Прогноз на бій Муслім Саліхов – Лі Цзіньлян

На момент відбору бійців, які підпишуть контракти з UFC, керівництво ліги дуже критично ставиться до віку спортсменів. Однак Муслім Саліхов був винятком і, судячи з його успіху, Дана Уайт не сумнівався в правильності свого вибору. Переконлива серія перемог дозволила «королю кунг-фу» наблизитися до ТОП-15 напівсередньої ваги, але спочатку йому потрібно буде здолати грізного суперника в особі Цзіньляна Лі.

Цей китайський проспект вже восьмий рік працює на підвищенні, і йому доведеться захищати своє право на 14 місце на UFC on ACB 3 16 липня. Двоє найнебезпечніших форвардів вийдуть в октагон найкращої організації ММА світу в третьому за значимістю поєдинку вечора. Хто виявиться сильнішим і чия ударна техніка буде ефективнішою? На це питання ми відповімо в нашому детальному прогнозі.

Муслім Саліхов проти Лі Цзіньляна

Муслім Саліхов

Росіянин є титулованим представником ушу саньда та кікбоксингу. Його виступи з ушу включають три золоті медалі з чемпіонатів Росії, дві золоті медалі з Європи, п'ять золотих медалей зі світових турнірів, а також одну срібну медаль. У професійному ударі він провів 199 боїв, програвши лише 13 з них. Додамо сюди синій пояс з BJJ, а також титул МСМК з ушу саньда.

У змішаних єдиноборствах Муслім провів два десятки виступів, бився в М-1, а також зробив собі непогану кар'єру на батьківщині майбутнього суперника - в Китаї. Поки що в статистиці бійця не фігурують імена топових опонентів, однак Саліхов у кожному поєдинку демонструє найвищий клас і сумніватися в його дієздатності не доводиться.

Сильні сторони

Те, як Муслім працює на трибуні, це мистецтво. Він один із небагатьох бійців, кому вдається знайти золоту середину між ефектністю та ефективністю. Повороти, лоукіки, удари ногами в голову та комбінації рук відкривають йому двері у світ нокаутів.

Ще один серйозний козир Саліхова - ноги. Минуле кікбоксингу та ушу яскраво виражено в його манері пересування. Треба визнати, що маневреність росіянина, без урахування активного захисту, дозволяє йому серйозно знизити одержуваний у бою втрат.

Слабкі сторони

В атаці наш спортсмен бездоганний, навіть якщо йдеться про повороти та передачі в партер. Однак зі спини його роботу не можна назвати впевненою, і ті самі 2 поразки в кар'єрі він отримав саме подачами. Враховуючи вікове питання, навряд чи йому вдасться подолати цей відрив від ідеалу.

Поточна форма і готовність бійця

Мусліму 38 років, але, незважаючи на це, він йде в UFC за серією з 5 перемог. В екстремальних зустрічах йому вдавалося перемагати лише суддівськими рішеннями, на що одночасно впливав вік спортсмена, частота виступів (1 раз на рік), а також рівень суперників. Лауреано Старополі, Елісеу дос Сантос і Франсіско Трінальдо - серйозні хлопці, але далі буде тільки складніше. Саліхов знову був поза решіткою більше року, і в такому темпі було б наївно очікувати від нього навіть мінімального прогресу, важливіше, щоб він не почав різко втрачати позиції.

Муслім Саліхов – Лі Цзіньлян

Лі Цзіньлян

Також китайський боєць неодноразово виступав на турнірах з ушу саньда, тому сватовство в цьому поєдинку цілком виправдане. Однак, крім цього, Лі має чорний пояс з BJJ, серйозний досвід у боротьбі, а також статус чемпіона ММА в організації Legend FC. Цей хлопець - справжня машина для видачі яскравих протистоянь, і не дарма його вже 6 разів нагороджували бонусами в UFC.

Примітно, що Jinliang встиг спробувати себе в поєдинках з молодими проспектами і досвідченими ветеранами, тому за рівнем досвіду він ні в чому не поступається своїм більш іменитим колегам. Незалежно від того, перемагає Ліч чи програє, його виступи часто на межі, але завдяки своїй ударній силі йому вдається вийти з найскладніших ситуацій.

