Прогноз на бій Шаміль Абдурахімов проти Сергія Павловича

Протистояння між російськими бійцями на американській землі стало звичним явищем, коли російських спортсменів почали масово підписувати на західні акції. А на UFC Fight Night 204 пара важковаговиків Шаміль Абдурахімов і Сергій Павлович розділять октагон, щоб кинути виклик 10-й позиції в рейтингу, яку, незважаючи на останні промахи, досі утримує вихідець з Дагестану.

Для Павловича це реальна можливість стати топом, обійшовши вікового суперника, але ця боротьба буде для нього нелегкою. Незважаючи на свій вік, у Abrek все ще достатньо пороху, щоб конкурувати на досить високому рівні. Тому ми проведемо детальний аналіз, перш ніж визначати потенційного переможця в цьому поєдинку.

Шаміль Абдурахімов проти Сергія Павловича

Сергій Павлович

Росіянин зіграв лише три виступи під егідою UFC, тому поки його ім'я не значиться в рейтингах. Має багатий досвід у бойових мистецтвах: греко-римській боротьбі, бойовому самбо, армійському рукопашному бою – все це стало єдиною основою Сергія в ММА. Він був чемпіоном Росії з універсального бою, а потім підтвердив свій клас на чемпіонатах Європи та світу, де взяв золоті медалі.

У змішаних єдиноборствах Павлович також не прорахувався, у 2017 році завоював пояс престижної ліги Fight Nights Global, а після вдало провів захист. Перебивши багато російських топів, ростовський спортсмен перейшов в американську опозицію, а зараз впевнено піднімається вгору, здобувши перемоги над Олексієм Кудіним, Михайлом Мохнаткіним, Кирилом Сідельниковим та іншими.

Сильні сторони

Явний козир Сергія – ударна техніка. Він не б'є ногами, використовує чистий бокс, але завдяки минулому в інших єдиноборствах впевнено працює в клинчах і добре опанував техніку грунту та паунду. Крім того, це один з найактивніших важковаговиків, який виконує велику роботу в кожному раунді – комбінації і блискавичні серії в його виконанні не дають супернику ні секунди передихнути.

Слабкі сторони

Партер – слабке місце Павловича, а починається все з захисту, адже його досить легко передати, незважаючи на базу в боротьбі. Поки що нікому не вдалося підкорити ростовця, але хороший борець цілком здатний вивести його в стойлах. І, як виявилося, елітні нападники дивізіону також здатні пробитися через блок Сергія, що нам наочно продемонстрував Алістер Оверім. Простіше кажучи, цей боєць бездоганний в атаці, але у нього ще багато роботи при відступі.

Поточна форма і готовність бійця

Павловичу лише 29 років, а в 15 професійних поєдинках у нього лише одна поразка, від того самого Оверіма, під якого в дебюті під прапором UFC кинули нашого спортсмена. Однак із середняками, такими як Марсело Гольм і Моріс Грін, він розправився легко, а поступове підвищення рівня протистояння дозволить йому плавно увійти в змагальний ритм. Єдина суттєва проблема, яка зараз висить над Сергієм, – це простої з жовтня 2019 року, і хто знає, чи зміг він у такому молодому віці зберегти свій стан у нормі та не іржавіти.

Шаміль Абдурахімов проти Сергія Павловича

Шаміль Абдурахімов

Спортсмен з Махачкали прийшов на змішані єдиноборства з Ушу Санда. У цьому виді єдиноборств він досягав усіляких висот, п'ять разів займаючи перше місце на чемпіонаті Росії. Крім усього іншого, Шаміль відзначився в боротьбі та боксі, що допомогло йому адаптуватися до ММА. Тут йому довелося стати чемпіоном Гран-прі ADFC, досягти статусу одного з найкращих бійців ProFC і потрапити в UFC TOP-10.

За свою довгу кар'єру Абдурахімов пройшов через такі легенди, як Джефф Монсон, Андрій Орловський, Кенні Гарнер та інші. Зараз вікова група намагається триматися на гребені хвилі, але молоде покоління по праву бере своє. До речі, враховуючи ситуацію в кар’єрі Шаміля, після чергової поразки його цілком можуть звільнити з UFC.

Сильні сторони

Абдурахімов – справжній багатоборець. Безсумнівно, він краще розкривається в положенні стоячи, але лавки ветерана заслуговують на повагу, навіть якщо його переклади далекі від ідеалу. «Абрек» добре розряджений ногами, має нокаутирующую силу і взагалі є найнебезпечнішим майстром єдиноборств, якби не одне «але».

Слабкі сторони

Вік і травми – це проблеми, з якими Шаміль бореться протягом останніх кількох років. З кожним боєм він сповільнюється, гірше тримає удар і стає все менш активним. Його влучність почала кульгати, а про оборонні дії взагалі говорити не доводиться — або новачок, або далеко збитий пілот здатний застоюватися або відступати від атак по прямій.

Поточна форма і готовність бійця

Абдурахімову 40 років, і це не той випадок, коли вага розкривається у всій красі до ювілейної дати. З 2017 року наш боєць провів лише 5 боїв, перемігши Чейза Шермана, Марціна Тибуру та Орловського, але в останніх двох боях його нокаутували Кертіс Блейдс та Кріс Докас, і це з урахуванням тривалого простою між кожним виступом. . Простіше кажучи, в майбутньому від Шаміля варто очікувати лише програшів і дострокового завершення кар’єри.

Порівняльний аналіз

Традиційно починаємо з антропометрії: якщо зріст бійців однаковий, то в розмаху рук Павлович виривається до якихось непомірних 20 см, що зіграє монументальну роль під час бою. Не менш гнітючий для Шаміля розрив спостерігається в обсязі виконаної роботи - Сергій вражає ціль до 3 разів частіше, а про невідповідність у віці в 11 років говорити не доводиться. Ростовський спортсмен однозначно буде рухливішим, швидшим, а його ударна сила перевершить те, що може запропонувати Абдурахімов.

Втім, грунт йде на користь ветерана, хоча є такий момент, як його здатність виконувати тейкдауни, навіть у світлі того, що Сергій в більшості випадків дозволяє себе перейти, залишається під сумнівом. Зв'язки «нога-рука» у Абрека вилітають помітно краще, але все це не буде мати такої значної ваги, оскільки Павлович зможе втекти від левової частки атак дагестанця, і, контролюючи дистанцію, зламати його своїми комбінаціями , і не давати йому працювати у відповідь . На кону буде і питання витривалості, адже, дивлячись на результати попередніх виступів Абдурахімова, стає зрозуміло, що він не зможе довго стояти на лінії вогню.

Прогноз на бій Шаміль Абдурахімов – Сергій Павлович

Більшість козирів у цій грі в руках Сергія, і Шамілю доведеться зробити в рази більше, ніж його суперник, щоб перемогти. Якщо він відразу не займе центр октагона, звідки може кидати удари і тримати захист, Павлович швидко перехопить ініціативу і почне працювати, а під його тиском витримати раунд – це вже досягнення. Навіть якщо справа доходить до ларьків, то затримати юну перспективу там дуже важко, тому цю боротьбу варто розглядати як лебедину пісню Абдурахімова. Або він залишиться в клітці, або його звідти виведуть. Ну а для тих, хто ще сумнівається у перемозі Сергія, стане в нагоді ставка на загальну кількість раундів (ТМ 2,5), адже цей бій не закінчиться інакше, як достроковим завершенням. Встановіть додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: Перемога Сергія Павловича

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0