У ставках, як в офісі

Основна мета ставок на спорт – розвага. Причому це прямо регулюється правилами букмекерської контори. Але отримання позитивних емоцій і постійні поразки навряд чи сумісні. Тому аналіз кожної події має бути професійною діяльністю, кропіткою працею в пошуках цікавих закономірностей. Деякі беттори зовсім не відрізняються від офісних клерків - вони копаються в горі паперів і записок, постійно заглядають в блокнот зі статистичними даними. Тут не обійтися без класичних неряків, які грають швидко і не особливо продумано, а потім спокійно йдуть до кулера і намагаються не потрапити на очі начальству. З’ясовуємо, чим ще любителі ставок на спорт схожі на офісних працівників.

Пан пунктуальність - встановлює строго вчасно

Такий тип офісного працівника знайомий кожному. Вони приходять строго на початок робочого дня, залишаючи собі хвилину на підготовку місця. Після цього діловод переходить до діяльності, але рівно до того моменту, коли можна офіційно йти додому. Найчастіше до цього моменту він вже сидить із упакованою валізою, він «на низькому старті».

У ставках також є користувачі, які призначають для себе період часу, після якого вони не виходять. Деякі вважають за краще робити ставки тільки вдень, коли вибір подій значно більший. Інші роблять ставки тільки вночі. Таким чином, вони уникають спокуси робити ставки на все, орієнтуються на певні турніри (наприклад, НБА і НХЛ). Такі жорсткі обмеження підходять не всім. Але ви можете встановити окремі дні тижня.

Офісний планктон - аналітика і самовідданість

Він не завжди працює краще за інших, але постійно проводить час в офісі. Найчастіше він заривається в цілу гору паперів, робить якісь розрахунки, скрупульозно стежить за статистикою, щоб підвищити результативність. Якщо є можливість взяти додаткове навантаження, обов’язково скористайтеся цим шансом.

Є також дуже схожі беттори, які приділяють особливу увагу голам, шайбам, хвилинам володіння та моделі xG. Такі любителі ставок витрачають досить багато часу на аналітику кожної окремої події. Вони старанно шукають будь-яку інформацію про травми, народження дітей чи хворого собаку спортсмена. Але часто такі гравці занадто багато копаються в цифрах і фактах, забуваючи, що не всі події, що відбуваються в матчі, можна пояснити ними. Тому до цього методу аналізу слід підходити з обережністю.

Майор зі зв'язками - з'являється рідко, але голосно

Швидше за все, це чийсь родич, або людина з великими зв’язками. Він є в штаті і навіть отримує зарплату, але в офісі з’являється лише на великі свята. Він приходить найчастіше посміятися і повеселитися, весь час проводить у розмовах, випиваючи чашку кави. Майор швидко й голосно їде, грюкнувши дверима на прощання й поїхавши на новенькій машині.

Існують і беттори такого типу, найчастіше вони роблять ставки на надзвичайно великі суми, але роблять це рідко. Якщо ставка виявилася вдалою, то вона обов’язково буде у всіх соціальних мережах і колекціях. Поразка сприймається легковажно, так як гравець спочатку був готовий розлучитися з цими грошима.


Найкращий працівник місяця - завжди хвалиться успіхом

Старанний і старанний працівник, для якого кожна ручка на своєму місці. Будь-яке порушення встановлених закономірностей і правил є табу. А якщо хтось став краще, отримав премію чи заохочення від керівництва, він просто вибухає і починає працювати з потроєною силою. Тому до кожного завдання такий співробітник підходить максимально самовіддано, а допущена помилка стає справжньою трагедією.

Такі учасники ставок не люблять ризикувати і із задоволенням роблять ставки з коефіцієнтом 1,15. Крім того, вони всіляко уникають нестандартних турнірів і занять спортом. Вони люблять отримувати похвалу, тому що наповнюють свої соціальні мережі купою скріншотів із мізерними, але виграшами. Після будь-якої невдачі вони роблять тривалу паузу, аналізують причину неправильного вибору і працюють над помилками.

Заощадили на обідах - любитель маленьких тарифів

На обід він завжди йде один, вибираючи найдешевші страви і невеликі порції. А все тому, що економить на мрії. Це може бути новий автомобіль (хоча б/у), нова квартира (або кімната) – не судимо, зовсім. А щоб досягти мети, вам обов’язково потрібно трохи зменшитися. Грамоти такого типу також ніколи не дозволять собі розтринькати дорогоцінні гроші. Найчастіше вони роблять ставку на мінімальну суму, переслідуючи виключно спортивний інтерес. Крім того, ставка заради ставки точно не буде зроблена. Користувач вибирає події таким чином, щоб він міг спостерігати за поєдинком, вболівати за його остаточну перемогу. Виграні гроші акуратно відкладаються в скарбничку до наступної ставки.

Цезар - п'ять ставок за раз

Не всі зосереджені на одному виді діяльності та роботи. Є люди, яким вдається робити кілька справ одночасно. Вони виконують заплановані завдання, готують звіт, п’ють чай і дивляться YouTube на телефоні. Найчастіше така тактика не приносить успіху, тому що без повної концентрації важко зробити щось на високому рівні. Але час проведено весело та цікаво. Тому деякі любителі ставок відкладають не експреси, а цілу масу порядкових і починають виконувати їх одночасно. Вони готові миттєво замінити завершену подію на нову, знайшовши її в передматчі або в прямому ефірі. Але така тактика досить небезпечна, тому що в матчах можна просто заплутатися, забути про необхідність проведення детального розбору кожного.

Мастер на всі руки - ставки на всі види спорту

У кожній компанії є людина, яку можна назвати рятівником. Цей працівник поміняє воду в кулері, і сам встановить Wi-Fi, і сам підбере найважливіше завдання. Найчастіше в кожній із областей він володіє мінімальними навичками, яких достатньо, щоб задовольнити потреби колег. Але, як правило, він не володіє глибокими знаннями в цих сферах. Тому деякі гравці намагаються сісти на кілька стільців одночасно, вони вважають всі види спорту. Тому в їхньому списку ставок можна знайти футбол, настільний теніс і навіть ставки на крикет.

Місцевий нерядь - випадкові ставки і постійні розваги

Він завжди веселий і радісний, бо нічого особливого не робить. Найчастіше відповідальних завдань він не отримує, тому що всі знають, що він просто не впорається з ними. Більшість часу він проводить за переглядом улюбленого серіалу або розмовляючи з сусідом. Ефективність такого працівника найчастіше майже нульова. Є й беттери, які займаються неохайністю. Вони зовсім не приділяють часу аналітиці, а результати записують навмання. Їх не цікавить математично правильний розподіл банку і грамотний вибір подій. Такий беттор зовсім не гониться за виграшами, він грає лише для задоволення.

Висновки

Ставки на спорт – це справді як робота в офісі. А за звичками та манерам учасники ставок часто нагадують офісних клерків. Головне – вибрати позитивні звички, а потім правильно використовувати їх на практиці. Тоді процес ставок принесе і виграш, і задоволення. Встановіть додаток 1xbet app і зробіть ставку на фаворита!

Та ж новина

Додати коментар

Залиште коментар для зворотного зв'язку

reload, if the code cannot be seen

Коментарі 0