьому йому ще є що доводити за океаном.

Сильні сторони

Стиль Аббасова прив’язаний до розгрому і розгрому ворога тиском. Встановлюючи високі швидкості з перших же секунд, він рвуться вперед розмашистою серією, використовує трюки, показуючи паси ногам, а потім знову розряджає в голову. Під таким тиском не всі встигають реалізувати свій план гри.

Наріман — універсал, тому, влаштовуючи молоти в положенні стоячи, цілком може перейти в наступ і в стойлах. Вибухові, гострі та дуже потужні тейкдауни збивають супротивників, а потім їх чекає ціла гамма атак у всіх напрямках, а особливо тісний грунт і фунт.

Пройти повну дистанцію, як за 3, так і за 5 раундів, для чемпіона не проблема. Якщо йому не вдається змусити свого колегу здатися за короткий час, то використовується виснаження і повне домінування. Причому не важливо, де саме буде проходити бій, Аббасов дійсно конкурентоспроможний на всіх позиціях.

Слабкі сторони

Причепитися до Наріман з точки зору слабких сторін непросто. Однак у бою з Магомедом сказав Алібеков, він показав свої основні недоліки. Потрапляючи під жорсткий тиск, втягнувшись в сутички на близькій відстані і опинившись на спині, Аббасов не дає собі довести, але при цьому готовий виконувати тільки оборонні дії. З тих пір пройшло багато часу, і Алібеков був дуже хорошим борцем, однак, хто знає, як зараз поведе себе чемпіон у такій ситуації.

Поточна форма і готовність бійця

Наріману 28 років, і його останній виступ припадає на вересень 2021 року. Переможна серія з 12 боїв свідчить про те, що цей спортсмен не просто на піку своєї форми, а й не знає собі рівних, виграючи кожну зустріч із серйозним відривом. Ті ж Завуров, Аміров і Гогітідзе, він передчасно, при цьому програв поєдинок достроково лише раз у своїй кар'єрі. Враховуючи конфлікт між учасниками титульного протистояння, немає сумнівів, що Аббасов увійде в клітку особливо зарядженим.

Наріман Аббасов - Маріф Піраєв

Маріф Піраєв

Боєць з Дагестану має вражаючий для свого віку послужний список у бойових мистецтвах. Здобув звання чемпіона світу з універсального бою та самбо, чемпіона Європи та Росії в цих же дисциплінах, а також звання чемпіона Москви та призера чемпіонату Росії з боксу. На додаток до цього, Маріф має три пояси з різних ліг ММА: PGC, GM і Fight Nights Global.

Крім того, Піраєв зміг проявити себе в кулакових поєдинках, де розправлявся з найнебезпечнішими суперниками. Навіть при напруженому графіку в поп-ММА, він встиг літати на професійних турнірах, постійно борючись з висококласною опозицією. Примітно, що останні кілька років «Піранья» не виступала в категорії до 70 кг, тому для нього це особливий виклик.

Сильні сторони

Стійка є однією з сильних сторін Маріфа, оскільки він досяг ідеального балансу між наступальними та оборонними діями. Акуратний стиль, хороша робота джебом і аперкотом, а також вибухові атаки (якім завжди передує ретельна підготовка) дозволяють йому влаштовувати красиві поєдинки, виходячи з них з мінімальною шкодою.

Левову частку дострокових перемог Піраєв отримав через подані. Йдеться не про банальне задушення, а про цілий калейдоскоп прийомів для всіх кінцівок і суглобів. Картину доповнюють якісний грунт і фунт, з використанням ліктів, а також в'язкий клінч, де він не дає аналогу простору для будь-яких оперативних дій.

Слабкі сторони

Неодноразово цей спортсмен стикався з тим, що не міг добити суперників, досягти успіху на землі і нав’язати свій темп в стійці. Тобто зі спортсменами рівного рівня він починає невпинно висушувати боротьбу, роблячи все, щоб зменшити кількість небезпечних дій з їхнього боку.

Головною темою прес-конференції, присвяченої цьому поєдинку, була розмова про вагу Маріфа. Останні роки він виступав у вазі 77 кг, а в естрадному ММА спробував свої сили навіть у 80 кг, набравши ще більше в міжсезоння. Тепер йому треба їхати до 70, а це шалене навантаження на організм, і хто знає, в якому загальному стані дагестанець увійде в клітку.

Поточна форма і готовність бійця

Маріфу 29 років, і якщо брати його за професійну кар'єру, то у вересні минулого року він провів екстремальний поєдинок, перемігши Куата Хамітова. У естрадному сегменті спортсменка йде на серію перемог над Мохаммадом Хейбаті, Євгеном Курдановим і Араєм Чобаняном. Піраєв у вищій кондиції, його тренувальний збір був дуже напруженим, і тепер абсолютно все буде залежати від того, наскільки професійно він підійтиме до питання вагових гонок - з іншими він цілком в порядку.

Порівняльний аналіз

Оскільки Маріф опускається до легкої ваги, то зовсім не дивно, що він перевершує свого суперника за розмірами: підіймаючи його всього на 3 см, Піранья має на 6 см більший розмах рук і до того моменту, безумовно, набере менше 75-78 кг. вступає в бій. За стилем бійці схожі за рядом параметрів: обидва вміють і люблять битися, завдають багато ударів в горизонтальній площині, а також мають сильні бризки.

Однак чемпіон наполегливіший, віддає перевагу торгівлі стоячи, і його удари точно будуть більш відчутними. Піраєв, навпаки, схильний битися не так відверто, частіше думаючи про захист, а в горизонтальному положенні можна очікувати не тільки контролю та ударів з його боку, а й подачі. Навіть якщо Аббасов скористається своєю стандартною схемою натискань і ударів, його можна зустріти нескінченним потоком клінчів з подальшою передачею. З цієї причини обидва проведуть деякий час у стійці, на щастя, і хуки, і аперкоти летять як треба.

А враховуючи те, що це титульний бій, кожному доведеться підійти максимально серйозно до розподілу сил на всі раунди. Простіше кажучи, рівний бій на руках, де Наріман може знімати окремі епізоди, коли це дозволить в’язка Маріф, перетвориться на реальні дії на землі, і тут може статися все, що завгодно: від залягання Піраєва до бомбардування з боку Аббасова. Ми пов'язуємо тут витривалість володаря титулу і важку гонку претендента, і отримуємо одне - затяжний бій для Нарімана цікавіше і вигідніше.

Прогноз на бій Нарімана Аббасова проти Маріфа Піраєва

Коли справа доходить до бою таких професіоналів, як Піраєв і Аббасов, нелегко передбачити, хто з них помилиться і віддасть супернику всі карти для розвитку успіху. Насправді азербайджанець жорсткіший і напорисливіший, але гра номер два Маріфа теж має місце. З цієї причини розраховувати на швидку розв’язку зустрічі не варто, і я впевнений, що вона пройде через екватор, де головну роль відіграватиме стан і психологічний настрій. Чи розгромить Піранья чемпіона на першому поверсі? Було б нерозумно покладатися виключно на це. Тому, крім рекомендованої ставки на перемогу Аббасова, можна використовувати такий варіант, як тотал раундів. Встановіть додаток 1xbet  і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз:Перемога Нарімана Аббасова/Разом більше 2,5

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0