Прогноз на бій Пол Крейг проти Волкана Оездеміра

На європейському турнірі UFC Fight Night 208 просто не обійшлося без поєдинку між представниками двох країн цієї частини світу. Шотландець - Пол Крейг кине виклик швейцарцю Волкану Оездеміру в октагоні найкращого промоушену ММА у світі. Обидва спортсмени знаходяться на крайніх позиціях ТОП-10 дивізіону, однак у них зовсім різні погляди.

Нас чекає класичне протистояння з людьми з кікбоксингу та БЖЖ, але найголовніше, що ці хлопці рідко доводять свої виступи до суддівського рішення. А тому 23 липня ми станемо свідками видовищної битви двох єдиноборців. Хто з них буде кращим? Аналітика і тільки сухі факти про бійців допоможуть нам відповісти на це питання.

Пол Крейг проти Волкана Оездеміра

Пол Крейг

Восьмий номер рейтингу виділяється на тлі своїх колег цікавою статистикою - з 21 поєдинку за його участю лише один завершився внічию, а решту Пол завершив достроково. Власне, він програв так само. Це коричневий пояс BJJ, чемпіон Fight Star і BAMMA, а також володар 7 бонусів UFC, які він отримує буквально через бій.

Високий рівень підготовки в стійлах і справжній шотландський характер дозволяють йому продемонструвати справжнє шоу в клітці, здолавши при цьому дуже гідну опозицію. Швидкі старти Крейга, темп, який він задає в клітці, іноді не витримували навіть таких монстрів, як Магомед Анкалаєв, не кажучи вже про інших.

Сильні сторони

Головна особливість Пола — режим постійної атаки. Він не з тих бійців, які проводять цілий раунд, вивчаючи суперника, підбираючи ключі до його техніки та шукаючи прогалини в захисті. Павло одразу йде вперед і бореться там, де йому добре – на партері. Велика кількість спроб піднятися на ноги, підтягування противника і пресинг дозволяють йому підійти ближче і зайняти домінуючі позиції.

Ну а на землі він підключає всі свої ресурси, незалежно від кількості витраченої енергії. Під таким тиском мало кому вдавалося уникнути його трюків, а Крейгу вдається неймовірно добре їх виконувати. База в BJJ дозволяє йому реалізувати перевагу в утримуванні позицій, і маневрувати в горизонтальному положенні, одночасно використовуючи партер і паунд.

Слабкі сторони

Шотландець зовсім не технар в стійці, але це навіть не головний його недолік. Поспішність і непідкріплені прямолінійні атаки з його боку відкривають суперникам можливості для контратак. І в такі моменти досвідчені контрагенти вміло використовують бездарний захист Павла на свою користь. Велика кількість експресії і мінімум часу на оцінку ситуації, а також підготовка ударів і тейкдаунів - ось що неодноразово приводило його до поразки.

Поточна форма і готовність бійця

Крейгу 34 роки, і його переконливу серію з 5 тріумфів затьмарює лише нічия з Маурісіо Руа, якого він знищив за пару раундів у реванші. У березні цього року Павло побив Гаджимурада Антігулова, Джамала Хілла і Микиту Крилова. Довгий час Bearjew використовує однотипний стиль бою, але це анітрохи не заважає йому здобувати перемоги. Стабільно хороша форма, високий рівень спортивної агресії та відмінні навички на партері не дають нам можливості сумніватися в його готовності до майбутнього бою.

Пол Крейг проти Волкана Оездеміра

Волкан Оездемір

Швейцарець посідає 9 рядок рейтингової таблиці, а в минулому є професійним кікбоксером. Волкан має багатий досвід суперважкої ваги, він володів титулом WKN Valhalla, бився за пояс UFC у бою з Даніелем Корм'є, а також провів 5 професійних кік-матчів, у всіх виграв і не менш успішно виявився на аматорській арені.

Провівши кілька років у нижчих лігах Європи, Оздемір спробував свої сили в Bellator, а потім відправився підкорювати 93-кілограмовий дивізіон UFC. Тут на нього чекали перемоги над Аліханом Вахаєвим, Джимі Манува та іншими спортсменами, але «Не час» з тріском програв таким топам, як Ентоні Сміт і Домінік Рейес.

