Прогноз Колбі Ковінгтон – Хорхе Масвідал

В історії змішаних єдиноборств було багато випадків, коли двоє друзів зустрілися в клітці і, незважаючи на гарне ставлення один до одного, згортали відмінні поєдинки. Але випадок Колбі Ковінгтона і Хорхе Масвідала ще цікаві – вони багато років дружили, навчалися, ділилися житлом і їжею, але тепер готові розірвати один одного, що, володіють, і виготовляють у Основний бій UFC 272.

Ці двоє вести свої виступи абсолютно по-різному , але кожен з них надзвичайно небезпечний для будь-якого представника напівсередньої ваги. Враховуючи ці фактори, вболівальників і простих людей чекає чудовий поєдинок, де, можливо, їхній конфлікт, що триває вже кілька років, буде назавжди закритий.

Колбі Ковінгтон проти Хорхе Масвідала

Колбі Ковінгтон

Контроверсійний Colby розташований на 1-му рядку рейтингу. Він займався боротьбою в I дивізіоні NCAA, неодноразово перемагав і виходив у фінал змагань з боротьби, а також виступав на колегіальній конференції PAC-10, де боролися кращі представники цього виду спорту. Після свого дебюту в професійних змішаних єдиноборствах він став чемпіоном світу з греплінгу і, виступаючи в регіональних промоушенах, швидко потрапив в UFC.

Тут він досягає свого сучасного чемпіонату і в лівій справі найкращий час. Колишній чемпіон Роббі Лоулер вперше не зміг впорався з тиском суперника, інший колишній чемпіон, Рафаель дос Аньос, був зламанним з цієї причини, а багато інших не розуміли, як впоратися з тиском Хаосу, який просто не знав, що таке втома.

Силі сторони

Головною особливістю Колбі є те, що він не просто фристайлер, а й греплер і джитсер, який чудово скидає суперників, утримує їх на землі, змінює положення та грамотно проводить подачі. Мабуть, навіть на тлі Камару Усмана він виглядає більш універсальним у цій складовій.

Ковінг є рекордсменом за ударів у бою. Він завдає кілька сотень ударів і навіть не думає зупинитися, що дозволяє протистояти повністю розброїти суників, які не можуть відкритися для атак під таким градом кулаків.

П’ять раундів – це та дистанція, яку «Хаос» проходить без запинок. Він вміє розподіляти сили на 25, а завдяки великому запасу енергії дозволяє собі навіть більше, ніж деякі в стандартних, трираундових поєдинках.

Слабкі сторони

Деякі бої ламають долю спортсменів, а 2 поєдинки з Камару Усманом негативно вплинули на здоров'я Колбі. Він більше не може пропускати, як раніше, і не помічати ударів, а його захист далекий від ідеалу, тому що щелепа може зіграти з ним злий жар у найвідповідальніший момент.

Поточна форма і готовність бійця

Ковінгтону 34 роки, і він увійшов в октагон після поразки від вищезгаданого Усмана в листопаді 2021 року. Останній час американці почали бачили в клітці рідше за рік, і його статистика 3-2 у п'яти останніх матчах складається з дуже серйозних імен: Дос Аньос, Лоулер і Тайрон Вудлі, троє колишніх чемпіонів, які не могли зрівнятися з піком Колбі . . Він може назавжди залишитися іншим після Камару, але той факт, що Хаос на двох сходинках відомий за всіх інших у дивізіоні, дає помітити, що навряд чи хтось, крім нігерійця, зможе обійти його.


Хорхе Масвідаль

Американець з кубинським корінням займає шостий рядок топа. Він пройшов дуже довгий шлях, від того, щоб стати чемпіоном регіональної розіграші Absolute Fighting Championship, завершивши спроби завоювати титули в таких лігах, як Strikeforce та UFC. Головним досягненням у кар'єрі Хорхе стала перемогою над Нейтом Діасом, після чого він став володарем пояса BMF. Але цього хлопця любить не за його трофею, а за найяскравіші протистояння та нокаути, які він дарує своїм шанувальникам чи не в кожну поєдинку.

В UFC Масвідаль бореться вже 9 років поспіль, і за цей час зустрічався з опозицією всіх рівнів. Майстер ларьків Майкл К’єза, старий Пет Хілі, Дональд Серроне, Рустам Хабілов та інші – лише мала частина тих, кому Gamebred дав важкі бої і багатьох просто нокаутував. Зараз, пробравшись на саму вершину ці довгі роки, він пожинає плоди наполегливої праці та заробляє непогані гроші за все появу в жовтні.

Силі сторони

На тлі молодих перспектив і усталених вершин Хорхе виділяється своїм особливим стилем. Він динамічний, кровожерливий, різкий і сильний, але при цьому вміє посміхатися і розмовляти з ворогом. Його удари ногами нокаутують стегна і кожного суперника, а раптові комбінації обома руками змушують навіть найкрутіших хлопців летіти в нокаут.

