Стратегія фінансових ставок «1 з 7»

Більшість стратегій передбачає гру з коефіцієнтами в діапазоні 1,5-2. Для отримання прибутку на відстані потрібна 50-70% прохідності.

Фінансова система, яку ми сьогодні розглянемо, покликана розподілити банкрол таким чином, що коли ви пройдете 15-30%, ви все одно будете в плюсі.

Стратегія «1 з 7» вимагає від гравця виграти 14,5% виграшних ставок. Найбільше це зацікавить новачків з невеликим банком, адже головна мета таких гравців – швидко, хоча й з високим рівнем ризику, збільшити наявні кошти.

Суть системи

Метод дозволяє робити ставки на всі результати і види спорту. Головне, щоб котирування було не нижче 1,9, але й не вище 2. Найпростіше вибрати такі значення на однаково ймовірних ринках: командний пас, гандикап, тотал, у тому числі індивідуальний та парний/непарний.

На розписі букмекерської контори ви повинні знайти 2 привабливих варіанти і об’єднати їх в акумулятор. Якщо це результати з коефіцієнтом 1,9, то значення подвійного буде 3,61.

Система «1 з 7» заснована на наздоганянні, як зрозуміло з назви, 7 кроків. Це відсоток банку гри, який слід встановити залежно від кроку наздоганяння:
  • 5%;
  • 4%;
  • 7%;
  • 11%;
  • 16%;
  • 25%;
  • 5%.
Дотримуючись цієї послідовності, виграш на будь-якому етапі поверне втрачені кошти і дозволить вам заробити.


Обґрунтування методики

Ймовірність виграшу будь-якого з акумуляторів становить 25%. Якщо відштовхуватися тільки від «голих» чисел, то кожен 4-й експрес повинен бути вдалим. Стратегія дає 3 додаткові спроби досягти успіху. Вони незначною мірою здатні захистити від невдачі.

Як відомо, теорія ймовірності працює лише на великій відстані. І це точно не 7 ставок, навіть не 70. Тому зливів точно буде багато. Іноді ординари, які ретельно аналізуються, не входять 10 разів поспіль через різні обставини, в тому числі аварії, а тут експреси з 2 подій.

Думка про стратегію

Очевидно, що основним недоліком та основною вразливістю методики є її побудова за принципом наздоганяючого. Будь-яка агресивно прогресивна стратегія ставок рано чи пізно зазнає невдачі через чорну смугу.

Відповідно, доцільно модифікувати систему. Наприклад, розділіть депозит на 10 частин і розподіліть кожну частину для гри за системою «1 з 7». У разі 7 програшів поспіль слід закрити підхід з мінусом і почати нову серію. Це занадто ризиковано продовжувати.

Ще один важливий момент – якісний аналіз. Ретельний підбір матчів і результатів з урахуванням ключових факторів, що впливають на результат, значно знизить шанси на повний провал. Ідеально підходить для пошуку цінних результатів.

Перед використанням розглянутої системи не полінуйтеся хоча б трохи протестувати її на папері або на мінімальних ставках. Завантажте 1xbet на свій телефон і зробіть ставку на фаворита!

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0