Прогноз поєдинку Ізраїль Адесанья проти Джареда Канноньє

В історії середнього дивізіону UFC було достатньо легендарних бійців, які назавжди зайняли місце в серцях уболівальників. Але після епохи правління Андерсона Сільви особливу увагу зміг привернути лише Ізраїль Адесанья, у якого вже є 4 успішних захисту поясів і армія вболівальників за спиною. Саме йому випала честь очолити турнір UFC 276, а протистояти лідеру буде панчер з Аляски - Джаред Канноньє.

Стиль і техніка зіткнуться з грубою фізичною силою і тиском 3 липня, і тільки сам поєдинок покаже, хто зуміє використати свої переваги на повну. Звичайно, «Останній майстер стилів» як чемпіон увійде в октагон як фаворит, але хто, як не Джаред, зможе закреслити всі лапки одним ударом? Ми зважимо всі «за» і «проти» цього поєдинку, щоб визначити найімовірнішого переможця титульного поєдинку.

Ізраїль Адесанья проти Джареда Канноньє

Ізраїль Адесанья

Діючий чемпіон входить в ТОП-3 найкращих бійців UFC незалежно від ваги. Його досвід складається з виступів у професійному боксі (6-1), кікбоксингу (75-5) і ММА. До речі, будучи кікером, він боровся за титул Слави, але не зміг його взяти. Крім статусу спочатку тимчасового, а потім і беззаперечного чемпіона UFC, Ізраїль досяг певних успіхів у BJJ, отримавши там фіолетовий пояс.

Виступаючи в Австралії, Адесанья стала чемпіоном Hex Fighting Series та регіональних акцій AFC. По дорозі нігерієць пройшов через таких гучних суперників, як Мелвін Гіллард, Бред Таварес, Марвін Ветторі, Кельвін Гастелум та інші. І все це спортсмен записав у свій актив, практично не використовуючи навички боротьби – чисту ударну техніку, і нічого більше.

Сильні сторони

З огляду на те, що Ізраїль не має жодного нокаутного удару, його стиль можна вважати одним з найбільш універсальних серед тих, які використовують інші. Завдяки довгим кінцівкам він почувається вільним на дальній дистанції, заливаючи лоу-кіками по ногах суперників і зустрічаючи їх пронизливими ударами по тілу. А відмінна реакція і таймінг дають йому можливість кидати комбінації з кількох гачків, перебуваючи прямо перед своїм суперником. І це не враховуючи фінтів, рухів та інших прийомів, які створюють власний стиль.

Адесанья – високий боєць без значної м’язової маси. Це дозволяє йому зберігати ідеальний баланс у керуванні противником на будь-якій відстані та швидкості.

У певних поєдинках чемпіон дозволяв себе вирубати, але в більшості випадків він вибирає стиль бою, який гарантує йому повну безпеку. Так, публіці не подобаються ці бої, але чисте обличчя Ізраїлю після 5 раундів говорить само за себе.

У категорії до 84 кг практично ніхто не міг завдати новозеландцю серйозних проблем у стойлах, а тим більше гідно контролювати його на землі. Якщо ще можна було перевести Адесанью, то він досить швидко піднявся і не дозволив суперникам хоча б якось закріпитися зверху і розвинути атаку.

Слабкі сторони

Переглядаючи старі вистави «Stylebender», можна було побачити, як він горить тим, що робить. Тепер Ізраїль перетворює свої поєдинки на нудну бійку, де стрільба лоу-кіками і рідкісні дві-трійки стають апогеєм того, що відбувається. Та й сам боєць стверджує, що не планує зволікати зі своєю відставкою, а все це разом може зіграти з ним злий жарт, особливо враховуючи рівень опозиції.

Поточна форма і готовність бійця

Адесаньї 32 роки, і його остання перемога над Робертом Віттакером датується лютим 2022 року. До цього він вдруге переміг у Марвіна Ветторі, програв Блаховичу, зробивши титул у гонці до 93 кг, і обійшов Пауло Косту з Йоелем Ромеро. . Чемпіон змагається не менше двох разів на рік, тримає хороший темп і завжди виходить у відмінній формі, якої вистачає навіть для затяжних поєдинків. Однак через відверту «висушку» боїв важко сказати, що він прогресує чи хоча б тримається на тому ж високому рівні. Швидше за все, Іззі не бачить в суперниках те, що може змусити його викласти 100% своїх здібностей.

зраїль Адесанья проти Джареда Канноньє

Джаред Канноньє

Американський спортсмен знаходиться на другому рядку рейтингової таблиці. На даний момент найвидатнішим досягненням у його кар'єрі є здобуття поясу чемпіонату Аляски з бійців, причому у важкій вазі. Правда, свої перші виступи, навіть в UFC, Джаред провів у категорії понад 93 кг, потім перейшов у напівважку, де зіткнувся з екс-чемпіонами Яном Блаховичем і Гловером Тейшейрою, але, враховуючи питання габаритів , він вирішив перейти до середньої ваги.