Для того, щоб Масвідаль продемонстрував абсолютну жорстокість у клітці, він повинен або пропустити вдалий удар, або мати бажання звести особисті рахунки зі своїм суперником. І в контексті майбутнього бою можливо, що ми побачимо найнебезпечніший варіант бійки.

Екс-претендент має арсеналі кількох ударів, які використовуються в клінчі та на іншій відстані, щоб травмувати суперника. Сюди входять ліки, що виходять з хватів, тупання колінами, гострі коліна та інші удари руками. Саме тому, підходячи до цього хлопця, потрібно бути гранично обережним.

Близько 3/4 всіх тейкдаунів, спрямованих на Хорхе, провалюватися, і все це завдяки досвіду та відмінній реакції спортсмена. Звісно, протистояти елітним борцям йому непросто, але в лівій частині це достатньо, щоб не потрапити в невигідну позицію.

Слабкі сторони

На першому рівні майстерності Масвідаля можна назвати «задовільним», він досить добре захищається, не дозволяє суперникам йти на трюки, але сам мінімальну активність, показуючи всім виглядом, що не показує, оскільки він може реалізувати себе в горизонтальній площині.

Висока динаміка поєдинків Хорхе змушує його «дихати» вже в третьому раунді, а в більш затяжних поєдинках він демонструє вкрай мляву дію, тому 5-раундовий формат не для нього. Це особливо актуально, коли на Масвідаля чинить серйозний тиск.

Поточна форма і готовність бійця

Хорхе 37 років, і його не бачили в октагоні з 25 квітня 2021 року, коли він програв Камару Усману жорстоким нокаутом. До цього він також програв нігерійцю, але за рішенням суду, вийшовши на серію з 3 дострокових перемог, де під його ковзанок потрапили Даррен Тілл, бідолахи Бен Аскрен і Нейт Діаз. Останні 3 роки Масвідаль демонструє відмінну форму, він постійно ганяється за фінішною прямою, намагається бути яскравим і жорстким. Втім, вік, безсумнівно, бере своє, оскільки пікового фехтовальника ми більше не побачимо, хоча, за словами одноклубників, зараз він, як ніколи, паше в залі, бажаючи перемогти Хаос.

Порівняльний аналіз

Розміри та антропометрія є одними з вирішальних факторів у бою, але в цьому зіткненні немає явного лідера за цими параметрами. Двоє чоловіків однакового віку та однакового розміру, хоча Хоре має невелику перевагу в розмаху рук у 5 см, що він використовує. Боєць і панчер в октагоні часто є сумішшю обох, але Ковінгтон також хороший боксер, і, враховуючи його характер, він може ризикнути і спробувати перемогти Масвідала на власному полі. Хорхе є невеликим фаворитом з точки зору навичок удару, але йому все одно можна використовувати ноги, важкі ліки, а загальна потужність тримача пояса BMF значно більше, ніж Ковінгтон.

Він, безперечно, має перевагу в купі Колбі, і він також добре розбирається в підготовці свого суперника, тому можна перевершити його, навіть якщо не на перших хвилинах. Ковінгтон може працювати як боєць номер один, використовуючи високу швидкість ударів і постійну загрозу передачі, щоб зайняти центр октагону, і все, що Хорхе повинен зробити, це намагатися нокаутувати його, постійно ризикуючи та розриваючись від атаки. . Саме тут Масвідаль може створити розлад, але якщо він зазнає невдачі, домінування Хаосу буде лише зростати з кожним раундом. Жорстка боротьба, виснаження на землі і, можливо, навіть приниження в стендапі потім. Ключова роль буде зіграна на перших хвилинах зустрічі, де Хорхе має значно більше шансів на перемогу, ніж Ковінгтон,

Прогноз на бій Колбі Ковінгтон проти Хорхе Масвідала

Насправді, якщо проігнорувати коефіцієнти та звернути увагу на всі нюанси цієї зустрічі, то шанси тут 50/50, лише ця цифра змінюється в залежності від тривалості поєдинку. Особиста ворожнеча завжди дозволяла Хорхе показувати просто чудові поєдинки, і тут вона про особливий гостро. Свого часу Бен Аскрен також має велику перевагу в партії над Масвідалем, але просто не встиг проявити себе, тому фініш у 1-му раунді – прийнятий результат для майбутнього протистояння. Щелепа Колбі, безумовно, не витримує прямого удару, а сам він не в змозі завдати такого сильного удару, як Усман у бою з Gamebred. Однак Ковінгтон – спритний і хитрий боєць, тому навряд чи дозволить Масвідалу довго залишитися в стендапі. Ймовірно, ми побачимо тривалій поєдинок, в якому "Хаос". Завантажити 1xbet на свій телефон і поставте ставку на фавориту!

Прогноз: Колбі Ковінгтон переможе

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0