Сильні сторони

Найкраще Волкан розкривається саме в стійці. У нього потужний удар, просто відмінна підготовка до серійних атак і чітке розуміння того, як поєднувати комбінаційну роботу на поверхах із нейтралізацією противника на далеких і середніх дистанціях. Сюди ми також включаємо гідний захист від тейкдаунів, оскільки лише кращим бійцям UFC вдалося перевести Оздеміра.

Слабкі сторони

Болюча точка цього спортсмена – боротьба та ближній бій. На землі він не тільки не в змозі вибратися з-під ворога, але і активно захищатися, блокувати подачі, а також в'язати кінцівки, припиняючи спроби розвинути успіх в партері. Крім того, саме такі в'язкі поєдинки дуже швидко виснажують його, і до 3-го раунду Волкан серйозно гальмує, з хвилини на хвилину програючи в якості захисту.

Поточна форма і готовність бійця

Оездеміру лише 32 роки, але своїми невдалими виступами він дає зрозуміти, що вже досяг своєї стелі. У 7 екстремальних боях він переміг лише двічі, затримавши млявого Іліра Латіфі та з великими труднощами пройшовши Олександра Ракіча. Іржі Прохазка і Магомед Анкалаєв поставили крапку в питанні про претензії Волкана на місце в першій п'ятірці, і тепер йому важливо зберегти поточні позиції, оскільки ще 1-2 поразки можуть коштувати швейцарцю місця в організації. . У його руках, безсумнівно, сила, але вузький арсенал навичок однозначно заважає цьому спортсмену рухатися далі, навіть незважаючи на вік.

Порівняльний аналіз

Що стосується питання антропометрії та габаритів, то впадає в око незначна різниця між учасниками цього бою: Павло вище на 4 см і має перевагу в розмаху рук на 3 см. Однак ці показники точно не відобразяться на ході зустрічі на трибуні, оскільки Оздемір явно вищий клас як нападник, і Крейг не зможе вбити його з дистанції, хоча він ніколи цього не намагався зробити з іншими опонентами.

Очевидно, що шотландець відразу піде вперед, буде тиснути і шукати можливості оформити трансфер. На старті йому це навряд чи вдасться – занадто гарний Волкан в захисті, але все вирішить обсяг виконаної роботи, тому останнього ми точно побачимо на канвасі. У такі моменти (під тиском) Оздемір не в найкращому стані, тому що йому завжди потрібен був простір для навантаження на удари. Тож, швидше за все, всю свою енергію він вкладе в відвертий захист і, цілком можливо, спочатку не знайде моменту для атаки.

Єдиний спосіб перемогти для нього – це нокаут, тому що Пол завжди тримає руки низько і отримує занадто багато шкоди. Але, навіть у шоковому стані, він буде висікатися до кінця і намагатися перевести атаки з голови на ноги суперника, тому Волкану доведеться дуже важко, враховуючи те, як розмірено він починає свої виступи. Ні в витривалості, ні в якості захисту хлопці не матимуть переваги один перед одним. Крейг є вразливою мішенню в стенді, а Оздеміру важко працювати зі спини, так що можна встановити паритет між бійцями.

Прогноз бою Кертіса Блейдеса проти Тома Аспіналла

Якщо взяти 10 останніх поєдинків кожного з учасників цього змагання, то лише чверть з них дійшли до суддівського рішення. У Павла один бій, у Волкана чотири. Це дає підстави думати, що майбутнє зіткнення теж точно не дійде до фіналу. Питання лише в тому, хто краще реалізує свою стратегію. Беручи до уваги переможну серію Крейга, його шотландський дикий стиль, щільні, хиткі удари в контратаках і дуже хороший рівень боротьби в клінчі та партері, стає зрозуміло, що в Оздеміра занадто мало ключів, щоб перемогти такого суперника. Він є фаворитом на перемогу в бою, але для нього немає іншого способу перемогти, окрім як нокаутувати його. В іншому випадку Пол опустить його на партер і завершить там ще одним прийомом, який він використовує, щоб виграти понад 80% своїх боїв. Тому, ми маємо дивитися не лише на те, як Крейг виграє, але й робити ставки на тотал (тотал менше 1,5) через ймовірність нокауту Волкана, який, швидше за все, відбудеться в першій половині зустрічі. Встановіть Додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: переможе Пол Крейг

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0