Сильні сторони

Лі - природжений удар, і коли його удари досягають воріт, суперники завжди падають. Примітно, що це трапляється навіть після неамплітудних ударів, включаючи граунд і паунд, не кажучи вже про хороші різкі бризки та комбінації.

Цзіньлян також вміє поводитися з суперником ногами, і часто він робить це, «ліквідуючи» нижні кінцівки суперника. Приблизно третина всіх ударів, які він завдає, - це удари ногами.

Китайська спортсменка хороша не тільки в фінішуванні на партері, а й у контролі позиції та подачах. Він впевнено працює в партері, у багатьох поєдинках використовує боротьбу, змішуючи її зі стійкою, що стає справжньою проблемою для тих, хто не готовий боротися у всіх площинах.

Слабкі сторони

Головне упущення Лі - це його захист і бажання завершити бій достроково. Ні в положенні стоячи, ні в партері він не може похвалитися хорошим рівнем захисту, тому пропущені удари і поразки через ігнорування контратак стають для нього нормою.

Поточна форма і готовність бійця

Цзіньляну 34 роки, він зазнав 2 поразок і 3 перемог в останніх 5 боях. Ніл Маньї та Хамзат Чимаєв змогли знайти ключ до перемоги над китайцями, але сам він пройшов через надзвичайно серйозних супротивників: Сантьяго Понзініббіо, Давида Заваду та Елісеу дос Сантоса – усі достроково. Його останній бій був наприкінці жовтня минулого року, і це теж неабиякий простой, але Лі ще досить молодий, щоб показувати яскраві поєдинки, де він може справді дивувати.

Порівняльний аналіз

У цій парі трохи крупніше буде Цзіньлян, який на пару сантиметрів вище, а по розмаху рук випереджає супротивника на 4 см. За загальною активністю та роботою в клітці Лі також трохи випереджає, однак Муслім нівелює це показниками влучності та захисних дій – промахи він справді рідше, а технічно (щодо стійки) це стягується серйозніше. У той час як китаєць бив довгі і розмашисті комбінації, виставляючи голову на контратаки, Саліхов перемикається, зрізає кути і б'є одиночними ударами на відході. Саме ця різниця в стилі хлопців зіграє велику роль, оскільки підхопити в атаку Цзіньляна, який завжди йде вперед, буде набагато простіше, ніж мобільного і рухливого мусульманина.

На майданчику ситуація не така райдужна, оскільки Лі набагато грамотніше діє як атакуюча ланка. Як згадувалося вище, він добре володіє технікою партер-енд-паунд, і його BJJ становить серйозну загрозу, хоча він не міг буквально протистояти Чімаєву. Тим не менш, Саліхов - не Хамзат, і він не зможе так легко впоратися з Лічем на землі. Хоча захист від тейкдаунів у росіянина відмінний, і взагалі, якщо запропонувати Лі бій стоячи, він завжди приймає виклик і летить в амбразуру. У ударній силі він буде володіти першістю, як і у віковому питанні, проте бійцівський IQ «Короля кунг-фу» повинен допомогти йому переграти сили прямолінійного і запеклого суперника.

Прогноз бою Муслім Саліхов – Лі Цзіньлян

У цьому поєдинку двоє досвідчених напівсередньоваговиків з’ясують одну істину: що ефективніше вуличний стиль бурчання чи метод тактика, який ретельно прораховує кожен свій крок? Цзіньлян молодший, візуально сильніший і надзвичайно небезпечний у роботі першого номера. Але чи все це матиме значення, коли Муслім увімкне рух ніг, почне робити фінти та тримати свого візаві на безпечній для себе відстані, запускаючи вертушки по його тілу та голові йому назустріч? У цьому поєдинку я роблю ставку на більш висококласного, винахідливого і здатного підлаштовуватися під ситуацію спортсмена, яким є Саліхов. Лі може піти в партер, якщо не вдасться в положенні стоячи, але часто китайський спортсмен врізається до кінця, не звертаючи уваги на власні помилки. І ці ж помилки наш боєць вміє використовувати як ніхто інший. Встановіть Додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: перемога Мусліма Саліхова

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0