Прогноз на бій Андрій Корешков проти Ченсі Ренкантрі

Буквально 5 років тому Андрій Корешков блищав на весь світ, був у статусі чемпіона другої за значимістю ліги ММА в світі, розібрав найкраще протистояння того часу. Однак зараз все сильно змінилося, і дійшло навіть до того, що спартанец намагається відновити свою кар’єру в Bellator, протистоявши там маловідомим суперникам, таким як Ченсі Ренкантрі, хоча він уже бився в найкращих лігах світ.

Раптова заміна суперника напередодні бою, цілком можливо, зіграє на руку нашому бійцю. Адже Мухамед Берхамов виглядав більш екіпірованим і просунутим у роботі на землі. Втім, Ченсі також заслуговує на увагу, адже вони не просто потрапляють в UFC, і він там показав себе дуже гідно. Тож Корешкову доведеться потрудитися, щоб не втратити обличчя.

Андрій Корешков проти Ченсі Ренкантрі

Андрій Корешков

Відомий протеже Олександра Шлеменка зміг вийти на рівень Bellator менш ніж за 2 роки гри в ММА. До цього він зарекомендував себе в панкратіоні, ставши чемпіоном світу і кращим на перших світових іграх бойових мистецтв, також Андрій майстер спорту з армійського рукопашного бою, що дозволило йому зібрати хорошу базу. навичок перед входом у великий океан змішаних єдиноборств.

Стрімко влетівши на гран-прі Bellator, Корешков здобув перемогу, але з першої спроби не зміг завоювати пояс - Бен Аскрен виявився хитрішим, і ліг молодого побратима на землю. Потім йому знову вдалося виграти Гран-прі, а після титулу перемогти Дугласа Ліму. За останні роки ані боротьба за головний трофей, ані турнірні сетки не піддалися нашому спортсмену.

Сильні сторони

Майже вся схема роботи Корешкова в стійці зав'язана на контратаках і розтратах. Він вміло підводить суперників, зустрічає їх ударами коліна і миттєво вибухає серією, як тільки бачить вікно для атаки. Крім того, він чудовий фінт, використовуючи удари ногою та інші непередбачувані контри в бою.

Минуле панкратіону також наклало відбиток на техніку Андрія. Він досить добре готує тейкдауни, приховує їх, а після виконання впевнено тримає позиції. Щодо бази техніки, то тут не все так добре, але втомити противника на першому поверсі спартанец однозначно здатний.

Слабкі сторони

У багатьох боях росіянин робить достатньо, щоб перемогти. У нього немає бажання ризикувати, йти на суперника, щоб зловити його і фінішувати, і ця відсутність спортивної агресії в конкретних випадках робила його перемоги не такими переконливими, як могли б бути в реальності.

Поточна форма і готовність бійця

Андрію 31 рік, але його послужний список вже досить тягне на звання ветерана. В останніх 5 поєдинках, останній з яких відбувся в серпні 2021 року, він здобув 3 перемоги, а найважливішу на тлі решти отримав над Сабахом Хомасі. Його давній колега - Дуглас Ліма, а також Лоренц Ларкін змогли завдати росіянину поразки, з чого випливає висновок - він навряд чи впорається з нинішньою елітою дивізіону. Однак за витривалістю та арсеналом Корешков все ще непоганий, тому з бійцями нижчого рівня він повинен виступати успішніше.


Ченсі Ренкантрі

Боєць з прізвиськом «Чорний орел» раніше виступав у Bellator, провів 4 бої в UFC, а також брав участь у ряді популярних серед американських глядачів промоушенів. Йому вдалося взяти звання ліг C3 Fights і DCS, і навіть непогано показав себе в протистояннях з «найближчими», продемонструвавши кмітливість у всіх аспектах бою.

