Прогноз на бій Деррік Льюїс проти Сергія Павловича

Техас вже давно став другим домом для UFC - місцеві вболівальники створюють особливу атмосферу на кожному промоушен-турнірі. Саме тому номерний захід UFC 277 було вирішено провести тут, у стінах American Airlines Center у Далласі. Головну картку заходу, окрім титульних поєдинків, прикрасить бій топ-важковаговиків: Дерріка Льюїса, який родом звідти, та Сергія Павловича.

Для останнього цей поєдинок може стати путівкою до п'ятірки, але спочатку йому доведеться зіткнутися з Чорним Звіром. А 31 липня ми отримаємо відповідь, чи буде росіянин включений у боротьбу за титул суперважкої ваги. Льюїс точно не подарунок, але в цій категорії завжди було місце засмученням і несподіваним фіналам, тому не будемо поспішати з висновками.

Деррік Льюїс проти Сергія Павловича

Деррік Льюїс

Цей великий хлопець займає 5 рядок рейтингу суперважкої ваги. За його плечима багато років боксу, хоча в деякому роді Деррік перевершив BJJ, досягши там рівня синього поясу. Саме завдяки ударній техніці йому вдалося завоювати не тільки чемпіонський титул Legacy FC, а й двічі досягти статусу головного претендента на золото UFC, хоча обидві спроби виявилися невдалими.

Також в колекції Льюїса є 7 бонусів за шалені нокаути, і він, правда, вирубав багатьох нинішніх топів організації. У цей список увійшли Олександр Волков, Марчін Тибура, Кертіс Блейдс і багато інших, чия бойова техніка була більш універсальною і ефективною, як може здатися на перший погляд.

Сильні сторони

Деррік не технар, часто його рухи виглядають навіть смішно, але ніхто не може зняти його нокаутуючий удар. Короткі хуки, аперкоти і навіть джеби йому вдається наносити настільки сильні удари, що суперники падають від них, як збиті.

Незважаючи на огрядність і загальну повільність, Льюїс із завидною частотою наносить зустрічні удари, знаходить момент, щоб вибухнути і скоротити дистанцію, а також роздає якісь фінти, у вигляді ударів з розтяжки та інше. Разом це робить його непередбачуваним, що навряд чи сподобається потенційним супротивникам цього хлопця.

«Чорний звір» рідко опускається на землю, і не шукає перемоги в цій позиції. Однак коли він шокував суперника, а той не повністю вимкнувся, настав час граунд-енд-паунду. Крім того, Деррік неймовірний, і його сила тут розкривається в особливому світлі.

Слабкі сторони

Кардіо - це та проблема, яку американець не може вирішити протягом усієї кар'єри. Навіть у не найдинамічніших боях він починає дихати вже у 2 раунді. А якщо ми говоримо про метушню на місцях, то все відбувається в рази швидше. Тому Льюїс відмовився брати участь у боях протягом 5 раундів.

У деяких поєдинках суперники техасця продемонстрували, що його можна розібрати за рахунок швидкості та роботи ніг. Однак якщо ви хочете розсекретити Дерріка, зробіть це на землі. Скромний за розмірами Даніель Корм'є показав, наскільки безпорадним є цей панчер на партері. І тут мова не йде про розгортки чи щось подібне, банально, що він ледь піднімається звідти під власною вагою, не кажучи вже про тиск зверху.

Поточна форма і готовність бійця

Льюїсу 37 років, і останні 5 його виступів не доходили до фінального гонгу. Сиріл Ган і Тай Туйваса (лютий цього року) добили американця, хоча з його боку були оформлені нокаути в зустрічах з Олексієм Олійником, Кертісом Блейдсом і Крісом Докасом. Деррік помітно просідає в плані функціональності, він наносить все менше ударів, у нього вже немає колишньої швидкості, хоча інколи все ж вдається вибухнути. «Чорний звір» давно не показував нічого нового в октагоні, він практично не піддається тренуванню, і покладатися на чистий бокс, навіть з такою силою, на такому високому рівні, трохи наївно. Однак божевільного удару ніхто не скасовував, і кому, як не Льюїсу, вдалося здивувати всіх раптовими перемогами, навіть будучи великим аутсайдером?

Деррік Льюїс проти Сергія Павловича

Сергій Павлович

Ростовський спортсмен займає 11-й рядок у рейтингу суперважкої ваги. Його досвід – виступи на різних рівнях в універсальному бою, де він успішно завоював титул чемпіона Росії, потім посів перше місце в Європі, а потім і в світі. Дебют Сергія в ММА відбувся в лізі Fight Nights Global, де він не тільки не програв, а й став чемпіоном.

Під час виступів на внутрішній арені Павлович обійшов таких суперників, як Олексій Кудін, Магомедбаг Агаєв, Михайло Мохнаткін та інші. Та й на заході йому вдалося домогтися непоганих результатів, і це враховуючи те, що Сергій практично не звертається до стійл, а громить суперників за допомогою ударної техніки.

