Прогноз на бій Холлі Холм проти Кетлін Вієйра

Жінки, які виступають у змішаних єдиноборствах, рідко вписують свої імена в історію цього виду спорту, і тим більше, вони не можуть надовго запам'ятатися шанувальникам. Однак Холлі Холм зуміла не тільки зробити собі чудову кар'єру, а й назавжди залишиться в пам'яті людей як перша дівчина, якій вдалося знести з трону саму Ронду Раузі.

З тих пір минуло багато років, але «Дочка проповідника» продовжує утримувати високі позиції в рейтингах, і 22 травня вона разом з Кетлін Вієра очолить турнір UFC Fight Night 206. Дами будуть представляти різні стилі у восьмикутнику, що подвоює інтерес до цього протистояння. І що ще важливіше, переможець цілком може розраховувати на шанс титулу в майбутньому.

Холлі Холм проти Кетлін Вієйра

Холлі Холм

Для Холлі бойові мистецтва у грандіозних масштабах починалися з боксу. Вона була чемпіоном світу в 3 різних вагових категоріях, захищала всі ці титули 16 разів поспіль, володіла поясами WBF, WBAN, WBC, NABF, а також WIBA і IFBA. Крім того, вона провела кілька боїв з кікбоксингу. Вона має численні нагороди та звання «Боєць року», але головну славу Холм здобула, перейшовши до змішаних єдиноборств.

Тут їй вдалося взяти титул Legacy FC, а потім, приголомшливим нокаутом, найкращу лігу світу - UFC. Пізніше, втративши пояс, Холлі пройшла через поєдинки з усією елітою і вершинами найлегшого і напівлегкого дивізіонів, де намагалася перемогти чемпіонів ще двічі, але їй це не вдалося.

Сильні сторони

Відмінною рисою Холм від її колег є розстановка акцентів на переважних зонах атаки. Більше половини всього, що вона викидає, спрямована на те, щоб висушити її ноги і тіло, а потім, заманивши суперницю, екс-чемпіонка починає переходити на її голову, відкриваючи таким чином шлях до незахищених цілей.

Рух — ще одна відмінна риса Холлі. Вона не тільки уникає ударної руки своїх опонентів, але і чітко зрізає кути, використовує пірнання і чудово відчуває дистанцію, за рахунок чого не тільки зменшує отриману шкоду, але і змушує опонентів промахуватися.

Протягом останніх 5 років The Proacher's Daughter зводила до мінімуму бійки, які закінчувалися достроково. Вона легко відпрацьовує три раунди на хороших швидкостях, і робить велику ставку на технічний аналіз свого колеги, від якого зустрічі затягуються. І навіть якщо все це призведе до поразки, Холм дуже важко фінішувати, за всю її кар'єру це вдалося зробити лише двом спортсменам.

Слабкі сторони

Холлі – одна з найстаріших спортсменок UFC, і не тільки в жіночому дивізіоні. І це, як не крути, впливає на якість її виступів. Спортивна агресія, загальний ударний тоннаж, працездатність – кожне очко просідає від бою до бою.

Невдалі спроби знову завоювати пояс, статус вічного претендента та явне згасання колишньої чемпіонки як топа (вона тримається на плаву лише через низький рівень конкуренції) свідчить про те, що Холм більше не може виступати на рівень, на якому вона була раніше. – Нове покоління бійців виглядає набагато краще.

Поточна форма і готовність бійця

Сорокарічна спортсменка не виступала в октагоні з жовтня 2020 року. Її останні два поєдинки завершилися перемогами над Ракель Пеннінгтон та Ірен Алданою, перед тим як Холлі поступилася Аманді Нуньес і перемогла Меган Андерсон. У цьому випадку говорити про якісь високі очікування від виступу немає сенсу. Добре, якщо Холм збереже колишній стан, але такий тривалий простої, і навіть дистанція бою в 5 раундів, можуть негативно вплинути на майбутній бій.

Холлі Холм проти Кетлін Вієйра

Кетлін Віейра

Основу бразильця складають дзюдо, BJJ і боротьба. У перших двох видах єдиноборств Кетлін зуміла досягти рівня чорного поясу, а що стосується боротьби, то спортсменка має відразу кілька титулів з національних чемпіонатів. Крім того, вона отримала пояси організацій ММА, таких як Mr. Cage і Big Way у своїй рідній країні.

