Як виграти в ставках на спорт?

Питанням про те, як виграти на спортивних ставках, задаються всі користувачі на початку своєї букмекерської кар'єри. Багатьом здається, що це нескладний процес, і щоб заробляти гроші в букмекерській конторі, досить поверхнево знати вид спорту та турніри, які в ньому проводяться. Але з таким підходом спортивні журналісти та коментатори неодмінно стануть найбагатшими людьми на планеті. Вони добре розбираються в турнірах, командах, знають свою внутрішню роботу. Але це не допомагає їм заробляти великі суми в букмекерських конторах. Це означає, що голі знання, навіть підкріплені інсайдерами, не дають доходу від ставок. Треба щось інше. Але що? Як зробити ставку на спорт, щоб перемогти? Давайте розберемося.

Знання основ ставок

Не всі молоді гравці вникають у їхні нюанси в процесі ставок. З цим зіткнувся сам автор рядків, коли хороший друг почав грати в букмекерську контору, а потім задав питання про, здавалося б, невірному розрахунку ставки. Як виявилося, товариш почав робити ставки на цілі коефіцієнти та підсумки, не знаючи порядку їх розрахунку. Перш ніж почати грати на реальні гроші в офісах, вам потрібно вивчити основи ставок - а це означає зрозуміти принаймні наступні терміни:
  • Лінія (відкриття і закриття) і коефіцієнти, як вони утворюються;
  • Маржа і як вона розраховується;
  • Види ставок. Порядок їх підрахунку - особливо коли матч перервано або скасовано. На основі яких джерел розраховуються статистичні типи ставок і де їх можна переглянути;
  • Навантажити, перекосити. Рух коефіцієнтів, ліній;
  • Значення;
  • Вилки та ін.
Не отримавши базових знань, молоді гравці задаються питанням, як виграти в ставках на спорт новачкові.


Вибір стратегії гри

Після оволодіння основами ставок необхідно в обов’язковому порядку вибрати фінансові та ігрові стратегії. Декілька десятків перспективних теорій розкрили професійні беттери нашого проекту в розділі «Стратегії». Має сенс ознайомитися з ними і вибрати найбільш підходящий для себе за особистими особливостями. Наприклад, існує ризикована фінансова теорія під назвою «Догон». Це небезпечно для користувачів, які вважають за краще вибирати варіанти із сіткою безпеки. Такі ставки більше підходять для стратегії «Флет».

Вибрати теорію недостатньо. Його ще потрібно перевірити на папері. Краще зробити пару сотень віртуальних ставок. При негативному результаті потрібно відкинути все, що приносить мінус.

Поки ви не отримаєте прибуток під час тестування, починати грати в букмекерській конторі немає сенсу - це призведе до 100% втрати банку.

Краще вибрати 2-3 напрямки, які дозволяють робити ставки цілий рік. Наприклад, футбол і теніс. Причому в рамках обраних видів спорту краще звернути увагу лише на кілька чемпіонатів.

Грамотний аналіз спортивних подій

Граючи у справжню букмекерську контору, іноді навіть досвідчені гравці роблять помилку: поверхово аналізують матчі. Для таких користувачів це часто відбувається через брак часу. Для молодих гравців поверхневий аналіз є результатом самовпевненості та самовдоволення в затяжній плюсовій серії.

Часті перемоги розслабляють. Користувачеві здається, що він досяг вершини своєї майстерності, і навіть побіжного погляду на чемпіонат або матч йому достатньо, щоб вибрати перспективний варіант і заробити на цьому гроші. Але ставки дуже швидко і суворо карають великими фінансовими втратами через часті втрати.

Ви можете задати питання профі на спеціалізованих ресурсах, форумах, як навчитися вигравати на спортивних ставках. Справжній професіонал, який справді вміє отримувати дохід від гри в букмекерські контори, відповість, що ставиться до ставок як до роботи, витрачаючи 6-8 годин на день (іноді більше) на вивчення різної інформації та аналіз матчів. Тільки наполегливою працею можна буде заробляти в букмекерській конторі.

Вибір правильної букмекерської контори

Можна розробити перспективну стратегію, успішно її протестувати, переконатися, що вона приносить плюс, але в реальній грі все одно влітаєш у мінус. Чому? – Неправильний вибір букмекерської контори для ставок. Пошук відповідного дитячого майданчика слід проводити за двома категоріями:
  • Надійність;
  • Максимальна відповідність використаній стратегії.
Наприклад, користувач отримує хороший плюс, коли грає на футбольну статистику в межах офсайдів, фолів, жовтих карток і кутових. Перша проблема виникає в тому, що не всі букмекери пропонують грати в межах перших двох варіантів: офсайдів і фолів. Другий нюанс – багато букмекерів пропонують слабкий список куточків і гірчичників. Третя проблема – низькі шанси та ліміти виграшу.

Якщо ви зареєструєте обліковий запис в таких букмекерських конторах, то користувач не зможе зробити ряд перспективних ставок через їх відсутність на лінії, що призведе до остаточного програшу. Також важливу роль відіграють цитати. Одна букмекерська контора ставить у футбольній статистиці маржу 10%, інша 6-8%. Це суттєва різниця.

Надійність букмекерської контори вище умов гри. Причина цього в тому, що ви можете добре заробити гроші, але ви не зможете їх безпечно зняти. Якщо така контора працює за ліцензією іноземної держави (настійно рекомендуємо уникати таких букмекерських контор), а її офіс також знаходиться за кордоном, то судитися з ним немає сенсу - це буде дорожче і може не дати позитивного результату. .

Все це змушує досвідчених букмекерів вибирати контори, що працюють за ліцензією Федеральної податкової служби Російської Федерації. Законні оператори діють на основі місцевого законодавства і виплачують свої виграші своєчасно та в повному обсязі своїм порядним клієнтам, які не використовують нечесні методи гри. Завантажте 1xbet на свій телефон і зробіть ставку на фаворита!

Підводячи підсумки

Щоб зрозуміти, як робити ставки на спорт і вигравати реальні гроші, допоможуть чотири кроки вище. Знайомство з ними може бути нудним. Ці кроки більшість молодих гравців пропускають, але потім змушені повернутися і пройти їх, попередньо програвши великі суми. Так чому б не поспішати?

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0