Сильні сторони

У Павловича один із найбільших розмахів рук у дивізіоні. І в його випадку це не просто цифри – він створює чудову комбінацію швидкості, спритності та чудового важеля.

Особливістю російського стилю є те, що він вміло перемикається між режимами бою. З деякими суперниками Сергій займає вичікувальну позицію і працює на відстані, не розставляючи акцентів на нокаут, а з тими, хто дає йому хоч трохи простору, може різко включатися і виривати перемоги відвертим різання.

Ростов б'є часто, серійно і робить це з хорошою влучністю. При цьому головною метою він завжди вибирає голову, приділяючи мінімум часу тілу і ногам. Він здатний набирати очки за допомогою комбінацій і нокаутувати опонентів поодинокими ударами, тому передбачити дії Сергія дуже складно.

Слабкі сторони

Павлович не використовує у своїх виступах навички боротьби, а постає перед нами майже чистим барабанщиком. Він вміє виконувати кидки, тонко налаштовує суперників з кріплення, але сам не має інструментів для боротьби зі спини чи виходу з таких позицій. А росіян збили далеко не найвправніших борців.

Поточна форма і готовність бійця

Сергію 30 років, на даний момент він відігрався лише 5 разів за п'ять років, але це пов'язано з пандемією, а не з травмами чи демотивацією спортсмена. У цих протистояннях він програв лише Алістеру Оверіму в дебюті, але з іншого боку обійшов Кирила Сідельникова, а під прапором UFC у березні 2022 року обійшов Марсело Гольма, Моріса Гріна та Шаміля Абдурахімова. Після повернення з простою він показав відмінну форму, не втратив швидкість і жорсткість, що не залишає сумнівів в одному – це молодий важковаговик, який набирає обертів, який активно тренується, і можливість потрапити в п'ятірку однозначно мотивує його на досягнення пікових кондицій.

Порівняльний аналіз

Як і в будь-якій іншій ваговій категорії, у суперважковаговиків значну роль відіграють антропометрія і габарити бійців, особливо враховуючи, який варіант маси тут прийнятний. І якщо зростання Дерріка і Сергія ідентичний, то в розмаху рук росіянин випереджає 12 см (213 см проти 201 см), причому цей розрив ще більше збільшується за рахунок ваго-швидкісних якостей останнього, оскільки американець ганяє до 120 кг, тоді як наш спортсмен показує на вагах в середньому 115 кг. Зважаючи на те, що обидва важковаговики віддають перевагу боротьбі в положенні стоячи, відзначимо, що суто технічно Павлович значно випереджає свого колегу.

Він рухливий, наносить в 3 рази більше акцентованих ударів, а головне, робить це комбінаціями, зі зміщенням і на різних дистанціях. З іншого боку, Льюїсу необхідно підійти близько, щоб завдати максимально щільних ударів, тому він часто чекає, поки ворог його затопче, щоб приголомшити його зустрічним сплеском. Тільки тепер Сергію цього робити не потрібно - Багач дозволить йому бити здалеку, а робота ніг дозволить уникнути пошкоджень в моменти атак колеги. Відбувається той дуже важкий удар, він може перекреслити всі переваги Павловича, але, знову ж таки, для цього потрібно затиснути ростовця біля сітки, що зробити непросто.

Якщо торкнутися питання кіїв, то у Дерріка набагато більше варіантів, тому що навіть у поєдинку з Туйвасою він бився, і нічим не краще і не гірше нашого спортсмена на партері. У будь-якому випадку, поки в американця є сили, він буде стояти на ногах і шукатиме можливість завдати удару, а в умовах такого протистояння Сергій дійсно має значну перевагу майже за всіма показниками. Крім того, він помітно витриваліший за ветерана.

Прогноз бою Деррік Льюїс проти Сергія Павловича

Підсумовуючи все вищесказане, маємо ось що: Сергій молодий, у відмінній формі і багато в чому перевершує свого побратима, навіть якщо не враховувати вік. Їхня загальна статистика дає нам знати, що це не триватиме 3 раунди, але важко передбачити, коли це закінчиться: Льюїс може бути нокаутований у першому раунді, але Павлович буде нокаутований, коли він відновить дихання та почне сповільнюється, де його витривалість і оборонні якості зводяться до нуля. Незважаючи на ймовірність промаху, Деррік занадто повільний для Сергія, і стріляти в нього з дальньої дистанції, чекаючи години «ікс», у нього є всі шанси. З цієї причини ставка на його дострокову перемогу має бути того варта. Але ми можемо ризикнути і зробити ставку на тотал (тотал менше 1,5) раундів, оскільки останні 5 раундів його останнього матчу завершилися нокаутом у першому матчі. Встановіть Додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Прогноз: Перемога Сергія Павловича / Тотал менше 1,5

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0