Після переходу в UFC у кар’єрі Вієр було чимало моментів, але здебільшого вона змогла впоратися з опозицією середнього рівня та процвітати в боях проти колишніх лідерів. Більшою мірою це залежало від вміння суперників працювати на партері.

Сильні сторони

Те, у чому Кетлін справді хороша, — це ближній бій. Вона чудово підбирає момент для зближення, звідки, чіпляючись за суперника, виконує свою фірмову техніку - хук, після чого легко займає вигідні позиції для атак.

Як і будь-який гравець партера, Вієра не дуже продумує план дій в положенні стоячи - вона просто йде вперед і б'є. Удари кулаками в тіло і будь-які удари ногою в її виконанні трапляються дуже рідко. Йдеться про бажання завдати більше ударів по голові, щоб підійти ближче, і це дійсно працює.

Не можна сказати, що бразилець ставить все на виграшні трюки, зовсім ні. Вона вважає за краще вигравати бої за очками, але той факт, що Феномен має в своєму арсеналі масу смертоносних ходів, які вона виконує з різних позицій, лише додає їй впевненості в горизонтальній позиції.

Слабкі сторони

Затримавшись на ногах, коли суперниця віддаляється від тейкдаунів і не робить клінч, Кетлін починає пропускати багато ударів. За три викинуті вона може отримати 4 у відповідь, але все одно продовжує просуватися вперед. Така необдумана поведінка однозначно приведе її до краху в сутичці з висококласним нападником.

Поточна форма і готовність бійця

Кетлін 30 років, вона має 3 перемоги та 2 поразки в останніх 5 боях. Ірен Алдана та Яна Куницька знайшли ключі до перемоги над цією спортсменкою, а ось екс-чемпіон Міша Тейт, Сіджара Юбенкс і Кет Зінгано виглядали більш бляклими. Шість місяців відпочинку, повноцінні збори та розквіт сил - Війєра покаже в цій боротьбі максимум.

Порівняльний аналіз

Починаючи порівняння з антропометрією, зазначимо, що жоден з учасників не зможе нав’язати свою гру лише через свій розмір. Насправді, при однаковому зрості Холлі займає приблизно 2,5 см в розмаху рук, тож, судячи з цієї площини, то за м’язовою масою та іншими пунктами, дами рівні. Однак, коли ми торкнемося стилів, все виглядає зовсім інакше. Хіл, безумовно, буде виглядати вигідніше в позиції, як завдяки роботі ніг, так і досвіду. Як і раніше, вона почне працювати як другий номер, виводячи Вієру на контратаки. Враховуючи, що вона охоче йде вперед, бажаючи підійти ближче, з цього можна розіграти цілий план бою, поступово розбиваючи обличчя супротивника і залишаючи лінію її руху.

Але ми говоримо про 25-хвилинну боротьбу, і Холлі точно не зможе відбігти весь цей час, не опинившись у руках бразильця. Вона обов’язково підштовхне її до клітки і потягне на землю. Захист від тейкдауна Холм хороший, але тільки в центрі октагона, тому найімовірніше, що вона все ще буде під ярмом Кетлін. Чи вдасться подати екс-чемпіона? Це малоймовірно, але контролювати це на землі і забирати очки в суддівські картки цілком так. Початок бою однозначно дістанеться дочці проповідника, але далі її успіх буде залежати лише від того, чи зможе вона після такого простою і перебуваючи у своєму «віку» зберігати концентрацію весь відведений час.

Прогноз на бій Холлі Холм проти Кетлін Вієйра

Незалежно від шансів і впевненості шанувальників у майстерності Холлі, було б нерозумно бути на 100% впевненим у її перемозі. Півтора року вона не боролася, її суперниця молодша на 10 років, а різниця в післябійкових і партерних навичках обох не дозволяє виділити однозначного фаворита. Насправді, це буде повністю залежати від того, чи зможе Вієра перемістити Холм, і вона має дуже хороший набір навичок. Якщо ні, вона буде розчавлена в стійці, а якщо так, то все може зводитися до рішення арбітра на користь бразильської спортсменки. Тому найбільш адекватним рішенням у даному випадку буде ставка на тривалість зустрічі, адже вона точно піде далі екватора. І якщо ви хочете назвати переможця, виграє Холлі Холм, але це буде 55:45, і чим далі, тим гірше для екс-чемпіона. Встановіть Додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: перемога Холлі Холм/тотал більше 2,5

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0