Прогноз на бій Вісенте Луке проти Белала Мухаммеда

У головній події UFC on ESPN 16 квітня вболівальники UFC познайомляться з потенційним суперником Камару Усманом. Вісенте Луке і Белал Мухаммад зустрінуться один з одним, щоб визначити, хто заслуговує на змагання за титул, а кому варто забути про пояс. Белал намагатиметься помститися за давню поразку від бразильця, а для Луке перемога над Мухаммедом наблизить його до бою з Усманом. Ми підготували для вас прогноз і визначили фаворита.

Вісенте Луке проти Белала Мухаммеда

Вісенте Луке

Вісенте Луке - один із напівважких UFC, який претендує на титульний бій проти Камару Усмана, з яким, до речі, Вісенте раніше тренувався в одному таборі. Тепер Люк тренується пліч-о-пліч з Гілбертом Бернсом у таборі ММА в Санфорді. Вісенте має серію з 4 перемог поспіль, але не можна сказати, що ті бійці, яких переміг Вісенте, ведуть до титульного бою. Белал для Люка стане тим бійцем, який дозволить бійцю по-справжньому заявити про себе як претендента на титул.

Сильні сторони

Вісенте почав свою кар'єру бойових мистецтв з тайського боксу та кікбоксингу. Ця база ідеально адаптована до Луки для виступів в UFC. Хороша витривалість, вміння працювати серійно, на відходах - все це доповнює стиль бійця в стійці. Ударний стиль Вісенте не має жодних відмінних рис. Навпаки, Люк працює, маючи на увазі ефективність і одержуючи максимальну віддачу від кожної дії. Дві останні поразки Вісенте були одноголосними рішеннями вправних нападників. Едвардс і Томпсон. Але на тлі переважної більшості бійців у напівсередній вазі Люк володіє хорошою технікою кікбоксингу.

11 нокаутів у кар'єрі бразильця показують, що Вісенте зосереджений на не просто забивати на трибуні. Він завжди шукає фінішну пряму. В UFC у бійця аж 8 фінішів, зі зростанням опозиції Луке не втратив уміння вимикати світло своїм суперникам. До речі, у своєму першому бою з Мухаммедом Вісенте виграв нокаутом. Можливо, Люк спробує повторити свій успіх 7-річної давнини в бою зі старим суперником.

Протягом своєї кар'єри Вісенте намагався розвинути себе як універсальний боєць. Високий рівень майстерності ударних доповнює бразильський чорний пояс з джиу-джитсу. 8 перемог сабмішеном у його професійній кар'єрі говорять про серйозні навички бразильця на землі, які він активно застосовує та практикує. Майкла К’єзу, який сам був непоганим тремтінням, Люк вдарив об землю і задушив. А колишній чемпіон Тайрон Вудлі не зміг протистояти Вісенте на землі і також був задушений.

Слабкі сторони

З плюсів Вісенте виходить його мінус. Як не дивно, але універсальність Вісенте є великим недоліком бразильця в боях з майстрами ударних або джиу-джитсу. Бійці, які значно перевершують Вісенте з точки зору майстерності в якомусь конкретному аспекті бою, просто придушують Вісенте своєю сильною грою. Незалежно від того, чи це бій стоячи або наземний бій. Лука може все, але до певного рівня, тобто. він не може змагатися з кращими в окремих аспектах боротьби.

Поточна форма і готовність бійця

Вісенте Луці 30 років, він має великий досвід UFC, веде хорошу переможну серію і переповнений амбіціями у титуловій гонці. Його партнер по тренуванням Гілберт Бернс вже боровся за титул, але програвши Камару, сам Вісенте, який ніколи не боровся за титул, намагається всіма силами потрапити в бій за пояс. А з огляду на те, наскільки Вісенте молодий щодо чемпіона та всіх топ-претендентів, у нього є шанси потрапити на титул, однак навряд чи бразильцю вдасться його здобути.

