Прогноз на матч Келвіна Каттара проти Джоша Еммета

Протягом багатьох років Джош Еметт перебував у тіні UFC у напівлегкій вазі, змагаючись з маловідомим суперником і виграючи бої за рішенням суду. Однак після нищівного нокауту в поєдинку з Рікардо Ламасом він почав стрімке сходження в ТОП, де показав публіці весь свій потенціал. У нього буде можливість зробити це знову на UFC on ESPN 37, де не менш чудовий боєць Келвін Каттар буде стояти навпроти.

На рахунку американця добрий десяток протистоянь з іменитими суперниками, а його безкомпромісний стиль не залишає шансів на легку прогулянку в клітці. Тому зіткнення двох титанів такого рівня стане справжньою окрасою майбутнього заходу. А що буде ефективніше: техніка і сила, чи нелюдська витривалість з шаленим бажанням влаштувати зруб? Настав час знайти правильну відповідь.

Келвін Каттар проти Джоша Еммета

Кельвін Каттар

Боєць займає 4-й рядок рейтингу в дивізіоні до 66 кг. Почавши з боротьби, в студентські роки Кальвін добре показав себе на килимі, але зупинятися на досягнутому не планував. Пізніше до цього додали бокс і BJJ, де американець досяг рівня синього пояса. Але незважаючи на це, Каттар більшу частину часу воліє обмінюватися ударами, а не битися.

На його рахунку немає чемпіонських поясів, але є кілька нагород за найкращі бої вечора та незабутні поєдинки з такими колегами, як Рікардо Ламас, Шейн Бургос, Джеремі Стівенс та іншими. На даному етапі його кар'єри немає сенсу розглядати Кельвіна як суперника, він уже використав свій шанс, але як воротар, фільтруючи бійців на вході в п'ятірку, це цілком.

Сильні сторони

Однією з особливостей, яка неодноразово дозволяла Каттару перемагати навіть у найскладніших протистояннях, є його сильна щелепа і голова. За офіційною статистикою, він пропускає більше ударів, ніж сам кидає (7 проти 5), але ні зламаний ніс, ні закривавлене обличчя ніколи не зупиняли його на шляху до тріумфу.

Пересування на суперника, через удари, загальний тиск протягом 15 хвилин - так цей хлопець виграє бої. Затяжні комбінації, невловимі лікті та фінти буквально змушують опозицію рухатися назад, намагаючись втекти.

Рідко можна побачити Каттара втомленим, адже ця людина здатна пропрацювати будь-яку дистанцію, задаючи шалений темп вже в перші секунди. Про якість тут говорити не доводиться, але загальний тоннаж ударів і агресія роблять свою справу.

Слабкі сторони

Небажання дотримуватися плану бою, аналізувати те, що відбувається, змінювати стратегію під час зустрічі та банальне бажання побачити кров суперника, закривають Кельвіну шлях до перших рядків рейтингу. Він завжди дотримується одного плану - вперед і вдаряйте, але це виходить не з усіма, тому що хлопці чемпіонського калібру розсекретили американця, просто перервавши його на відстані.

Поточна форма і готовність бійця

Каттару 34 роки, і його останній виступ датується січнем 2022 року. У останніх 5 поєдинках він програв двічі, програвши Забіту Магомедшаріпову та Максу Холловею, але перемоги над Джеремі Стівенсом, Деном Іге та Гігою Чикадзе підтверджують високий статус Келвіна в підрозділ. За останні кілька років він показав чудовий рівень підготовки, і на даний момент немає жодних сумнівів, що цей спортсмен знаходиться на піку своєї форми. Як і раніше, ми очікуємо, що він буде в хорошому стані та має правильний психологічний настрій.

Келвіна Каттара проти Джоша Еммета

Джош Еметт

Каліфорнійка по праву займає 7 рядок рейтингу. Джош має успішну аматорську кар'єру боротьби в NAIA, а також бразильське джиу-джитсу, де боєць виграв чемпіонат світу серед синіх поясів (зараз носить фіолетовий). У змішаних єдиноборствах відзначився, завоювавши пояс організації WCFC у категорії до 70 кг.