В UFC його викотили Белал Мухаммед і Лайман Гуд, після чого спортсмен відправився в невелику подорож до регіональних організацій, а потім повернувся в Bellator. Не маючи часу на повноцінний тренувальний табір, Ченсі взяв на себе важкий суперник і тепер має все необхідне для організації великого розладу.

Сильні сторони

Перший поверх, безумовно, є сильною стороною Rencountry. Він добре виконує паси однією ногою, утримує позиції та швидко переходить до улюбленого прийому – удушення заднім голом. Але у хлопця теж важкий удар.

Під час зустрічі Ченсі може проявити себе як хороший барабанщик. Він завдає тісних лоу-кіків, розряджає серію, різко скорочуючи дистанцію, і загалом поводиться досить агресивно, поки не доходить до роботи під номером два. А враховуючи те, що він лівша, суперникам дуже незручно битися з ним, особливо коли вони дають йому простір для вільного пересування.

Слабкі сторони

Коли дивишся бої Ренкантрі, на перший погляд може здатися, що він непогано вміє наносити удари в положенні стоячи. Це правда, але Чорний Орел пропускає, не менше, ніж влучає. Причому і контратаки, яких він вперто не помічає, і інші удари летять йому в голову, оскільки тримати руки за голову не в його стилі.

Поточна форма і готовність бійця

Американцю 35 років, його найкращі роки позаду і, незважаючи на статистику 4-1 в останніх боях, опозиція, яку він переміг, не викликає довіри. Джейк Ліндсі (15-10) і Кліфф Райт (12-19) явно не з тих хлопців, якими можна пишатися перемогою. Як було сказано вище, у Ченсі не було часу на повноцінну підготовку, тому чекати від нього найкращого виступу в кар'єрі, що було б до речі, точно не варто.

Порівняльний аналіз

У цій парі росіянин має певну перевагу в розмаху рук (193 см проти 188 у суперника), але у Ренкантрі більший зріст і габаритні розміри – 5 см у чорного. Стилістично ці два дуже різні. Якщо про стенд, то Корешков більше любить тягнути ворога на себе, а Ченсі хлібом не годуй, нехай працює першим номером. І навіть той факт, що американець лівша в даному випадку не зіграє йому на руку, оскільки того рівня удару, який володіє Андрій, достатньо, щоб обійти його «надійний» захист.

Переїжджаючи на перший поверх, ситуація стає більш спірною. У позиційному поєдинку складно визначити явного фаворита, але в плані проведення трюків обмежений арсенал Ренкантрі може становити певну небезпеку для Спартана. Екс-боєць UFC добре знає пару прийомів, і ця вузька спрямованість дає йому перевагу на певних позиціях. Але Корешков завжди добре оборонявся на землі, а сам, якщо й займе позицію, навряд чи здасть її. Тому поки все буде триматися в положенні стоячи, йому нема про що хвилюватися, а хто краще розкриє свою гру на землі, покаже поєдинок, хоча досвіду нашого бійця має вистачити, щоб впоратися з натиском. відповідник.

Прогноз на бій Андрія Корешкова проти Ченсі Ренкантрі

Для Корешкова зміна суперника на Ченсі не зіграє глобальної ролі в підготовці. Як і Берхамов, він далеко не найкращий бій стоячи (але те, що американець піде вперед, це вже плюс), а на грунті він може погрожувати трюками, іншими словами, ситуація не сильно змінилася в цьому компоненті. Варто підкреслити, що на рівні суперника, адже, незважаючи на свої виступи в кращих промоушенах планети, він не показав себе в боях з сильними суперниками. Андрій тут виглядає явним фаворитом – у нього є досвід на своєму боці, повноцінний тренувальний табір, хороша робота під номером два та впевнений тейкдаун. Тож значних козирів в рукаві Ренкантрі немає, і він навряд чи зможе домінувати в цьому бою, враховуючи сильні сторони свого колеги. Завантажте 1xbet на свій телефон і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: перемога Андрія Корешкова

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0