Вражаюча сила нокауту дозволила йому швидко закріпитися серед вершин, адже Канноніру було все одно, хто стоїть перед ним – борець чи нападник, усі потрапляли в нокаут. Досягнувши вершини дивізіону в досить почесному віці, він не перестав дивувати своїми поєдинками, тому боротьба з Адесаньей може виявитися не такою односторонньою, як її бачать деякі «знавці».

Сильні сторони

Незалежно від того, втомився Джаред чи ні, він завжди знаходить ідеальний момент, щоб завдати «смертельного» удару. Навіть у бою з Віттакером, який був набагато швидшим і точнішим, він зміг доставити йому масу проблем. Природна сила допомагає американцю там, де йому не вистачає технологій.

Цей спортсмен неодноразово демонстрував, що його можна збивати, боротися, зношувати і так далі - все це в кінцевому підсумку не має значення. Він обов’язково піде вперед і спробує зняти голову супернику. Такий у нього стиль – все або нічого, навіть якщо іноді це грає проти нього.

Як тільки Каннонір відчує запах крові, його вже не зупинити. Він з особливою жорстокістю виконує фінішні ходи в стойлах і біля сітки, і в цьому режимі показує весь свій арсенал. Навіть невеликі за амплітудою удари завдають величезної шкоди, і це не рахуючи ліктів і ударів ногами, які боєць використовує із завидною частотою.

Слабкі сторони

Робота ніг, рух рукою суперника, зрізання кутів та інші подібні речі чужі Джареду. Він любить стояти перед своїм побратимом і наносити йому удари, йти вперед, бути в атаці. Це робить його не тільки легкою мішенню для більш досвідчених нападників, але і здобиччю для борців. І все це відбувається за умови, що «The Killa Gorilla» не найкращим чином виставить свою оборону, з’їдаючи багато зайвих ударів.

Поточна форма і готовність бійця

Gunnoneer 38 років, і в лютому він обірвав лідерство Дерека Брансона, що вибило його місце в гонці за титул. Перед цим він додав перемогу над Кельвіном Гастелумом, важку поразку Віттакеру, а також фініш у боях з греплером Джеком Херманссоном і легендою Андерсоном Сільвою. На даний момент американець у відмінній фізичній формі, і, дивлячись на його інтерв'ю, добре видно, що розмова про титул розпалює в ньому вогонь. Тим не менш, не обов’язково свідчити про розвиток навичок, якийсь прогрес у стойлах та інші показники. Джаред так само добре виступав в останні роки, але чи достатньо цього, щоб виграти титул? Не факт.

Порівняльний аналіз

Порівнюючи учасників основного бою UFC 276, легко відрізнити істотну різницю не тільки в їх габаритах, але і в стилі бою. Ізраїль підніметься над суперником на 10 сантиметрів, при цьому наростаючи ще на 6 см в розмаху рук – враховуючи «стиль стовпів» Канноніра, цього розриву буде більш ніж достатньо, щоб повністю контролювати дистанцію. У цій історії немає сенсу говорити про зриви, якщо хтось піде на передачу, то, швидше за все, це закінчиться клінчем або контролем біля сітки, не більше того. Але в стійці може розігратися цікава картинка. У початкових раундах не варто очікувати активних дій від чемпіона, він буде багато рухатися, тримати противника на джебі, висушувати ноги ударами і залишати лінію атаки, при перших же спробах Джареда вибухнути з серія.

При цьому лише різкі атаки дозволять останньому дістатися до голови Адесаньї, інакше він буде страчений у вигляді коронних гаків на схилі, з якого впали Роберт Віттакер і Пауло Коста, лише застоюючи перед новозеландцем. на хвилинку. Хороша школа кікбоксингу, захист від передач, обережність і відмінний таймінг дозволять Легкому ухилитися від рейдів Канноньє і зламати його хлипкий захист з великої відстані. Але, йому обов’язково вдасться отримати чемпіона і поставити його в скрутне становище – він це робить завжди, адже багато залежить від того, наскільки Ізраїль готовий впоратися з його силою.

Прогноз на бій Ізраїль Адесанья проти Джареда Канноньє

Громовий удар і бажання перемогти – це те, з чим Джаред піде в октагон. За винятком того, як Адесанья поводився з цими хлопцями, важко повірити, що цього разу на нього чекає щось особливе. Єдине, за рахунок чого претендент міг опинитися серед переможців, це раптовість. Наприклад, тривала жорстка атака з перших секунд, без розвідки. Однак сподіватися на це було б нерозумно, як і сподіватися на перемогу за очками в 25-хвилинному поєдинку з Останнім Лордом Стайлів. Насправді, Cannonier нічого не може запропонувати з точки зору техніки ударів своєму титулувальному колегі, але останній має здатність вирішити цю проблему різними способами. З цієї причини є два варіанти ставки: бій обов'язково перейде в третій раунд, оскільки Джаред дуже міцний і навряд чи впаде, не втомлюючись до кінця, або ми вибираємо перемогу чинного чемпіона. Встановіть Додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: Переможе Ізраїль Адесанья.

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0