Вісенте Луке проти Белала Мухаммеда

Белал Мухаммед

Белал, уродженець Америки, але етнічний палестинець, бореться за UFC близько 7 років і лише нещодавно потрапив у заголовки змішаних єдиноборств. Певне визнання Белал почав набувати після бою з Едвардсом, який, на жаль, був скасований через удар британцями Мухаммеда в око. Після цього бою Мухаммед зумів здобути дві перемоги проти Стівена Томпсона та Деміана Майї. А перед поєдинком з Леоном Белал був на серії з 4 перемог поспіль. Белал – 5-й номер рейтингу, у бою йому протистоятиме 4-й номер Вісенте Лука. Потенційно цей бій розкриє одного з головних претендентів на титул UFC.

Сильні сторони

Белал не має яскраво вираженої основи в змішаних єдиноборствах, однак за стилем і манерою ведення бою стає зрозуміло, що Белал віддає перевагу боротьбі. Але його боротьба спрямована не на фінішну пряму, а на утримання на землі, тейкдауни та контроль. З 20 перемог у своїй кар'єрі Белал має лише 1 фініш субмішеном. На UFC 242 Белал задушив Такаші Сато.

Стиль Мухаммеда — напружена боротьба, контроль над суперником на землі та перемога рішенням. Цей стиль зобов'язує бійця мати хорошу витривалість, якою володіє Мухаммед. 15 перемог з 20 було здобуто рішенням, у більшості цих поєдинків Белал вів активно, що показує його як досить витривалого бійця.

Слабкі сторони

Дивлячись на рекорд Белала, кидається в очі невелика кількість перемог за фінішами. Так, стиль Белала не передбачає обробки, але такий розрив робить стиль Белала вразливим. Палестинцю необхідно контролювати хід бою, щоб не втратити перемогу зі своїх рук, але якщо бій піде не за планом, і тільки фініш може врятувати позиції Мухаммеда, його навички в джиу-джитсу і ударна техніка не дозволяє Белалу швидко і якісно завершити бій достроково.

Поточна форма і готовність бійця

Белал на 3 роки старший за свого суперника Вісенте. Вік палестинця, на жаль, не дозволить йому дістатися до титулу, а тим більше взяти пояс собі. Мухаммед почав виступати в 24 роки, що досить пізно, а Белал потрапив в UFC у 28, не можна сказати, що це критичний вік, але враховуючи навички бійця, його медійну експозицію та просування в рейтингах , кар'єра Белала поволі добігає кінця. Бійцю вже 33, і якщо Мухаммед ще на піку своїх здібностей, то спаду навичок і фізики найближчим часом не уникнути.

Порівняльний аналіз

Здатність Вісенте добивати своїх суперників дає йому величезну перевагу в майбутньому бою. Белал, швидше за все, почне боротьбу зі спроб гріплінгу та тейкдауна, у той час, коли Лука може погрожувати Мухаммеду на стенді, а коли палестинець намагається збити бразильця на землю, для Луки важливо почати погрожувати подачею. Бій стоячи – ідеальний склад для Вісенте. Його потужні удари здатні нейтралізувати Белала. Якщо бій відбувається на полі Вісенте, важливо залишатися активним, змінювати позиції, змушувати Белала рухатися, виснажуючи його витривалість. Востаннє Вісенте програвав сабмішеном аж 9 років тому, з тих пір боєць безперечно покращив свою гру на землі, особливо маючи такого спаринг-партнера, як Гілберт Бернс, який є багаторазовим чемпіоном з джиу-джитсу в різних версіях. Белал, Як і в усіх його боях, Є лише один шанс на перемогу - рішення суддів. У боротьбі проти Вудлі Вісенте показав навички своєї боротьби, які активно розвиває. І якщо Белал матиме невелику перевагу в боротьбі на трибуні, то Вісенте буде для нього вкрай небезпечним на землі.

Прогноз на бій Вісенте Луке проти Белала Мухаммеда

Швидше за все, чекаємо на фінішну пряму від Вісенте. Після 3-го раунду Белал втомиться від боротьби, а Мухаммед навряд чи зможе битися всі 5 раундів. Після екватора поєдинку перевага все більше буде йти в руки Вісенте, який зламає Белала в положенні стоячи, де в підсумку і фінішує, нокаутуючи його. Навички позиції Белала є надзвичайно вразливим аспектом гри палестинця, а його стиль не допускає мінливості. Завантажте 1xbet  на свій телефон і зробіть ставку на фаворита!

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0