Незважаючи на таке минуле, Еммет став одним із тих борців, які добре звикли до ударної техніки, і тепер опозиція вважає цього спортсмена панчером, а не гравцем. І, що тут приховувати, ті ж Лами і Майкл Джонсон не дадуть вам збрехати – кожен удар Джоша несе нищівну силу.

Сильні сторони

Еммет цікавий тим, що з «дотиком смерті» він завжди вмів чекати ідеального моменту для нападу. Точні рухи, ідеальні кути удару та вибухові комбінації досягають цілі в найсприятливіший момент. При цьому він поєднує роботу на паркетах, грамотно опускаючи руки суперника ударами по тілу, а потім розряджаючи по голові.

Минуле борця дає Джошу оперативний простір для дій на землі. Переклади в його виконанні зустрічаються рідко, але саме як нападник він чудово справляється зі своїм завданням. Утримувати ворога, а також облягати його землею і штурмом Еммет може легко.

Цього бійця не можна назвати кардіотренажером, і він це чудово розуміє. Тому Джош завжди розумно підходить до питання споживання енергії раундами. Він добре рухається, не кидається в «атаку заради атаки», вміючи грати роль не тільки першого номера, а й контрпанчера.

Слабкі сторони

Незважаючи на всю технічність і високий клас підготовки, у Еммета простежується та ж помилка – він розкривається в атаці, що вміло використовують бійці, які перевершують його в швидкості. Той же Стівенс знайшов ідеальний момент для вирішального удару, а Джонсон, хоча і програв, перебив Джоша, створивши йому масу проблем. А в майбутньому бою ключову роль відіграють оборонні дії.

Поточна форма і готовність бійця

Американському спортсмену 37 років, але, незважаючи на це, він виграв 4 з останніх поєдинків. Згаданих раніше Майкла Джонсона, Мірсада Бектича, Шейна Бургоса та Дена Іге Еммет збив або нокаутував. Перерва з грудня 2021 року тільки піде на користь такому віковому бійцю, але факт залишається фактом: при загальній фізичній свіжості та наявності важких ударів він все одно буде невтомно деградувати від бою до бою, адже для 66 кг цей вік говорить багато про що .

Порівняльний аналіз

Традиційно почнемо з антропометричних фігур, тим більше що тут надзвичайно цікава ситуація. Кальвін є абсолютним фаворитом за розміром, оскільки він випереджає 13 см у висоті та на 5 см попереду за розмахом рук. Це безумовно дасть Каттару бонуси в обмінах, які він так любить. Очевидно, що ми розглядаємо дві різні школи ударних прийомів, стиль Келвіна полягає в тиску та ударах по супернику, а Джош – снайпер, який постійно готує свого суперника до блискавичної та точної атаки. Він єдиний, хто не може збити фаворита пристойним ударом, тому Емметові доведеться використати свій арсенал, щоб знищити свого суперника, а сам залишитися цілісним.

Ми не можемо очікувати жодних дій у цьому матчі, і ми не можемо вибрати фаворита тут, тому що один з них кращий джебер, а інший хороший керуючий, але він може фінішувати на першому поверсі, лише якщо він потрапити в клінч. Набагато більше значення тут матиме кардіонагрузка Кельвіна, а також його непроникність. Він неодмінно піде на Джоша, намагаючись знести йому голову, і цей пресинг не припиниться ні за яких обставин. Еммет, з іншого боку, не може похвалитися ні тим, ні іншим. Він уже нокаутований, і навряд чи вийде з таким суперником. Стратегія Макса Холловея, який багато рухався і перехитрив Каттара за часом, тут ідеальна, але Джош не Макс, і цим все сказано. З цієї причини у Келвіна є можливість не тільки перевершити,

Прогноз на бій Келвіна Каттара проти Джоша Еммета

З усього вищесказаного випливає лише один висновок: в рукаві Каттара набагато більше козирів, ніж у Еммета. Сьоме рейтингове число дуже небезпечне, і хто знає, можливо, його сили вистачить, щоб вперше нокаутувати Кельвіна. Однак, відкидаючи всі припущення, стає очевидним, що завдяки сталевій щелепі та стилю дикуна саме Каттар буде переможцем у цій сутичці. Якщо команда Джоша не придумає, як уникнути рубання, стріляючи у ворога здалеку, то він не побачить перемоги ні за яких обставин. Встановіть додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: переможе Келвін Каттар

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0